Halloz

Γειαααα…

Γειά.

Ja ja ja ja ja

ρε διδυμο της αλητειας, καλωσοριστε το παιδι :smiley:

γειαα…

τι μουσικες ακους?

καλα σου ποστς

τώρα ήρθες και γίναμε τρίδυμο(ς) λαχνός.

όντως,ξεχάσαμε να ρωτήσουμε ακούσματα.

Είμαι σίγουρος ότι ακούει Celtic Frost.

Και το Ain Elohim είναι personal favourite…8) :smiley:

Γουέλκαμ!!!:slight_smile:

Yeap.

Nope, προτιμώ ας πούμε το Return to the Eve από αυτό. Πάντως κάποιο personal favourite συνολικά δεν έχω… :-k (πάντως το nick μεταξύ των άλλων από εκεί το πήρα. :stuck_out_tongue: Βέβαια ο σαμάνος έχει κι άλλους λόγους να πιστεύει ότι ακούω Frost:roll: )

Πάντως να πω ότι γενικώς μ’αρέσει να ψάχνομαι σε πολλά είδη μουσικής, αν και αυτή την περίοδο το έχω ρίξει για άλλη μια φορά κυρίως στο black.

mrwhatsisname οταν λες τι μουσικες ακους εννοεις ακουω κλασικες μουσικες,παραδοσιακες και ετσι?

Tetragrammaton καλως ορισες μαν!καλα σπαμ!

οχι ρε.
για ενοχλητικες μουσικες το πηγαινα, τυπου LP.
ξερεις εσυ.

οχι , για να μη μου τη λες ρε αλητη :stuck_out_tongue:

[QUOTE=mrwhatsisname;414024]οχι ρε.
για ενοχλητικες μουσικες το πηγαινα, τυπου LP.
ξερεις εσυ.

οχι δεν ξερω.τι σημαινει LP?

Ligmena Pairneis?

αχαχααχ!μαλλον με μπερδευεις με καποιον αλλον…

end of spam please

για την ιστορια το τετραγραματον ειναι το ονομα γιαχβε στα εβραικα.και λεγετε ετσι γιατι οπως λεει και η λεξη εχει 4 γραμματα και στα ελληνικα ισως και στα εβραικα δεν διαβαζετε.ειναι γ-χ-β-χ.ετσι αποκτησε και μια αποκρυφιστικη σημασια με τα χρονια

Συγκλονιστικο.

Ηρθε η τεταρτη παουερ ρεητζερ να καλωσορισει τωρα.

Γουελκαμ γιαχβε. Ή αμα θες γουελκαμ τετραγραμματε.

Επίσης εδώ στο διαβασμένο φίλο μας να προσθέσω οτι το γιαχβέ αναφερόταν στο Θεό του Ισραήλ. Είναι το όνομα που έδιναν οι Εβραίοι από τα αρχαιά χρόνια στο Θεό τους. Περισσότερες πληροφορίες εδώ:

:slight_smile:

Καλωσηρθες ‘‘Τετραγραμματον’’…:stuck_out_tongue: …βλεπω εισαι ψαγμενος και στον θρησκευτικο τομεα::stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Welcome. Καλα ποστς:)