Hall of flame (the troll poll)

:lol2::lol2::lol2:

καταραμένε GRACCHUS …με έπιασε η παλινδρόμηση από τα γέλια…:smiley:

Υοu ain’t seen nothin’ yet -
True spammer/alexitis mode [B][SIZE=“4”]on[/SIZE][/B]

Nα πως τρώει κανείς [B]ΒΑΜ[/B]

http://rocking.gr/modules/forum/member.php?u=10153

Άντε ρε γαϊδούρια, πείτε ένα γειά στο παιδί. Τόσες μέρες είχε να περάσει.

Welcome to our newest member, ALX MH ΜΑΣΑΣ!!!

Φέηκ με μήνυμα!!! :’)

Edit. και στα καπάκια: ΛΑΕ ΞΥΠΝΑ

Μαλάκες ντάξει.

ΑΛΕΞ…!!!

μιλάμε παίζει πολύ μυαλό εδώ…

οι εξης ειναι χειροτεροι απο τον επιταφ

βληδιν,μπαμπεφ,νταρθ βαδερ,νενιελ

και μοντς ευχαριστω που τειρειται τους νομους περι τρολ,φταιω να αρχισω τα ρεπορτ τωρα,οπως αυτοι σε μένα?

Alex, επειδή ήμουν πριν offline και είδα το μήνυμά σου…για πες μου έναν λόγο να με κάνεις report. Επειδή σε έχω στο ignore μιας που γράφεις ό,τι νά’ναι και μάλιστα ανορθόγραφα; Ε τι να κάνουμε, αφού υπάρχει η επιλογή είπα να την χρησιμοποιήσω εγώ και πόσοι ακόμα. Κάνε με report αν γουστάρεις, δεν έχω να φοβηθώ τίποτα :stuck_out_tongue:

κοιταξε εγω σας τα έπρηζα αλλα δε εθιγα κανέναν οκ,εσεις ανοιξατε ολοκληρο θρετ εναντιον μου,αν το κανετε για πλακα παω πασο,αλλα ας κανατε ινκνορ χωρις να με θηγετε δημοσιώς οκ?εξάλλου αυτό δεν λέγεται flame?

α και οτι κάνω ορογραφικά λαθη οφείλεται σε δυο λόγους,στο ουι μπορει να είμαι μαλκς και δεν έμαθα ορθογραφια και στο οτι προσπαθώ να γραφω γρήγορα…υπάρχει κανόνας που απαγορευει τα ορθογραφικά?

ΠΡΙΖΩ ΕΥΚΟΛΑ

ναι τουλαχιστον εχω το χιουμορ και την ειλικρίνεια και το παραδέχομαι ,απο την αλλη δεν θίγω κανέναν.

ποιο είναι λοιπον το επιχείρημά σου?

το δικο σου επιχειρημα γιατι ΠΡΙΖΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ, ποιο ειναι;

ολη η υπογραφή ειναι για πλάκα( καλα για τους ενφορσερ ειναι απο ενθουσιασμο),

και αυτο είναι που προσπαθώ να πω σας τα έπριζα και γελαγατε (έστω και απο την υπερβολική μλκα μου),εσεις μου τα πρήζετε τώρα και δεν γελάει κανεις αντίθετα θήγεται κάποιον.κατάλαβες?αν μου στέλνατε ή κάντε ρεπορτ οχι δημοσιως δδεν θα είχα προβλημα αλλα να κάνετε και θρετ δεν νομίζεις οτι παραπάει.?

Κουρασελ

ΚΟΥΡΑΣΙΣ

αλεξ αστο κ ασχολήσου με τπτ άλλο. οπως βλέπεις οι χαριτωμενιές της ηλικιας, ΔΕΝ ειναι αστειες, κ κουράζουν…

αντίθετα ο χαβαλές γύρω από το θέμα είναι αστείος. or not. όπως το βλέπει κανείς

άστο τωρα το θεμα αυτό κ το άλλο κ τι σου ειπα τι μου ειπες τι του ειπε, κ ποσταρε σοβαρά σε τιποτα άλλο, αν θες να γραφεις στο φόρουμ μας

he who lives by grafikotita, dies by grafikotita

ή και όχι.

ετσι μάλιστα…με αυτον τον τρόπο ναι…

Λοιπόν, Άλεξ, δε θα έφτιαχνα ποτέ ένα θρεντ για να στην πω, αυτά είναι ΠΟΥΣΤΙΕΣ, θα στο’λεγα κατ’ευθείαν. Επίσης αν το θρεντ δεν ήταν για χαβαλέ, θα ήταν στο “Προτάσεις & Εντυπώσεις” με τίτλο “κάντε επιτέλους μπαν το μαλακιστήρι” ή κάπως έτσι.

Δες το εισαγωγικό ποστ στο άλλο θρεντ. Η συμμετοχή έχει λήξη στο τέλος της βδομάδας. Ήμουν σίγουρος ότι θα άρχιζες την γκρίνια σαν γνήσιο attention whore.
Αλλά όταν σου λένε “σταμάτα πια μας έπρηξες!” και ουσιαστικά η απάντηση είναι “ε έτσι είμαι γω, πρήζω πούτσες.”, ε κάποια στιγμή ή θα έτρωγες μπαν, ή κάποιος θα σε τρόλλαρε κάπως έτσι, ή και τα δύο.

Μη μας βγαίνεις και θιγμένος όμως, γελάει ο κόσμος.

Γενικότερα κανένα πρόβλημα με τον Αλέξανδρο/Αλέξη, πρόβλημα με τον alex1992 της επιμονής και των 80 ανούσιων ποστ/μέρα.

Πόσταρε σαν άνθρωπος και δεν τρέχει τίποτα.

ακριβως, τα ιδια εκανε κι ο πιθηκος και τωρα ειναι ηρεμος και φινετσατος.

οκ πραγματικά το κόβω,απλα πραγματικα πόσταρα μλκς για να μου πετάξετε καμια καλή ατάκα να γελάσω-ουμε…αλλα το παράκανα…το κόβω πραγματικά

bleedin-
*μαρέσεις ρε φιλε πραγματικα τώρα (ίσως είσαι ο μόνος στο φόυμ δεν ειρωνέυομαι ουτε μαλακίζομαι τωρα)

http://www.rocking.gr/modules/forum/member.php?u=10212

ΡΟΜΠΟΚΟΠ ρε μουνια!