H Μαχη των Μαχων:Manos87 vs Defix!

Δεν υπαρχετε μπροστα του…:lol:

Eγώ δεν είχα παρατηρήσει ότι ο defix είχε τόσα πολλά posts…μια χαρά παιδί φαινόταν!χιχιχιχι!!

Επεσα στα 64 τωρα.

Κριμα.

Αυτή τη στιγμή έχεις όσα είχε ο Thorgal στα 3 χρόνια του εδώ!!! #-o :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :smiley:

Ένας είναι ο πραγματικός μου εχθρός πια… Red Pyramid… Σε λίγο καιρό ο Μ.Ο. του θα ξεπεράσει το δικό μου…

πφφφφ, σπάμμερς

Εγώ δεν είμαι σπάμμερ,λέω τη γνώμη μου με το δικό μου μοναδικό τρόπο:p Και μην φοβάσαι,από αύριο θα μειωθεί ο ρυθμός,αρχίζει σχολή:D Μια μέρα όμως…θα σε περάσω…χοχοχοχοχο:p

manos deflix rulezzzzzzzzzz

Φαινονται και οι δυο και γαμω τα παιδια, αλλα προτιμω τον Μανο:wink:

Ο μανος ειναι μποτ δεν ειναι παιδι

γι’ αυτό έιπε “φαίνονται” και όχι “είναι” :wink:

Πώς με πιανεις…:wink:

  • DEFIIIIIX!
  • Παρων…
    Ρε παλιοπαιδα,δεν με ξεκανατε ακομα!Θα επιστρεψω δριμυτερος!ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑ…

Στη πραγματικοτητα,εχει ιο το pc μου.`:(
Οταν το φτιαξω ομως,τοτε μερικοι δεν θα χασουν μονο την αυτοπεποιθηση που ειχαν,αλλα θα χασουν και τον υπνο τους… :twisted:

Ο Metal13 που ειναι,οεο?

Eχουμε νεους υποψηφιους!Ο ChrisP αυτη τη στιγμη εχει 19,16 και ακολουθει πιστα ο freedomofrock με 16,56… :smiley:

Είμαι πάνω και απο τους 2:p

ψηφισα μανο… δεν ξερω γιατι :stuck_out_tongue:

επειδη ειναι απο τα πρωτα ατομα που γνωρισα στο ροκινγκ και τον ξερω περισσοτερο απο τον defix

αντικειμενικοτητα εεεεεεεεε δεν μπορεις να πεις :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

ΦΡΙΔΟΜ ΜΕ 9342892804989498024308942089243809420894238493249328432089243890 8O

manos87 ====> all times classic

manos87 γιατι ειναι ο θεος κ δημιουργος του επικου θεματος να ποσταρουμε ο,τι αριθμους μας ερθουν στο μυαλο
αυτη δεν μπορει παρα να ειναι καποια στρατηγικη αυξησης ποστς που ερχεται απο αλλο γαλαξια η ακομα και απο το μελλον.ο manos87 ειναι ισως ενα εξελιγμενο σπαμμποτ που σταλθηκε απο το μελλον

το επικο αυτο θεμα κλειδωθηκε λιγες ωρες αργοτερα. γιατι αραγε? :-k

Το θρεντ με τα νούμερα κλειδώθηκε μήπως αρχίσει κάποιος να ποστάρει ονόματα χρηστών του ρόκινγκ και δημιουργηθεί πανικός στο φλόρουμ

Είναι κοινό μυστικό ότι κυκλοφορούν πολλά νούμερα εδώ μέσα :lol: :lol: (εγώ προσωπικά είμαι το _super_3)