H.e.a.t

:–:--:–:--

Κάτι μου λέει οτι θα ακούσω και αυτούς τους Firetribe:roll:

Aytoi den metrane…exoun kai metalla stin synthesi :stuck_out_tongue:

Σου ετοιμάζω άλλο αυτό τον καιρό freedom μην φοβού.Δεν ξεμένεις!

Έχω ακούσει μόνο το “Straight for your heart” τυχαία από το myspace μιας φίλης μου και είναι φοβερό κομματάκι!:yahoo:
Αφου πωρώθηκε και ο κακός μεταλάς (:lol:) βασίλης θα ακούσω κι εγώ περισσότερα!

Δεν μπορω να βρω sample γαμωτεν.
:please:

πατα στο google h.e.a.t. myspace aor και μπες στην πρωτη σελιδα που θα σου βρει.μετα το μονο που σου μενει ειναι να δυναμωσεις τα ηχεια:p

straight for your heart
you know Im a true believer baby

αδιάκοπα…

καρδούλες καρδούλες και πάλι καρδούλες

Ω ναι. Το δισκίο παίζει συνεχώς! :stereo:

Όποιος το δει σε κανα δισκάδικο ας ρίξει ένα σφύριγμα:D

To no remorse το ειχε προσφατα αλλα οταν πηγα ειχε τελιωσει:( . Βρηκα ομως το Mark Free εκεινη τι μερα και τα demo των Harem Scarem αρα εφυγα ευχαριστημενος μπορω να πω. Μου ειπαν τα παιδια εκει οτι θα το ξαναφερουν το HEAT. καντε καμια βολτα να ξεπιαστειτε:p

Τυχεροι οσοι απο εσας θα πανε φετος στο Firefest στην Αγγλια.Δεν θα δουν pretty maids που ηταν να παιξουν.(Αλλωστε οι περισσοτεροι τους ειδαν support στουσ Talisman) θα δουν ομως H.E.A.T !!!
Καποιοι αλλοι θα δουν εδω FIREHOUSE αλλα απο εκει και μετα το χαος!!!

Oi H.E.A.T. tha diagonistoun gia na pane stin eurovision tou 2009. Fasi tha exei ama prokrithoun.

μουχαχα, το ιδιο λεγανε και οι system of a down (μετα το hiatus εε)

Φαντασου showdown :stuck_out_tongue:

Ela re eixane kanei tetoia dilosi? :lol::lol: Gamato tha itane…

Γαματο δεν λες τιποτα.

Να στειλει και η βρετανια κανα bullet for my valentine να ολοκληρωθει το πατιρντι :stuck_out_tongue:

Poso pio THEOULAS aytos o Serj poso pia…

Δλδ θα δω Crash να ανταγωνίζεται Σάκη?? Πως θα χωρίσω την καρδιά μου στα δυο…?:lol:

Αμα έπαιζε ο Σάκης “Δεν έχει σίδερα η καρδιά μου” η ψήφος θα πήγαινε σε αυτόν.

Malakes Souidoi steilte tous na ginei tis kakomoiras. Eytyxos ksenyxtisa apopse. Ante kalynixtes…

Ήμουν έτοιμη να το ποστάρω στο heat θρεντ πριν κανα 5λεπτο!
οτιδήποτε άλλο επιλέξουν να κατέβει θα ναι fake.τέλος