Halestorm

Φίλε αν ήθελα τέλεια γυναίκα θα παντρευόμουν τη Delta Goodrem, εμάς μας αρέσουν οι ατέλειες :stuck_out_tongue:

Αυτή ήταν η επίμαχη ερωτική εμφάνιση, από τα πρώτα 25secs είχα βγάλει δαχτυλίδι:

καλά που μου την θύμισες και την έψαξα σήμερα, έβγαλε καινούριο άλμπουμ το 2012 και χαμπάρι δεν είχα πάρει :stuck_out_tongue:

και μετά τι έγινε σε χυλοπίτιασε; :stuck_out_tongue:

πάντως να μην παραποιείς αυτά που λέω…μια χαρά θα της καθόμουνα :roll:

που και που πάντως παίρνει τα ακούσματα του το the strange case of…
έχει μερικά τραγούδια πραγματικούς δυναμίτες… δύσκολα το ξεχνάς το Λζάκι…

Δεν ξέρω γιατί τόσο καιρό ενώ ο Καραδημήτρης με είχε πρήξει δεν είχα ασχοληθεί, αλλά επιτέλους έβαλα σήμερα κάνα δυο βίντεο και: 8O:eek:=P~

[SPOILER]Τι μνι, εεε φωνάρα είναι αυτή.[/SPOILER]

κι αυτόν τον άνθρωπο θα τον πάρω από κοντά να δούμε το Λζάκι. Τσ τσ τσ…

Πάλι καλά, έστω και αργά. :stuck_out_tongue:

Δε μετραει η γνωμη σου, εσενα σου φαινονται θεες ολες οσες τραγουδανε ροκ by default

Είναι το frontwoman effect. Όλες πάνω στη σκηνή καλές φαίνονται. Αλλά εντάξει, αντικειμενικά αυτή είναι ρε άμπαλε.

Και είναι το καλύτερο της ξανθιάς θεάς. :smiley:

Το πήρες χαμπάρι ε; Αχχχχ Λζάκι

Καλώς τον Βρεττανό. Σου έστειλε ο κοπρίτης MrNorth;

Τώρα Καραδημήτρη παίρνει κόκκινη ή τον αφήνουμε λόγω C&C συντροφικότητας;

Εννοείται και ευχαριστώ πολύ! 8)

By the way το liveάκι τους που είχες προτείνει πριν 3-4 χρόνια παίζει ακόμα τακτικά. Και κυρίως αυτό:

Τον κρατάμε λίγο ακόμα στο παιχνίδι. Τι να τον κάνουμε; Εκτιμάει σωστές αφάνες.

Διασκευή του Empire state of mind (ναι καλά καταλάβατε) και όπως πάντα το κορίτσι μας γαμάει, goose bumps…

Διασκεύασε Alicia και το είπε καλύτερα απ’την Alicia.
Την αγαπάω.

ωραια ολα αυτα
θα τους δουμε και τον οκτωβρη σαπορτ στους θεους

ΑΛΛΑ

φοβαμαι οτι πανε να γινουν και αυτοι σαν τους shinedown
ελπιζω το επομενο αλμπουμ τους να με διαψευσει!!!

Σα τους σαινταουν μινινκ;

να γινουν πιο καλογυαλισμενοι
πιο πολλα μπαλαντοειδη τραγουδια
κλπ κλπ

Ρε Σίγκναλ το είπες λες και οι Χέηστορμ πάιζουν “βρωμιές”, είχαν και 5 μπαλάντες στο τελευταίο. Κάποιος πρέπει να μείνει και στο καλογυαλισμένο ροκ, είναι ελάχιστοι καλοί πλέον, οπότε αν υπάρχουν καλά τραγούδια εμένα ο ήχος έρχεται δεύτερος. Μια χαρά είναι εκεί που είναι και οι 2 μπάντες και αν αποφασίσουν να πάιξουν κάτι διαφορετικό, πάλι καλές θα είναι.

Πάντως για να πω κι εγώ την εξυπνάδα μου, μέχρι να δεις τη Lzzy να αποδίδει ζωντανά με πιάνο το “Break In”, δύσκολα έχεις αντιληφθεί για πόσο μεγάλη φωνή μιλάμε.

ειχαν ομως και ωραια ροκερς ομως
και στα λαιβ πετυχαινεις και slaves to the grind διασκευες

απλα τωρα
βλεπω την αναγνωριση με το γκραμυ
βλεπω και τη παραπανω διασκευη
και απλα εκδηλωνω την ανησυχια μου

δεν τους ειπα και καμπουρηδες!!! :stuck_out_tongue:

Κρις το άσμα είναι φοβερότατο τι να λέμε τώρα.

Όσο για την “ανησυχία”, οι 2 μπάντες είναι από τα πρώτα ονόματα και θα συνεχίσουν να τους πλασάρουν στον χώρο του εμπορικού ροκ και ευτυχώς για εμάς που ακούμε το είδος. Αν τυχόν το είπες σαν μομφή στο Αμαρυλλίς, εγώ ως φαν από την πρώτη μέρα έιμουν από τους πρώτους που γκρινιάξανε για την έξτρα γυαλάδα αλλά είναι τόσο καλό άλμπουμ που στέκεται στο ύψος του, άσε που με τον ήχο του βελτίωσε τους Shinedown στα live. Έτσι και στους Halestorm πρέπει να επιτρέψουνε τραγούδια που θα τους αβαντάρουν και βελτιώνουν στα live, να ξεκουράζουν φωνητικά και το Λζάκι και να το αναδεικνύουν περισσότερο γιατί όλο το παιχνίδι παίζεται στα live πλέον και τι show κάνεις. Όταν λέω επιτρέψουν, εννοώ την τελική επιλογή των τραγουδιών αλλά και του παραγωγού. Στον τελευταίο επιλέχτηκαν μέσα από 56 τραγούδια τα συγκεκριμένα και από την αρχή τους έχουν φορτώσει τον “make me sound more commercial and generic” Benson.

Edit: Here’s to us official video

απο τα golden gods


και διασκευη σε whole lotta love μαζι με Draiman!!

edit: ο μπασιστας πως την εχει δει ρε γαμωτο? λιζακι για κανονισε… :stuck_out_tongue: