Hail (Kisser, Owens, DeGrasso, Ellefson) - Apr. 26 - Athens, Greece @ Kytarro

+1 Ολο το ποστ και ειδικα το bold…
METAL PARTYYYYYYYY!:smiley:

Οχι φιλε μου,εγω ζηλευω απο το εξωτερικο κατι Ηellfest,κατι Βrutal Αssault,κατι Οbscene Εxtreme,κατι Maryland Deathfest,κατι Neurotic Deathfest,κατι Roadburn κλπ κλπ

Tωρα αμα η φαση ειναι παρτυ,καλα να περασετε σας ευχομαι.

ρε παληκαρι απο τι εχω καταλαβει τα γουστα σου ειναι επι το πλειστον του ακραιου ηχου
οπωτε λογικο ειναι να μην σε συγκινει

οσοι ομως γουσταρουνε αυτους τους μουσικους
ειναι γαμω τις φασεις

αν δηλαδη λεμε τωρα
γινωταν μια αντιστοιχη φαση με γαματους παιχτες απο τον ακραιο ηχο και περιοδευανε παιζωντας
διασκευες απο κλασσικα πχ death metal κομματια δεν θα γουσταρες να το εβλεπες?

Παντως το εισιτηριο ειναι καπως τσιμπημενο δεδομενου οτι μιλαμε για tribute συναυλια.

Ελα ρε παιδιά μην κλαιγόμαστε συνέχεια. H τιμή είναι δίκαιη, τυχεροί να αισθάνομαστε που καλλιτέχνες αυτής της εμβέλειας θα περάσουν και από τα μέρη μας.

Μπράβο και στους διοργανωτές για τον τόπο τέλεσης της συναυλίας. Είναι απλά τα πράγματα, όσοι είναι παραδοσιακοί και σοβαροί φαν Sepultura, Megadeth, Judas Priest πιστεύω αξίζει να το δουν από κοντά. Αυτοί που είναι να πάνε θα πάνε… Οι υπόλοιποι ψάχνουν προφάσεις.

Και 18 ευρώ να ήταν το εισιτήριο θα εφεύρισκαν άλλες δικαιολογίες του στυλ που είναι τώρα ο Εllefson?Δεν ξέρω τον De Grasso, “πεθαμένος” o Kisser. Στηρίζουμε άφοβα…Οι άνθρωποι πάνω από ολα αγαπούν αυτό που κάνουν…

Αν παίζουν μόνο 14 κομμάτια, τότε ναι, είναι αρπαχτή.

Ας δεχτούμε ότι 14 κομμάτια είναι λίγα, ή ότι η τιμή είναι τσιμπημένη για τέτοιο σετλίστ. Αλλά ρε γμτ, δεν πάει με το κομμάτι η τιμή, ούτε είναι κανείς υποχρεωμένος να πάει. Και μένα πάντως για πάρτυ μου κάνει η όλη φάση. Αν αυτοί το βλέπουν σαν αρπαχτή, αλλά εμείς περάσουμε καλά, ποιος χαλιέται;

το νόημα του ιβεντ είναι αυτό!

τωρα μου ρθε φλασια

δηλαδη αν εσκαγε ενα απο τα tribute του portnoy σε rush,led zeppelin,beatles και the who
με μουσικους οπως sean malone,daniel gildenlow,paul gilbert,neal morse και billy sheehan θα μιλαγαμε για αρπαχτες???

ή λαιβ τυπου steel panther στην αμερικη που ανεβαινουν συνεχεια γνωστοι καλεσμενοι και λενε κλασσικα κομματια θα μας χαλαγε να ειχαμε κατι αντιστοιχο ε??

πολυ ελιτιστες μου φαινεται οτι εχουμε γινει

νταξ να διαμαρτυρηθουμε για τιμη ή διαρκεια
αλλα ως εκει

Ε, αφού έχουμε δει τα πάντα και σε περιβάλλλον μεγάλου συναυλιακού επιπέδου…

Αλλο το ενα αλλο το αλλο.Κανενας δεν ξεκινησε να ακουει μουσικη απο τους cannibal corpse.Eξαλλου ολα τα κομματια που διασκευαζουν(με εξαιρεση τους accept που ποτε δεν μου αρεσαν) ειναι αγαπημενα.
Kαι οχι,αν εσκαγε αντιστοιχη φαση με γαματους παιχτες απο τον ακραιο ηχο θα εκνευριζομουνα ακομη περισσοτερο.Λες και εχουμε χορτασει death metal/grindcore lives για να το δουμε και αυτο.
Απο εκει και περα αμα εσας δε σας χαλαει η φαση,μαγκια σας.Η δικια μου ενσταση ηταν καθαρα στο θεμα των χρηματων αλλα η γενικοτερη συζητηση πηγε το ολο σκηνικο παραπερα.

Ελα να πεφτει η γκρινια απο ολους τους συναυλιοφιλους του καναπε…

Δεν ειναι δυνατον να διαβαζω κατι τετοιο. #-o

Έλα μωρέ μην αρχίζετε πάλι.

Κλασικά, όποιος θέλει πάει, μη τα ξαναλέμε. Εννοείται πως είναι αρπαχτή, αλλά όπως και να το κάνουμε είναι μεγάλοι μουσικοί.

Ε αυτο λεω ρε Shaman τοση ωρα και μου πεταγεται ο χεβυ μεταλ λοουζ του δε φακιν μποουν χελλ γιεα σειταν ις μαι μαστερ,που του ριχνουμε καποια χρονια στη πλατη και μας πουλαει συναυλιοφροσυνη.

Τα παντα ολα ρε.

Οτι πεις,κοροιδο.

ρε μαγκες αρπαχτη ειναι 5 λαιβ στη χιλη και 5 λαιβ στην ευρωπη???

Ρε σίγκναλ τι ψάχνεις να βρεις τώρα?

Λαιβ χωρίς κράξιμο γίνεται? Δε γινεται.

Ε αρπαχτή είναι ρε συ, μόνο paranoid δε παίζουν.

Δε ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ.