Halestorm

Δεν έχω ακόμα σχηματίσει ακόμα σαφή άποψη για την μπάντα. Η Lzzy είναι όντως κορίτσαρος, κάτι που το γνωρίζει και γι’αυτό προβάλει το σώμα της τόσο πολύ με τα σορτσάκια, τα μίνι κλπ. Όπως είπε και ένας φίλος παραπάνω, πλέον παίζει ρολο και η σκηνική παρουσία και το όλο show αλλά στηρίζεται υπερβολικά στο παρουσιαστικό της. Συνήθως εκεί στηρίζονται οι ατάλαντες και οι άφωνες. Παίζει το πσιχνίδι του marketing για να προσελκύσει οπαδούς και από εμπορικής πλευράς καλά κάνει. Απ’την άλλη όμως έτσι προβάλει περισσότερο τον εαυτό της παρά την μπάντα και τη μουσική της. Αυτό κάνει την μπάντα να δείχνει κάπως κούφια και δεν μπορείς να την πάρεις στα σοβαρά. Publicize the music, not your crotch!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Halestorm will release a new covers EP, ?ReAniMate 2.0: The CoVeRs eP? on October 15th. Track list includes:

  1. ?Dissident Aggressor? (Judas Priest)
  2. ?Get Lucky (Daft Punk)
  3. ?Shoot to Thrill? (AC/DC)
  4. [B]?Hell is for Children? (Pat Benatar)[/B]
  5. [B]?Gold Dust Woman? (Fleetwood Mac)[/B]
  6. ?1996″

Στα bold είμαι πολύ περίεργος γιατί είναι τραγούδια από 2 από τις πιο αγαπημένες μου γυναικείες φωνές έβερ και τραγουδάρες, το 1996 δεν έχω ιδέα ποιανού είναι.

η διασκευη priest υπαρχει στο youtube απο λαιβ…

το 1996 ειναι απο τον μ.μανσον

οριστε και το get lucky

Πάει το “Μexican monkey” :lol:, μέσα στη καλή χαρά το Λζάκι, πολύ feelgood φάση, θα περιμένω τα στουντιακά άσματα που προανέφερα, το ένα το έχει στα μέτρα της, το άλλο λογικά λέγεται μόνο από Στήβι αλλά είδωμεν

θα παει κανεις να τους δει το Μαρτη στο Λονδινο?
εχουνε σαπορτ τους nothing more!

Την άλλη βδομάδα εγώ στο Δουβλίνο. Χωρίς Nothing More :frowning:

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ???

Τι έγινε; Από αυτά που βγήκαν έχω ακούσει μόνο το Apocalyptic και μου άρεσε. Τα υπόλοιπα όλα μαζί.

Έχει βγει όλο παρεμπιπτόντως…

Sent from my Nexus 10 using Tapatalk

Θα το ακούσω με την πρώτη ευκαιρία!

[B]edit[/B]

Το άκουσα. :(#-o:(

:grinning:

3 Likes

Καρδούλες!!! :heart: :heart: :heart: