H Bjork στην Αθήνα!

Στις 31 Ιουλίου στο κλειστό ΟΑΚΑ!:!: :!: :!:

Fuck yeah!!:!: :!: :!:

Από www.mixtape.gr

Η γνωστή μας και παλιά αγαπημένη Bjork, επιστρέφει αυτό το καλοκαίρι στην Αθήνα μετά από πάρα πολλά χρόνια, σχεδόν 15 είναι η αλήθεια, (εξαιρουμένης φυσικά της εμφάνισής της στην τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004) για μία συναυλία στο πλαίσιο της Ευρωπαϊκής της περιοδείας για την προώθηση του τελευταίου της album “Volta”.

Η συναυλία της Bjork, την οποία διοργανώνει η ¶νωση, θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 31 Ιουλίου στο Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ του Ο.Α.Κ.Α.

Τα εισιτήρια θα κυκλοφορήσουν την Τετάρτη 4 Ιουνίου και θα προπωλούνται προς 55, 65, 80 και 100 ευρώ στα Virgin Megastores, στο www.ticketnet.gr και στο 210 8840600.

Περισσότερες πληροφορίες σύντομα.

Νταξει σχεδόν τζάμπα και αυτή η συναυλία αλλά και σε κλειστό χωρο?

[SIZE=“4”][B]ΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΔΙΑ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΣΔΑΚΣΔΦΚΑΦΞΑΝΦΚΑΣΔΦΝΣΔΚΩΗΝΛΑΣΦΞΣΛΩΒΕΡΙΝΓΕΡΓΝΡΕΚΛΓΗΣΦΛΓ[/SIZE][/B]

[SIZE=“4”]ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ COHEN KAI BJORK ΦΕΡΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ WAITS ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΜΕΤΑ[/SIZE]

Προσεχε τι λες γιατι κάπου πήρε το αυτί μου ότι ο Waits βγαίνει σε Ευρωπαική περιοδεία τον Ιούλιο και μη γίνει καμμιά στραβή…

Πλέον μπορεί να το πάρει και το μάτι σου 8) Έχει βγάλει ημερομηνίες στο site του. Αλλά χωρίς Ελλάδα. Και ίσως καλύτερα γιατί οι τιμές ξεκινούν από τα 100 Ευρώ 8O

ΦΤΟΥ ΓΑΜΩΤΟ,μαλλον κι αυτος πρεπει να φτασει τα 70 για να ερθει με ενα λογικο εισητηριο.anyway αφου ερχεται η bjork κατι ειναι κι αυτο

Ψηνομαι αγριως ομως…

ρε παιδια,γιατι μενει ετσι το thread?ολοκληρη bjork ερχεται.ντροπη μας

εγω νομιζα οτι ειναι black metal band.πρωτη φορα το ακουω αυτο το ονομα.θα ακουσω ομως με την ευκαιρια.

#-o #-o #-o γιατι μου το κανεις αυτο?

ξερω την diamanda galas .μετραει αυτο η ασχετο?

νταξει κατι ειναι κι αυτο.απο bjork παντως σου προτεινω το post για αρχη

Έλα βρε outlaw, δεν έχεις ακόμα καταλάβει πως έχει (ως τώρα τουλάχιστον) η κατάσταση σε αυτό το φόρουμ?..

εχεις δικιο.αφου ερχονται τα γεροντια για εικοστη φορα ολα τ’αλλα πανε στο βροντο.κριμα

οχι ρε καμια σχεση.και γω σιχαινομε τα κλασσικα συνεχεια.απλα δεν ετυχε να ξερω bjork.εχω μαθει πολλα εδω μεσα.απλα επειδη εχω μεγαλο φασμα σε αυτα που ακουω δεν εχω μεταπτυχιακο σε καποιο συγκεκριμενο ειδος.οταν ακους απο shining ως jony winter θελει πολυ καιρο να μαθεις αρκετα συγκροτηματα.και σκεψου πως ακουω απο παιδι και παω συναυλιες 10 χρονια.αντε και για να μην λετε.cloven hoof ρεεεεε.reach for the sky .8)

Το βαζω και σε σποιλερ για να μη πειτε…

ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ!!!

Να παιξει το Hyperballad αλλιως θα πεσει μπομπα. Α, και…

http://bjork.com/news/?id=843;year=2008#news

Το καλο που της θελω

Και η pj όταν είχε έρθει δεν είχαν συγκινηθεί πολλοί…

ωραια η μιορκ αλλα εγω θέλω enya

δε σε νοιαζει?μαγκια σου.εδω καποιους τους νοιαζει(εστω και λιγους)οποτε λιγο respect