Haggard 22/11 Νοεμβριου Ελλάδα

btw το σαιτ της Didi λεει 22 Νοεμβρη της Αθηνας.

Προπωληση 20 Οκτωβριου.Μολις μου ηρθε μεηλ απο ντιντιδες

τα 25e ειναι καλα… πουλ καλα… τοσο που σκεφτομαι να ριξω τους anathema…

Επιτέλους ανακοινώθηκε, τι χαρά! Και η τιμή μια χαρά μου φαίνεται, ωραία :slight_smile:

Mιλησα σημερα με τικετ χαουζ και ειπαν να ξαναπαρω απο βδομαδα γιατι υπαρχει προβλημα με το διοργανωτη και δεν εχουν βγει ακομα τα εισητηρια…

Πλακα κανεις!!!8O Τελικα θα παιξουνε και στο Βορρα?
:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Για πειτε ποιος ψηνεται ν’ανεβουμε?:-k:D

EDIT: Στο site τους δεν το εχουν βαλει ακομα αλλα για να το λες εσυ κατι θα ξερεις!!

Ψηνομαι αγρια!!!:slight_smile:

Απορία. Που θα χωρέσουν στο eightball:-k

Να και το ποστερ για Θεσσαλονικη!
Παρασκευη Haggard
Σαββατο Septicflesh (2h fetos:P)

πρεπει να παιξω κανενα στοιχημα:lol::lol:

OK, αν θες μιλαμε να το κανονισουμε!:slight_smile: Αν ψηνεται και κανας αλλος ας μας στειλει γιατι δεν νομιζω να τους ενδιαφερει ολους αυτο…

Υπαρχει και ενα μικρο θεματακι με τα εισιτηρια. Μεχρι φετος εισιτηρια για live Θεσσαλονικη μου εβγαζε μια φιλη που σπουδαζε εκει αλλα δυστυχως αποφοιτησε η καημενη και εφυγε…:frowning: Το λεω να το κοιταξουμε αν εχει κανεις να προετεινει και τιποτα γιατι απο τα ταμεια εδω απ’οσο ξερω δεν μπορουμε να βγαλουμε.

Αγόρασα ticket για Αθήνα, τώρα εν αναμονή για την μεγάλη βραδιά

ρε παιδια στο επισιμο δεν λεει τπτ για θεσσαλονικη… τι παιζει? μηπως ειναι μουφα??

OK, τωρα πια το εχουνε βαλει. Αντε, να βρουμε και εισιτηρια για Θεσσαλονικη και ολα καλα!!:thumbup:

Γιατι το ειχατε θαψει τοσο πολυ αυτο το thread?:frowning:

Eιχα παρει το προηγουμενο Σαββατο απο ticket house με αριθμο εισιτηριου 202. Πηγα παλι χθες να παρω+για μια φιλη και μου εδωσαν το 290. ΟΚ, το ξερω οτι η αριθμηση στα block δεν ειναι και το πιο αξιοπιστο κριτηριο αλλα εχω την εντυπωση πως το συγκεκριμενο live δεν “πουλαει”.:-k

Καλα, σε τοσο λιγους αρεσουν?:-s Κριμα παντως…

Ξερει κανεις τι γινεται με την προπωληση Θεσσαλονικη? Δεν εχω κλεισει ακομα εισιτηρια για να ανεβω αλλα δεν θελω να παω τοσο δρομο και να μην βρω εισιτηρια για το live. Αν και κρινοντας απο τα της Αθηνας μαλλον για σεναριο επιστημονικης φαντασιας μοιαζει αυτο…

Κατι ακομα: Επειση δεν εχω παει ποτε στο Eigtball, ειναι ευκολο να το βρω? Γιατι απο συμπρωτευσουσα μονο γυρω απο το κεντρο ξερω καποια πραγματα.:frowning:

Καλύτερα να μην έχει πολύ κόσμο να μπορούμε να βλέπουμε κι εμεις οι μετριου αναστήματος :stuck_out_tongue: Αλήθεια το gagarin πώς είναι σαν χώρος; Είναι ενα επίπεδο ή εχει διαφορα ύψη; Θα μπορέσω να παω μπροστα-μπροστα κ ποση ωρα πριν πρεπει να ειμαι εκει για να το καταφέρω;

Μπροστα πας ουτως ή αλλως ευκολα. Τωρα εαν εννοεις για καγκελο, αυτα ειναι εντελως σχετικα. Υπαρχουν συναυλιες που εχει τυχει να πιασω ενώ ειχα φτασει τη προγραμματισμενη ωρα εναρξης, κι αλλες που τελικα ηθελε καμια ωρα στησιμο - στο νερο.

Edit: Σε περιπτωση που εχει πολυ κοσμο, στανταρ βλεπεις καλυτερα απ’ τα πλαγια, ή στην αρχη του κάθε επιπέδου.

Έτσι όπως έχουν φλωρέψει τα πράγματα,και μισή ώρα πριν να πας,θα πιάσεις κάγγελο.Αν ρώταγες πριν 10+ χρόνια θα σου έλεγα από τις 12-1 το μεσημερι.:stuck_out_tongue:

Έχει διάφορα ύψη ευτυχώς οπότε μη σε αγχώνει αυτό…
Τώρα για μπροστά-μπροστά(κάγκελο) ξέρω ότι γενικά σε κάθε συναυλία πρέπει να πας μολίς ανοίγουν οι πόρτες, αλλά οπώς βλέπω απ’τον Thorgal πιο πάνω μάλλον αυτό δε θα χρειαστεί:lol:

Θα τους Τιμήσω όπως και να έχει για Θεσσαλονίκη!

Μπροστά,πίσω δεξιά αριστερά δεν με νοιάζει!