Guns Ν' Roses

Ωραίο τραγούδι, δεν το είχα ξανακούσει. Εμένα από Izzy αυτό εδώ μου αρέσει πολύ.

2 Likes

τι να πω περιεργος τυπος.

τοσες γνωριμιες τοσα λεφτα βγαζει βιντεο με μια καμερουλα εδω ο adler εκανε περιοδεια με τους adlers appetite και αυτος λες και δεν θελει εξαργυρωσει τιποτα απο την παλια του μπαντα

βαρεθηκε; νιωθει οντως ριγμενος;
τιμιος αν μη τι αλλο

1 Like

Ωπ! Ωραία κουβέντα για την μπάντα που αγαπάω περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη και ιδιαίτερα για το αγαπημένο μου μέλος - Izzy γύρνα πίσω ρε!! :smiley:

Τώρα είμαι κουρασμένος από ταξίδι, αλλά θα επανέλθω για τα προσωπικά του Izzy - μέχρι και το “Like A Dog” δηλαδή τα πρώτα 6 αξίζουν όλα!

3 Likes

Υπεραγαπημενοι. Καλα το Dont Damn me υμνος. Βασικα το φοβερο με αυτη την μπαντα ειναι το ποσο γαμανε και τα πολλα γνωστα τους, αλλα και ολα τα αουτσαιντερ απο πισω. Ποια να πρωτοθυμηθεις πραγματικα. Personal favorites Dont Damn me, Garden, Dust n Bones k My Michelle

4 Likes

Και τα Perfect Crime, Garden of Eden, Back off bitch, Dust n Bones, 14 years, LOCOMOTIVE, ESTRANGED, και και και και και και…

3 Likes

Locomotive μολις ακουω και κατι εχουν παθει τα ηχεια μου και ακουω μονο την κιθαρα του Izzy. -gyrna-

2 Likes

Estranged τι να λεμε. Απλα δεν το ανεφερα γτ δεν το χω στα αουτσαιντερ. Moυ θυμισες αλλη τεραστια αγαπη. Back Off Bitch!

4 Likes

Emotions ripped, gone on a binge
Life lipped, I said you’re off the hinge

και αντε στο διαολο τι να μεταφρασεις

2 Likes

Το outro του Locomotive δε θέλω να τελειώσει ποτέ.

5 Likes

Το οτι ακομα το brand name πουλαει τα αντερα του,μετα απο τοσα χρονια και ενα CD που διχασε και μπερδεψε τους fans,ειναι τρομερο τι θα γινει αν οντως βγει κανενας δισκος καινουριος,θα κανουν οντως non ending lifetime tour.

Ο Izzy,απο τοτε που εφυγε απο τη μπαντα,πραγματικα εδειξε εναν σταρχιδισμο και δεν κοιταξε ποτε να γυρισει πισω η να εκμεταλλευτει το μομεντουμ προς οφελος του,εκανε τη σολο καριερα του στα μουλωχτα και χωρις να επιδιωκει προσοχη απο τους GNR fans,σε αντιθεση με αλλους που κλαιγοντουσαν για να παρουν κανα φραγκο απο το reunion η να κανουν GNR tribute band για να μαζεψουν τα σπορια.

Απλα μου κανει εντυπωση που δεν τα βρηκαν στη μοιρασια,εκτος αν η προσφορα που του εγινε ηταν τοσο ξεφτιλα εν συγκρισει με τους αλλους original παικτες.

3 Likes


28 χρόνια :heart:

6 Likes

Να ρωτήσω κάτι που δεν ξέρω? Πόσο σίγουροι είμαστε ότι έγινε συζήτηση με τον Izzy και ότι το θέμα στραβωσε στο οικονομικό? Δηλαδή αποκλείεται ο άνθρωπος απλώς να μην γούσταρε εξαρχής? Ή απλώς είμαι πολύ ρομαντικός?

1 Like

Εννοείται ότι ο Izzy δεν γούσταρε εξαρχής. Είχε φύγει από τους Guns N’ Roses ήδη από το 1991, στο απόλυτο peak της μπάντας. Ποιος ο λόγος να συμμετείχε τώρα στο reunion? Είναι φανερό ότι ο άνθρωπος δεν τον ψήνει η φάση. Δεν είναι οικονομικό το θέμα. Δεν μπορώ να είμαι στο μυαλό του για να ξέρω γιατί δεν γουστάρει, είναι φανερό όμως ότι δεν γουστάρει.

1 Like

Εγω νομιζω δε γουσταρει

Ετσι κ αλλιως ακομα φραγκα θα παιρνει απο τ αλμπουμ που εχει παιξει/γραψει

Μουσικα ομως νομιζω οτι μπορω ανετα να πω οτι ενα 50% της μπαντας ηταν αυτος. Τουλάχιστον αυτη η εντυπωση μου εχει δωθει.
Και αν στο appetite αποφασιζαν να δωσουν κρεντιτς μονο σε οσους εχουν γραψει τραγουδια κ οχι συνολικα GNR νομζω θα εντυπωσιαζομασταν.

Τον izzy κανενας δεν μπορει να τον καταλαβει,εφυγε στο peak της μπαντας σαν original member,περα απο καποιες guest εμφανισεις με τα project των αλλων,δεν εκανε κατι αλλο που να αφορα τους GNR η να εχει καποια εμπλοκη,αφησε τους αλλους να παιξουν μπαλα,δεν ξερω βεβαια και τι ποσοστα ειχε στο ονομα η αν τα παραχωρησε στον Axl εξ ολοκληρου.

Αν τωρα,σπασει ο διαολος το ποδαρι του και οντως βγαλουν εναν νεο δισκο,εστω και αν αυτος ειναι με το 20ετιας και βαλε υλικο που εχει ξεμεινει στον Axl,τοτε πραγματικα πιστευω οτι θα χεστουν στο χρημα,απο περιοδιες,προβολη και τα λοιπα.

To don’t damn me εχει τρομερη σολαρα,οπως και το locomotive τρομερο τελειωμα,σε φοβερη εμπνευση εκεινη την περιοδο ο Slash.

2 Likes

Axl Rose debuts new haircut at first 2019 Guns N’ Roses concert

O Axl εκοψε το μαλλι του,αυτο και αν ειναι ειδηση.:joy:

images

Καλυτερα θα τον κουρευα εγω. Μονος του πρεπει να τα παιρνει :stuck_out_tongue:

7 Likes

Απο εμενα ειναι Οχι

5 Likes

Σαν να βλέπω τον μαικ τον μαγιερς… :open_mouth:

1 Like

Απο τους κακογερασμενους ροκσταρ γαμω τα μποτοξ μου γαμω

Τι καυλας ηταν παλια ο πουστης οι μισες πρωην μου το επαιζαν για παρτη του :smile:

1 Like