H.E.A.T. live in stockholm

Γεια στην παρεα!!μολις γυρισα απο το live των H.E.A.T. που ηταν support στους edguy. τα παλικαρια τα σπασανε, μου υπεγραψαν και στο βιβλιαρακι απο το cd,κ βγηκαμε και φωτογραφιες. περισσοτερες λεπτομεριες αυριο γιατι ειμαι ψιλοπτωμα…feel the heat!!!

Εννοείται οτι θα ποστάρεις τις φώτος, σετλιστ, και γενικά μια πλήρη περιγραφή του λάιβ!

Καλή ξεκούραση ghost!:smiley:

Το περιμενα αυτο το ποστ απο ωρα σε ωρα…

Τωρα αναμενουμε και το εγκεφαλικο της Μαρινας…

:lol::lol::lol: Ox ti exei na pathei to Marinaki :lol::lol::lol:

Από το στόμα σου και στου θεού τ’ αυτί.:stuck_out_tongue:

Κι ελπίζω σύντομα!

περίμενε, δεν έχουν ποσταριστεί ακόμα φωτογραφίες και σετλιστ… :stuck_out_tongue:

Κάποτε ίσως να έρθουν κι εδώ Μαρίνα.Κουράγιο :expressionless:

I think you’re lying\:D/

Εγω της προτεινα να ερθει Sweden Rock να τους δουμε…

Για Ελλαδα χλωμο το κοβω για συντομα…Δεν περασαν ακομα τα 40…

Ώπα ρε σεις τι γίνεται εδώ,χαμπάρι δεν πήρα λέμε!

Ντάξει ghost εννοείται πρέπει να ποσταριστούν φωτό κλπ δεν είμαι καμια κομπλεξική εγώ…
(μην τολμήσεις και ποστάρεις φωτό με τον υπογεγραμμένο δίσκο σ’έφαγα.)

Και κάνε και αναλυτικότερη περιγραφή όταν μπορέσεις να έχουμε έτσι έστω κάποια στοιχειώδη άποψη…

:eek::evil::evil::(:cry::cry:

Καλησπέρα και πάλι!!Έχουμε και λέμε λοιπόν:

Αυτή ήταν η δεύτερη φορά που είδα ζωντανά τους H.E.A.T. Η πρώτη ήταν τον οκτώβρη που έπαιξαν support στους Sabaton και από εκεί τους έμαθα. Οπότε χθες πήγα διαβασμένος…
Με το θερμόμετρο στους -3 στηθήκαμε στην ουρά του klubben χωρητικότητας 1000 ατόμων το οποίο είναι μέρος ενός σχολικού πολυσυγκροτήματος και ένα μεγάρο μέρος των συναυλιών γίνονται εδώ. 27 ευρώ το εισιτήριο(βασικός μισθός 1300 ευρώ) και ο χώρος γεμάτος. Και φυσικά ήχος τζάμι και απαγορευμένο το κάπνισμα και η μπύρα 2,5 ευρώ.
Στις 7 και μισή σβήνουν τα φώτα και αρχίζει να ακούγεται σαν intro το feel the heat…και σκάνε στη σκηνή οι
τεράστιοι για καινούργια μπάντα H.E.A.T με το there for you. Π Ο Ρ Ω Τ Ι Κ Η εμφάνιση και σε μεγάλα κέφια οι πιτσιρικάδες , βέβαια παίζανε και εντός έδρας, γιατί έρχονται από ένα μικρό προάστιο της Στοκχόλμης…από κει και πέρα εγώ ήμουν αλλού…τέλος

το σετλιστ(μπερδεμένο)

Intro/There For You
Never Let Go
Late Night Lady
Straight For Your Heart
Cry
Feel It Again (I Think)
Keep On Dreaming

ΥΓ.1 : Πολύ φιλικοί, κάτσανε μετά το τέλος για αυτόγραφα και φωτογραφίες και έπιασα κουβέντα με τον jimmy (τον μπασίστα) και του λέγα οτι σας περιμένουμε και στην Ελλάδα και ότι έχετε οπαδούς που σας γουστάρουν και μάλιστα του είπα να έρθουν μαζί με τους Eclipse με τους οποίους είναι και φιλαράκια.
Και μου είπε ότι στη συναυλία τους στο Μιλάνο είχαν ταξιδέψει μερικοί Έλληνες από Ελλάδα για να τους δουν…και επίσης είπε ότι θα γουστάραν να παίξουν Ελλάδα.

ΥΓ. 2: Θα συμμετάσχουν στα προκριματικά της Σουηδικής eurovision (ξενέρα)

ΥΓ. 3 :Respect στο σουηδό που προχθές χτύπησε ένα γαμάτο tatoo H.E.A.T. στο μπράτσο
του.

ΥΓ. 4: Επειδή δεν ξέρω πως να ποστάρω φωτογραφίες, βοήθεια, στείλτε μου πμ να σας στείλω φωτογραφίες και βιντεάκια…

Φιλικά

Δημήτρης

Για φώτος: Τις κανεις upload στο http://imageshack.us/. Το τρίτο λινκ που θα σου βγάλει το κοπιάρεις στο φόρουμ.

Για βίντεος τα ανεβάζεις στο youtube, αλλά πρέπει πρώτα να κάνεις λογαριασμό.


Αν αυτό γίνει πραγματικότητα θα βάλω τα κλάματα…

Το σετλιστ φαντάζομαι θα σας κράτησε στην πρίζα απ την αρχή μέχρι το τέλος,είναι απίστευτο.
Αυτο για τα προκριματικά ισχύει,διαγωνίζονται με το τραγούδι 1000 miles

Δεν θα σχολιάσω τα περι τιμών,εισητηρίου κλπ είναι γνωστά πλέον…
Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω…

H.E.A.T …LAY DOWN BABY!

ghost θερμή παράκληση…βάλε και μία με CRASH!:stuck_out_tongue:

Ghost, παρουσιάζουν όλο το δίσκο λάιβ, ή χώνουν και καμιά διασκευή μέσα? Αλλά support είναι, ντάξει πόσο χρόνο να έχουν…

Πρώτον αν δεις το σετλιστ φριντομ θα καταλάβεις ότι ΔΕΝ παίζουν όλο τον δίσκο.Δεύτερον,ούτε διασκευές παίζουν.Τρίτον,για ποιό λόγο να παίξουν διασκευές,δεν το χουν ανάγκη

Τα δικά τους παίξανε, και παίξανε νομίζω κάνα 35λεπτο…αλλά είχα χάσει αίσθηση χώρου και χρόνου

και ψέμματα τους είδα και μια φορά σε ακουστικό live

δεν παίζει φωτό με crash…σε λίγο ανεβάζω και βιντεάκια

Είστε χαζή μαντάμ. Διότι άμα έχεις παραπάνω χρόνο παίζεις και κάτι άλλο. Αυτό ρωτάω. Πφφφ.

Ρε σοβαρά,αφου βάλεις τα βιντεάκια,μην ξαναποστάρεις.

Μην ακούς μ έχει πιάσει η κακία μου!:stuck_out_tongue:

Tha eksoikonomiso kanena mina kai tha pao Sweden (to miso mina kai kalokairi giati ayto to -3 C mou kathetai ) kai Spain to allo miso na AORiasto kai na ertho sta isa mou…

Mετά απ’όλα αυτά…οφείλεις πιστεύω!

πεταω Η.Ε.Α.Τ. χυμους στα μουτρα σας

keep on dreaming