Haggard - @Eightball Club[20/4/2010],@Fuzz Club[21/4/2010]

Κρισάραααααααααααα!!! :vibrate::vibrate::vibrate::yahoo::yahoo::yahoo:
Αυτά και αν είναι νέα!!! Μπαίνει καλά το 2010!!!

Όπως γράφει και στην αρχική σελίδα…
http://www.rocking.gr/article6573.php

Τελικά βγήκε προφητικό το “κατα λάθος δελτίο τύπου” που είχε στείλει η εταιρεία παραγωγής πριν μερικούς μήνες!:smiley:
Γαμώ πάντως.Η προηγούμενη ήταν πάρα πολύ ωραία συναυλία.

Ναι ευτυχώς!!!:lol: Η προηγούμενη ήταν ‘‘Η ΣΥΝΑΥΛΙΑΡΑ’’ όχι απλά συναυλία… Μακάρι να έρθουν και Αθήνα και Θεσσαλονίκη να τους δω 2 φορές του χρόνου!!!:smiley:

Έτοιμος ήμουν σήμερα να ανοίξω το τοπικ αλλά με πρόλαβες.
Εννοείτε πως θα τους δούμε πάλι.Όσοι ήταν την προηγούμενη φορά, το λιγότερο να πέρασαν καταπληκτικά.Άξιζε κάθε δεύτερο!
Και εγώ μόλις το έμαθα από τον “Ξήγα” ενθουσιάστικα, και το περιμένω πως και πως.:smiley:


Now playing: Depressive Age - Hills Of The Thrills
via FoxyTunes

Eννοειται μεσα,ξανα.

Κατάλαβα οτι είσαι ήδη εκει

Μη χρησιμοποιεις την ιερη αυτη φραση επι ματαιω.

Αυτη τη φορα δε τους χανω. Ακουσα/διαβασα τα καλυτερα για το προηγοθμενο λαιβ τους.

Αυτή τη φορά ούτε εγώ τους χάνω!

Αυτή τη φορά θα έχει περισσότερο κόσμο όπως πάει, και αυτό μόνο καλό είναι!
Και το gagarin την περασμένη φορά ήταν πιστεύω ο καλύτερος χώρος.

Αλλά βέβαια θα επιμείνω όπως τότε πως στο μέγαρο μουσικής θα τα έσπαγαν απλά…


Now playing: Biffy Clyro - God & Satan
via FoxyTunes

Τι περιμένουν ρε παιδιά??Μέσα στο Φλεβάρη δεν είπαν ότι θα ρθουν?

Γεια σου ρε Tolkki!!! Ολοι γουσταρουμε Haggard και εννοειται πως ουτε εγω προκειται να τους χασω (παλι) !!:lol:

καλα ε 2010 ειναι η καλυτερη χρονια ελπιζω να περασουν και καμια βολτουλα και απο δω θεσσαλονικη να τους κερασουμε καμια μπουζατσα :stuck_out_tongue: αλλιος δεν πειραζει θα παμε βολτουλα αθηνα.

Ναι ρε μπουστη μου,τι εγινε μ’αυτο:(

Την έχασα, και κλαίω, την προηγούμενη συναυλία, αλλά και τώρα ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΤΟΠΑΩ;:):!:

Σε επικοινωνια που ειχα με τη μπαντα,με ενημερωσαν οτι οι ημερομηνιες της ευρωπαικης περιοδειας θα ανακοινωθουν μεσα στις επομενες 2 βδομαδες

Άντε μην γίνει τίποτα όπως τους Real McKenzies και το μάθουμε τελευταία στιγμή. Εκτός αν η περιοδεία γίνει τον Μάρτη. Βασικά δεν μας νοιάζει απλά να έρθουν:roll::roll:


Now playing: Haggard - Chapter I - Tales Of Ithiria
via FoxyTunes

και σου είπαν αν θα είναι και η Ελλάδα μέσα? γιατί σύμφωνα με αυτά που είχαν ακουστεί θα ερχόντουσαν το Φεβρουάριο

Στο αρθρο που χα διαβασει εγω στο blabbermouth ελεγε οτι τον Φλεβαρη απλα θα ξεκινησει το tour(που μπορει να ειναι και τελη του μηνα ξερω γω),οχι οτι εμεις θα μαστε ντε και καλα εκεινο τον μηνα.Αφου θα ανακοινωθουν οι ημερομηνιες οπως λεει ο Τολκις,ειμαστε 100% μεσα.