Haggard ξανάμανα στην Ελλάδα!

Συμφωνα με το newsletter της μπαντας θα επιστρεψουν στη χωρα μας τον Απρίλιο ή τον Μάρτιο

Ιn march/april 2011 Haggard will be on a great european tour again, we will play all
over Germany, from the north to the south and the east to the west.

Further countries which are on the list: Austria, Switzerland, Netherlands, Belgium,
Italy, France, Romania, Bulgaria, Greece, Hungary, Czech Republic, England, Finland,
Norway, Sweden, Estland, Spain and Portugal.

Αναμένουμε νεότερα

:bow::bow::bow::bow::bow::bow::bow:

Ενταξει, ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΤΟ μπορει να γινει ακομα το 2011?

Παμε μωρη ΛΑΤΡΕΙΑ!!!:D:metal:

8O8O8O [B]ΕΤΣΙ!!![/B]

θα πάρω το αίμα μου πίσω που τους έχασα λόγω κωλοαρρώστιας :stuck_out_tongue:

Θα τους ξαναχασεις

Αντε γεια και δεύτερη φορά μέσα σε ένα χρόνο

να σου κάτσει στο λαιμό το φαγητό ρε

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!:yahoo::yahoo::yahoo: Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α!!!
Και κάθε μήνα να τους έβλεπα δεν πρόκειται να βαριόμουν ΠΟΤΕ! Αρκεί να μην είναι και αυτό μόνο Αθήνα γιατί θα φάω τα μουστάκια που δεν έχω!!!:papas::papas::papas:

Μακάρι να τους δούμε μια φορά με φουλ line up, να αλλάξουν λίγο και το setlist να ακουστεί και κανα άλλο τραγούδι μιας και θα τους δούμε 3η φορά με το ίδιο άλμπουμ! :D:D:D

ρε μηπως ολα αυτα τα λαιβς που ανακοινωνονται δεν γινονται στην Ελλαδα? καποιο λαθος εχουν κανει ! δεν πιστευουν τα ματια μου σε αυτα που βλεπουν λαιβς λαιβς λαιβς!!!

Αν τους ξαναχάσω…θα σκάσω θα σκάσω θα σκάσω:):!:

προφανως …λεφτα υπαρχουν! :lol:

να δω που θα τα βρουμε ομως με τοσες συναυλιες…:stuck_out_tongue:

Σιγα, τα λεφτα ειναι το λιγοτερο πιστευω. Τα εισιτηρια κειμενοντε στα 20Ε-30Ε για ολες σχεδον τις συναυλιες. Μια Σαββατοβραδυνη εξοδος ειναι, δεν ειναι πολλα :stuck_out_tongue:

:slight_smile: :slight_smile:

Γουσταρω παλι, ακομα και καθε Σαββατο να παιζανε… :stuck_out_tongue:

δίνεις 30 ευρώ σε [B]μία[/B] σαββατοβραδυνή έξοδο…??? 8O8O8O8O

πολλές συναυλίεςςςςςςς, πολλά λεφτά θα φύγουν…, δεν ξέρω σε ποιες να πάω… :? :? :?

Μάλλον θα πηγαίνει στα μπουζούκια :lol:

Μάλλον θα εννοεί μια σαββατοβραδυνή έξοδο στα μπουζούκια…:lol: (Εκτός βέβαια και αν πίνει κανα καφάσι μπύρες στην καθισιά:lol:)

Αχ με πρόλαβες για λίγο!:stuck_out_tongue: Ωραίος συγχρονισμός!

:lol::lol::lol::lol: έτσι το δέχομαι…:lol::lol::lol: