H Μαχη των Μαχων:Manos87 vs Defix!

Η Ιστορια θα γνωρισει μια απ τις πιο σπαμαρισμενες σελιδες της.
Οι απωλειες θα ειναι τεραστιες.
Ο αγωνας σκληρος και αδυσωπητος.
Οι αντιπαλοι πιο γρηγοροι κι απ τον Speedy Gonzales on acid.
Oι υπολογιστες ειναι γυαλισμενοι,προβλεπομενοι,ετοιμοπολεμοι.
Μια μπαλα αχυρου που την παρεσυρε ο μανιασμενος αερας διετρεξε το φορουμ του Rocking.gr και περασε μπροστα απ τα βουρκωμενα ματια των users που παρακολουθουν με κομμενη την ανασα.

Ποιος θα εχει το μεγαλυτερο μεσο ορο ποστ??
Ποιος πιστευεται οτι θα μεινει ορθιος στο τελος?

Ο manos87 μεχρι τωρα ηταν ησυχος στο θρονο του,αλλα μια μερα εκανε login μια δυναμη που δεν ειχε υπολογισει ως τοτε…o τρομερος Defix!

Ladies and gentlemen…a new era is rising…in the end there can be only ONE

Place your bets and choose sides wisely…

Για την ωρα Defix:22.90 ppd
Manos87:25.11 ppd

Δεν μπορώ να αποφασίσω από τώρα, γιατί είναι στήθος με στήθος η διαφορά.
Πιστεύω ότι σε μία εβδομάδα από τώρα η κατάσταση θα έχει ξεκαθαρίσει.
Θα παρακολουθώ την μάχη με κομμένη την ανάσα! 8) 8) 8)

ΑΧΑΧΑΑΧΑΑΑ.Ειστε καμμενοι ρε μαλακες.Ελεος.Λοιπον,αυτο που εχω να δηλωσω ειναι οτι :respect: απολυτα τον αντιπαλο μου που ειναι μεγαθηριο και συναμα ο απολυτος αυτοκρατορας-μοναρχης στο αθλημα αλλα σημερα εγω εσπασα ενα ρεκορ.40 ΠΟΣΤ ΣΕ ΕΝΑ 24ΩΡΟ!:bow2: ΡΕΜΑΛΙΑ!

Εγω ψηφισα τον Μανο λογω αλλυλεγγυης στους ομοιδεατες…8)

Manos87 For President!!!

ελεος…καμμενο τοπικ… η μαχη 8α ειναι αδισωπιτη…

δεν μπορω ακομη να αποφασισω ποιος εχει το πιο καυτο πληκτρολογιο…

Αν και ο Defix ειναι μεγαλη δυναμη, ο Μανος θα παραμεινει πρωτος… Το τι τροπους σκαρφιζεται αυτο το παλικαρι για να κανει σπαμ δεν λεγεται… Μπραβο του! Ζηλευω…

Παντως κι εγω απο τα 4.5 ποστ τη μερα εφτασα σε ενα μηνα περιπου 10.5… Θελω το βραβειο του Most Improved Player!!!

H μαχη ειναι ανιση!Εγω δεν εχω laptop,εχω κανονικο pc :wink:
Zητω επισημα επιδομα της ταξης των 7 με 8 μηνυματων ανα ημερα εδω και τωρα! :x
Δε μπορει να συνεχιστει αυτη η αδικια αλλο πια! :blow:

ΨΗΦΙΖΩ ΜΑΝΟ

ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ Μ΄ΑΡΕΣΕΙ

Ο ΝΤΕΦΙΞ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΠΑΕΙ ΤΙΘΟΡΑ

Ε ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ

Να κατσεις στ αβγα σου! :stuck_out_tongue: Εσυ προς το παρον εισαι ο Rookie του μηνα… Αρκει αυτο για τωρα… Σιγα σιγα θα ανεβεις και στην κορυφη… :lol: :lol:

Νταξει, ο Ιντεφιξ ανοιγει και θεματα και γενικα γραφει και κατι πιο ουσιωδες.
Το spambot Manos87 μπορει να γραψει οτιδηποτε σε οποιοδηποτε θεμα προκειμενου ν’αυξησει τα ποστ του. Επομενως δε νομιζω οτι τιθεται θεμα συγκρισης.

Μαγκες παιζει και να ειναι το πιο καμμενο θεματακι μετα το “ιδρονετε οταν χεζετε?”. :lol:
Α,by the way εγω ειμαι Μανιατης! :twisted: :har:

Εμενα τα ποστ του Μανου δεν μου φαινονται σπαμ. :-s
Του Defix δεν εχω προσεξει ακομα.

Ναι ρε led βαλε ομως και μια ψηφο σε εμενα γιατι εγινε τσοντα το ματσακι.:lol:

8O 8O 8O 8O 8O 8O

Το ειδαμε κι αυτο… Οπως ο Μαγκαϊβερ ειχε 1002 τροπους να φτιαξει βομβα ετσι και ο Μανος σκαρφιζεται αλλους τοσους τροπους να ποσταρει σε καθε πιθανο τοπικ…

Edit: Απορω πώς και δεν εχει ποσταρει ακομα εδω…

Εριξα Μανο γιατι: ειναι Πατησιωτης, Σπορτιγκαρα, δεν εχρειαζεται τιποτα αλλο νομιζω!:slight_smile:

[SIZE=“1”]Δεν ηρθε ομως στο παρτυ και αυτο δεν συγχωρητε…[/SIZE]

σε συνεργασία με την coprovomit productions…

το rocking.gr παρουσιάζει…

τους Mano87 και Defix…

[SIZE=“4”]στην ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ…[/SIZE]

[SIZE=“6”]ΜΠΟΤΕΣ, ΣΠΙΡΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΥΤΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΡΟΚΙΝ.ΓΚΡ[/SIZE]

:stuck_out_tongue:

μία ευγενική χορηγία της sapila pictures inc…

ουτε μενα. απλά γραφει πολυ. δεν ειναι κακο να εχει καποιος πολλα να πει πανω σε θεματα συζητησης. αντιθέτως, αυτο τον κανει ποιοτικο user…:slight_smile:

Καλο!!:smiley:

Εγώ ψήφισα Defix γιατί είδα που λέγατε ότι έχει γίνει τσόντα το poll και επειδή δεν “επιτρέπονται” τα σεξουαλικού περιεχομένου ποστς, ψήφισα Defix ως καλός moderator!!!:stuck_out_tongue:

ChrisP έρχεσαι 2ος ως πιο βελτιωμένος user. Πρώτος είναι ο Thorgal, που ήταν στο φόρουμ από τότε που ξεκίνησε σχεδόν (εγώ μπορεί και να μην είχα γεννηθεί :stuck_out_tongue: ), είχε κάνει τόσα χρόνια 140 ποστ και το τελευταίο μήνα έχει καμιά 40αριά!!! (δε τα θυμάμαι τα νούμερα απ΄έξω… ακόμα… :stuck_out_tongue: )

Τελευταίος και καταϊδρωμένος έρχεται ο montecristo που μόλις πρόσφατα πέρασε τα 1000 και τα 800 είναι για αυτό τον παικταρά που ενδιαφέρει και τον Θρύλο, τον Μπρούνο Τσιρίλο!!!:har:

Sorry Defix, αλλά ο manos87 έχει περισσότερα ποστ ημερησίως οπότε…