Απολύθηκε ο Guy Krief επειδή είπε την γνώμη του

Δε βλέπω το Χάκο…άλλωστε δεν ακούω τίποτα από αυτά που δείχνει!:frowning:

Καλα αυτοι που τα κλεβουν…Αυτοι οι μαλακες που τα ακουνε και μετα λενε “τι εγραψε ο καλλιτεχνης”
Μια φιλη μου προχθες μου λεει “καλα αυτος ο χατζηγιαννης…τι εχει γραψει το ατομο, θεος ειναι”:x
Παντος το mad ειναι απο τα χειροτερα μουσικα καναλια ever. Δεν μπορω να το δω ουτε για 5 λεπτα.
Δεν μπορω να καταλαβω πως τρωνε την πλυση εγκεφαλου που τους κανουν :-k

*welcome jsrory

τι όμορφο που είναι να υπάρχει ελευθερία άποψης8)

Απλά έλεος… Είδα το vid από το youtube λόγω της στήλης του Luke. Κατ’ αρχάς το κομμάτι είναι απλά τραγικό. Αλλά επίσης τραγικός είναι και ο τύπος που απολύθηκε γιατί εφόσον το έβγαλε στον αέρα θα έπρεπε να έχει το σθένος να υπερασπιστεί τη θέση του και όχι να προσπαθεί με κάτι γελοία επιχειρήματα (του στιλ 7 νότες έχει η μουσική #-o ) να τα έχει καλά με όλους.

Αυτά…

αυτο εδω + το οτι δεν νομιζω να δυσκολευτει ο Guy να βρει αλλου να κανει εκπομπη.

Τι ξεχωριστο εχει δλδ? Απο τις λιγες φορες που τον εχω παρακολουθησει, δεν βρηκα καποιο στοιχειο πανω του ωστε να του δωσει δουλεια σε κανα αλλο καναλι (αν μιλαμε για τηλεοραση ετσι?)

Toν Guy τον πετυχα πριν λιγες μερες σε εκπομπη μεγαλου καναλιου
Δεν θυμαμαι τι και πως,απλα θυμαμαι οτι κρατουσε και εσερνε ενα αγαλμα εξω απο το νεο μουσειο της Ακροπολης και ολοι οιαρχαιολογοι ειχαν ψιλοφαει ηττα

από τον ραδιοφωνικό σταθμό του mad απολύθηκε?πλάκα είχε η πλάκα που πήρε τηλ. στην γραμματεία του υπουργείου εξωτερικών και ρωτούσε αν η Κα Μπακογιάννη έφερε από την αμερική ένα iphone που της ζήτησε…:lol: :lol: :lol:

η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι και κατι τοσο special οσο το παρουσιαζουν, αλλα για το καναλι στο οποιο δουλευε ηταν σιγουρα κατι πρωτοφανες.

Ρε μαγκες και εγω ωλεπω τωρα 3φορες εχω δει το βιντεο αλλα δεν ακουω καποια ομοιοτητα8) :smiley:

Ακους Children of bodom?

Eγώ πάντως πιστευω πως ο Φοίβος δεν κλέβει,…Και οι Coldplay k o 50 cent μπήκαν κρυφά στη heaven k κλέψαν τα τραγούδια που είχε φυλάξει για το μέλλον…ΤΕΛΛΟΣ!

Και οι Faithless και ο Malmsteen επίσης…

:lol:

Nai k οι Savatage (Πετρέλης)Ευχαριστώ Davidian!!:stuck_out_tongue: :slight_smile: ::lol: #-o

Ναι:D
Αλλα που κολλαει!?

Αυτος ειναι ο λογος που δε καταλαβαινεις την ομοιοτητα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βλακ χιουμορ ε

Αν υπονοεις κατι για τους Bodom ξερω οτι μενεις καπου κοντα νικαια και θα σε βρω και την εχεις βαψει!
Θα πεθανεις!:lightsabre: :lightsabre:

Στη Νικαια ειναι ειναι η Λευκη Πυραμιδα (εγω ηξερα μεχρι τωρα τη Μαυρη του Μαμ-Ρα) και δυτικα της Νικαιας ειναι η ερημος του Τακλαμακαν? :-k

Ώπα και χτυπήσατε φλέβα.
Έβλεπα το MAD από τον πρώτο χρόνο λειτουργίας του. Στην αρχή και για ένα διάστημα 2-3 ετών, συνήθιζε να ξεχωρίζει τα είδη (όσο μπορούσε δηλαδή), κατηγοριοποιώντας τα ανά εκπομπή.
Έτσι ανακάλυψα ΗΙΜ και πολλά άλλα αγαπημένα συγκροτήματα και καλλιτέχνες.
Μετά ανακάλυψε τους κώλους … συγγνώμη, δε μιλάω έτσι συνήθως, μα είναι πλέον αλήθεια.
Από τον καιρό που μας επέβαλε το hip hop/r’n’b και κάθε τι παρόμοιο, έχουμε ξεχάσει πώς είναι η μουσική όταν το ανοίγουμε. Άαααασε που τα θέματα “συζήτησης” μεταξύ του εκάστοτε παρουσιαστή και του κοινού που θα γδαρθεί σε κόστος sms είναι ελεεινά. Αν πάρεις το Cosmopolitan και τα συναφή του περιοδικά, τα ίδια θα διαβάσεις. Ολημερίς θα παίζει ελληνικά και όταν το γυρίσει στα ξένα αρχίζουν τα βογγητά, τα γδυσίματα, οι γυμνές που λικνίζονται και οι αράπηδες (όχι με την υποτιμητική έννοια, αλλά με την καμασουτρική) που χαλβαδιάζουν. Και μετά μ’ αρέσει που έχουν και ξεχωριστή εκπομπή Flesh για να δεις ό,τι δεν πρόλαβες να δεις τις υπόλοιπες ώρες, από αυτά που κούναγε η κάθε τσουράπω.
Πώς να ακούσουμε ωραία τραγούδια όταν περισσότερη σημασία δίνουν στο θέαμα από ότι στον ήχο;
Άρα ποιο μουσικό κανάλι;;;;;;; Να μου πεις ότι θεωρείται το ροζ κανάλι για νέους να πω πάω πάσο.
Γαμοκάναλο θα καταλήξει αν δεν έχει γίνει ήδη (και δεν εννοώ ότι θα έχει σχέση με γάμους) [-X

Ασε τη γραφει αυτα ειναι για αποπλανηση!8)
Ξερω που βρισκεται το κρυσφηγετο του!Το βλεπω οταν αναβει τον προβολεα!!