H Bjork στην Αθήνα!

Νε ρε φιλε,respect.Απλα μιλησα εκ μερους μιας μικρης μεριδας ανθρωπων που δεν τους νοιαζει.Ειμαι σιγουρος πως τους περισσοτερους εδω περα τους ενδιαφερει οτι η Μπιορκ ερχεται στην Αθηνα

και παλι RESPECT:respect:

Χουρέη , κέρδισα πρόσκληση από τον Σπορ-φμ. Από τα αλώνια (προσπάθειες για ντου) στα σαλόνια. Τα λέμε κει.

Μεθαυριο.




Emotional landscapes,they puzzle me,confuse,then the riddle gets solved,and you push me up to this state of emergency

Η κοπέλα έχει ανατριχιαστική φωνή!!

και λιγα λες.ΔΕ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΗ ΔΩ.

Τσιμπησα σημερα εισιτηριο.

Νουμερο χιλια οχτακοσα. Χμ. Τεσπα, αν εχει λιγο κοσμο, καλυτερα. Δε θα κανει και ζεστη.

Παμε ρε, παμε!!!

Ε, μάγκες, επειδή τον πούλο ο ηλεκτρικός, λέγετε τι λεωφορεία και από που παίρνουμε για να πάμε ΟΑΚΑ. Φχαρστώ.

Μπαμπ. Ρε, βοηθάτε ρε να δούμε την κοπελιά να χαρούμε.

Παναίτσαμ 2μιση ώρες μείνανε. Έχω γίνει πίτα ήδη. Στην υγειά της. ΡΕ ΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΡΕ?

Μέχρι τις 21.00 έχει τρένα, μετά έπρεπε να “γίνεις”…

Γιατί μετά ωρέ; Και τι σχέση έχει αυτό με τα τραίνα; Ε; Ε;

Just checking…Μια χαρά είσαι :smiley: Με τα τρένα πάντως ισχύει το μετά τις 21.00 ΔΕΝ.

Ναι ρε, θενξ αλήθεια, αλλά το έμαθα και ευτυχώς έχει και τα Χ εκεί πέρα. Παίζει να έχω 20 λεπτά στην τσέπη μου άρα θα τον έπινα με ταξί.

Έντιτ: Άμα δεν αρχίσουμε τίποτα κλάμματα να γίνουμε ρόμπα όλα καλά θα είναι. Πω. Πάγκαν Πόετρυ.

Μολις γυρισα σπιτι. Νταξ, βασικα ηταν… χμ. Πολυ ομορφα ας πουμε.

Kαλά τα είπε η γκατζίκα;

πειτε μας και μας…

Φοβερό το ριπόρτ του συντάκτη! Ούτε πρόσκληση να χε!

Λοιπόν, σοβαρά τώρα. Αυτό που έζησα σήμερα (χθες) μόνο με το λάιβ του Γουότερς μπορεί να συγκριθεί. Ο καιρός θα δείξει αν τα αποτυπώματα που άφησε ήταν εντονότερα.Μάλλον θα είναι. Η Μπγιορκ δεν έκανε τίποτα που να μην περιμέναμε. Απλά ήταν ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ από όσο το φαντάζεσαι ρε παιδί μου. Η μπάντα από άλλο πλανήτη, η φωνή της πιο ανατριχιαστική από όλα της τα σιντί μαζί (το βηχαλάκι στο Άνκορ Σονγκ ήταν τόσο συγκινητικό, χαχαχ!), ο κόσμος -επιτέλους- θερμότατος. Ένα λάιβ το οποίο ισορροπούσε επικίνδυνα στο λεπτό σκοινί που χωρίζει μία κατάθεση ψυχής (πάρε Pagan Poetry, Desired Constellation, Hunter, Joga,Who is it, Cover me (πω) ) από το πιο δυνατό ηλεκτρονικό πάρτυ που έχει γίνει ποτέ (Αrmy of Me, Declare Independence, Pluto, Hyperballad, η λάιβ έκδοση του οποίου είναι το καλύτερο χορευτικό κομμάτι που έχει γραφτεί ποτέ). Γενικά ίσως πρώτη φορά σοκάρομαι και αναθεωρώ τα της ζωής/ψυχοσύνθεσης/ιδιοσυγκρασίας μου εξαιτίας μιας συναυλίας - αν είναι “συναυλία” η σωστή λέξη - και κάτι που περίμενα χρόνια ας πούμε ήταν καλύτερο από τα καλύτερα όνειρά μου. Η Μπγιορκ μας έδωσε την καρδιά στο χέρι, κοιτάξαμε να δούμε πώς είναι και τι σκατά έχει μέσα, της είπαμε ευχαριστώ και χαμογελάσαμε. Άντε γεια μας.

Η σαπόρτ τύπισσα γλυκύτατη/συμπαθέστατη και άνετη, γιατί μάζεψε τόσα καντήλια δε μπορώ να καταλάβω.

Χαχαχαχ, κατευθείαν βίντεο! http://www.youtube.com/watch?v=hQqYwjVNL_Q

Σε γενικές γραμμές, I have lost my origin, and I don’t want to find it again.

Πείτε πόσο κόσμο είχε ντε!

5 χιλιαρικα σιγουρα. Και βσκ αυτη τη φορα εσυ σουνα ο προσκλησακιας.:stuck_out_tongue: :lol: Η σαππορτ τυπισσα btw ηταν λιγο απαλευτη.

‘‘Pagan Poetry’’ και ‘‘Joga’’ κορυφαιες στιγμες. Και ‘‘5 Years’’ λεμε! Αυτο και το ‘‘Anchor Song’’ ηταν τρελά outsiders που δε περιμενα ν ακουσουμε. Κι ομως ρε γμτ, εχω μεινει με το παραπονο του ‘‘Bachellorette’’.

υ,γ, Φουλ ρεπορτο συντομα στις οθονες.