H επιστροφή των Accept

ACCEPT: Για να θυμούνται οι παλιοί και να γνωρίσουν οι νέοι…:roll:
Αλλά άμα δε δεις το “Βulldog” να τραγουδάει…[-X
Τέλως πάντων ας βγάλουν κανά ωραίο αλμπουμάκι, καμιά συναυλία να ακούσουμε τα ωραία τους και ΟΚ:)
Όσο για τα λεφτά…Ρε ποιος παίζει σήμερα για την ψυχή της μάνας του? Τουλάχιστον τέτοια γκρουπς ας επανασυνδέονται.

Να επανασυνδεθούν ναι, δεν λέω, να μαζέψουν κανα φραγκάκι για τα γεράματα επίσης συμφωνώ. Μουσικοί είναι, να γίνουν κλέφτες μήπως? Ειμαι ο τελευταίος που θα κατέκρινα ένα reunion αγαπημένης μπάντας, γιατί πιστεύω πως οι υμνοί που έχει βγάλει ο καθένας είναι ότι καλύτερο να παίζονται απο αυτούς που γράφτηκαν. Ειδικά όμως τα φωνητικά χαρακτηρίζουν όχι μόνο το συγκρότημα αλλα μια ολόκληρη εποχή.
Ναι θρύλος οι Accept αλλα χωρίς Ουντο απλά δεν είναι Accept…

Eλάτε ρε παιδιά! Είμαστε σοβαροί? Ριγιούνιον είναι αυτό? 'Η νομίζουν ότι έχουν πολλά να δώσουν ακόμα, οπότε καιγονται για νέο υλικό?

Έτσι. Χωρίς Ούδο, δεν υπάρχουν, είναι κάτι άλλο…

Χωρις Udo μαλλον Refuse θα πρεπει να λεγονται

χωρις udo δεν υπαρχουν accept!!!τελος!

Οι Accept είχαν χάλια ήχο στο χωράφι.Στο wacken ΓΑΜ^ΣΑΝ!
Οκ ΑΝ γίνει αυτό είναι μια μεγάλη μπαρούφα.Κρίμα γιατί ήταν γκρουπ που εκτιμούσα γιατί κατάλαβαν πότε έπρεπε να σταματήσουν.Ρε UDO σταμάτα τους ρε τους μαλ@κες!
Μουν@σκυλα τι μου θυμήσατε γμτ!

Τι έκανες ρε αλήτη.
Με συγκίνησες.
Τιμή και δόξα σε ένα συγκροτημα που έπαιξε heavy metal, πριν και από τους Priest…
Μην το ξεφτιλίζετε ρε παιδιά…

Ετσι. :smiley:

Καλά αν πάρουν αυτόν τον μαλ@#$@#$ τον Bach θα πάω με ντομάτες.Κάνουν που κάνουν(αν γινει) την μαλακ$α, ε όχι και τον Bach!Πάρτε Brian Johnson τουλάχιστον :lol:

Αλλάξτε όνομα και εγώ μαζί σας.

Δισκογραφικά δεν ισχύει

Όπως και να το πάρεις δεν ισχύει.

Και πόσοι θα πάνε στις συναυλίες τους αν αλλάξουν όνομα, με λες; :Ρ

κανεις να μη παει:p

εγω εκατσα αθηνα ποσες μερες μονος μεσα στο κατακαλοκαιρο (γιατι καποιοι ενω υποσχονταν οτι θα ερθουν με πουλησαν-ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμε…παντως γραφουν στο ροκινφορουμ:roll:) και ξενερωσα οσο δεν παει αλλο…

κριμα οντως κριμα:(

Πωπω ρε φίλε θα ξεκολλήσεις ποτέ απ’ αυτή την ιστορία; Ως πότε; :stuck_out_tongue:

Αστονε μωρε τον κλαουρη:p:p:p…accept χωρις UDO…καλο ανεκδοτο και αναμενομενο καποια στιγμη,με τη μοδα των reunions…ελεος πια…

Αυτοι δεν ηρθαν πριν μερικα χρονια στο rockwave? Η κανω λαθος?

Παντως σιγουρα υπο καμια εννοια δεν επαιξαν μεταλ πριν τους πριστ.

Tο αν επαιξαν metal πριν τους priest δεν ισχυει, αλλα δεν εχει και καμια ιδιαιτερη σημασια απο τη στιγμη που υπαρχει το σλογκαν:[SIZE=“2”] ‘’ Ακου Accept να δεις τι θα πει heavy metal ‘’[/SIZE]

:drunk::metal:

H αλήθεια πάντως είναι πως οι Accept ήταν πάντα λίγο πιο heavy από τους Priest. Ίσως αυτό που θέλουν να πουν κάποιοι είναι ότι οι Accept έπαιξαν συνηδητά μεταλ, ενώ οι Priest το ξεκίνησαν κάπως αλλιώς και κατέληξαν στο μεταλ…

Ρε παιδια δισκογραφικά οι Priest επαιξαν πρωτη Metal το 1979 οι Priest ηταν ειδη στον 5ο δισκο οταν οι Accept κανα ντεμπουτο