Hall of flame (the troll poll)

Aπορώ πως ούτε ένας δεν έχει αναφέρει πως ο άλεξ είναι ο έπιταφ.

Κι όμως, υπήρξε στην αρχή ως υπόθεση εργασίας, η οποία όμως γρήγορα απορρίφθηκε. Άλλωστε αν ήταν ο Έπιταφ θα είχε φάει μπαν τώρα, ως γνωστόν.

Όταν ο τρολ δε θέλει να βρεθεί, δε βρίσκεται. Ξεχνάς την περίπτωση Isle_of_Avalon.

E, δεν έφαγε μπαν;

Τί να πω, αμφιβάλλω.

Απλά θα σου δώσω μία από τις ενδείξεις.

bleedin-
*μαρέσεις ρε φιλε πραγματικα τώρα (ίσως είσαι ο μόνος στο φόυμ δεν ειρωνέυομαι ουτε μαλακίζομαι τωρα)

Τι πρωτότυπο. Σα γουάιτ ζόμπι μαντέψτε με ποιον είχε το ίδιο άβαταρ…

Πάντως όποιος διαβάζει προσεκτικά τα ποστ του, καταλαβαίνει σχετικά εύκολα ότι δεν πρόκειται για 18χρονο που απλά θέλει να ξεκαυλώσει.

Pathetic όπως και ναχει και γελάω απίστευτα με ποστς του τύπου “μα, αφήστε το πια το παιδί, δεν ενοχλεί”.

πάντως ο epitaph (και όλοι οι λογαριασμοί του) είναι από τους λίγους χρήστες που χρησιμοποιούν αρκετά συχνά το ‘view who’s online’.
το ίδιο κάνει και ο alex1992, και αυτό είναι όντως κάπως ύποπτο. :country:

Δηλαδη και ο thrasakias ηταν fake του epitaph?
τι μου λετε τωρα, περιπλεκεται το θεμα…

fake account στο fake account?ουαου…

Πείτε μου οτι μόνο σε μένα δεν έστειλε τσόντες!!!

ο cobb του rocking.gr. :stuck_out_tongue:
και πάλι όμως, και αν και υπάρχουν αρκετές ομοιότητες, εγώ ποντάρω τα σχεδόν 3,500 posts μου πως ο alex1992 δεν είναι ο epitaph.

Xαλάρωσε, με τον πατάτα έχει κάνει σάιμπερσεξ.

μεγάλο δικιο εχόυν οση πιστευουν στον horror…
τα τεκμήρια του οτι είμαι δεκαοχτάχρονος και οτι δεν είμαι ο epitaph θα σας τα επιβεβαιώσουν οι φώτος που θα ανεβάσω απο το λαηβ των ενφορσερ στις 20 Δεκέμβρη,έπίσης ο eatmetalgreg,ο diskovolos(αν έρθει τελικά Γιάννενα…)…

και στο κατω κατω να πώ και το αλλο,μονο ο επιταφ ήταν αξιοθαυμαστος σπάμμερ(ή τι διαολο ήταν…?),είμαι μια νέα γενιά σπάμμερ πιο εξελιγμένη…

οσο για το οτι βλέπω το who is online ,οταν το κοιτάω βλέπω και αλλους κυριούς να το κάνουν οπως ο bleedin και ο babeuf

σκέφτομαι μόλις μου ρθουν οι bullets και ολοκληρώσω το τζακετ να βάλω μια φώτο ναα δείτε πόσο τρύ μεταλ είναι ένας 18 χρονος μαθηματικός ενφορσερικος άνθρωπος (πανω απο όλα)

θα σας πείσω στο μέλλον οτι δεν είμαι ο επιταφ και οτι έχετε λανθασμένη αποψη για τον πραγματικό μου χαρακτήρα…γιαυτο προτείνω να με γνωρίσετε απο κοντα,ελατε στο λαηβ(…μπορείτε να μ ρείξετε και ξύλο αν σας λέει αυτο κάτι. :)).

και τρολ δεν είμαι ουτε κάνω φλαημ,οκ?
πείτε με σπαμμερ πείτε οτι πρέπει να φαω μπαν,αλλα προς θεου δεν προσβάλλω κανέναν(ή τουλάχιστον βρείτε μου πόστ που να προσβάλλω κάποιον)

α και οτι έγραψα οτι τον πάω τον βλήδιν τι το κακό ήταν? ε και ?και τον κρισπ πάω παρολο που με ε΄χει γαμηθεί να με λέει τρολ,για τις μουσικές του επιλογες και κάποιες απόψεις του για την μουσική.τι το κακο υπάρχει?τι μήπως είμαι ο επιταφ επειδή έχω παρόμοιες απόψεις με αυτόν?

τετοιο ποστ δεν θα έκανα ουτε αν παρακάλαγα τον Γκρεκ να ξαναφέρει τους ενφορσερ στα Γιάννενα (βασικά μεγαλύτερο ήταν…) γιαυτό περιμένω αντιστοιχο ποστ απάντηση μεεπιχειρήματα οτι έιμαι φαηκ ακαουντ αλλου γιουσερ.(που είμαι του Θρασάκια).

ρεντ ραμ σε βλέπω αγρια επειδη είδα λιγο κολαράκι δεν συμμένει οτι πηδηχήκαμε (οχι ακόμα δηλαδή)
(θα παρακολουθώ το προφιλ μ γιατι είμαι σιγουρος πως ολοι θα πάτε να δείτε την πατατοσυζύτηση)

σκαταααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

:smiley:

εξομολογηση ψυχης.

παίζει να σας μουκοσα όλους ετσι?και έιμαι και μαθηματικός…φανταστείτε να ήμουν τπτ θεωριτικάριος…

ρε μλκς [B][U]διαβάστε το[/U][/B] τσαπα έγραφα 5ώρες?

(αα και οβλεεδιν εχει απο και 4:43 που κοιτά ποιος είναι ονλαην)

τα ποστ δεν λένε οτι δεν ενοχλεί…λενε οτι το κάνει με συγκλονιστικό τρόπο…
έτσι και είναι fake έχει κάνει ολόκληρο σχεδιασμό ο άτιμος…

ιδολ_crimson τι σε κάνει να πιστευεις οτι είμαι φαηκ?
θα έβαζε ενας φαηκ,φώτο του ονλαην?
θα ποσταριζε κανονικά ακτος οφ τοπικ?
θα ήταν οσο τρου οσο είμαι?

Oι τρου δεν εχουν ιντερνετ! :wink: