Halo

Όποιος ακούει doom και δεν έχει ακούσει το Body of light απλά δεν ξέρει τι χάνει.Δεν έχω ακούσει το ντεμπούτο τους αλλα αν είναι σαν αυτό΄τότε γαμ#ει.Κορυφαία δισκάρα.:smiley: :wink:

Δεν τους έχω τσεκάρει ακόμα τους κυρίους αλλά είναι στις πρώτες προταιρεότητες μου.:smiley:

Εγώ ξέρω το Halo από Machine Head…:lol: :stuck_out_tongue:

Kαι εγώ το Halo για το Xbox αλλά μάλλον δεν έχει πολύ σχέση:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

[-X [-X [-X #-o

Machine Head-αδες σου λέει ο άλλος:p :lol:

Ασχετε:lol: :stuck_out_tongue:

θα ψαξω περιτερω τωρα αμεσως:thumbup:

μιλας για τους halo της relapse??νομιζω αυστραλοι??νταξ δεν ειναι ακριβως doom!εμπεριεχεται και doom μεσα στη μουσικη τους.γενικα ειναι καμμενοι,και οχι για ολες τις ωρες!!

ναι για αυτούς,'ντάξει,έχουν και sludge και κάποια άλλα στοιχεία αλλα το κύριο συστατικό είναι doom.και 'γω τους βρίσκω και γ*μώ.:wink:

αμα τους ακουσεις την καταλληλη ωρα…ενταξει φευγεις!!!

Εγω οταν ειδα το τοπικ και πριν διαβασω τα ποστ σκεφτηκα οτι εχει μπει σε λαθος κατηγορια :lol: :stuck_out_tongue:

Doom? Με την πολυ ευρεια εννοια του ορου ισως. Noise ειναι βασικα. Και πολυ καμμενοι. Βασικα γαμανε!

βασικα το πρωτο τους (GUATTARI) δεν ειναι σαν το Body of light
φερνει πιο πολυ σε SWANS φαση (στις αρχες τους οποιος εχει εικονα…)
οκ απλα μουσικη για να μετακινηθουν τα συκωτια σου μεσα στην κοιλια σου…πολυ μπασσο και πολυ sludge και πολυ industrial και πολυ θορυβος… λιγο ανεμπνευστοι αλλα εχουν τρομερο feeling…

bump

Ακούω το Guattari, μιλάμε για τρελή καΐλα!

Δυστυχώς δεν μπορώ να βρω link στο youtube και το myspace τους δεν έχει κομμάτια. :?

Topic για HALO???

i fuckin love this forum!

Κι εγώ μόνο το guattari έχω, και τακτικά μου ξεροψήνει σαδιστικά την ψυχή

Το Guattari το είχα λιώσει προσφάτως. Δεν ξέρω ΚΑΝΕΝΑ Halo από Machine Head, ούτε ΚΑΝΕΝΑ Halo στο εξμποξ. Η μπάντα Halo είναι το καλό, sludge/drone metal που με πεθαίνει. Μπλήντιν, συμφωνώ ότι το φόρουμ ανέβηκε σκάλα ποιότητας, ενώ προσθέτω ότι ο ρεντ πίραμιντ προέβη στο θρεντ που πρέπει να τον κάνει χρήστη της χρονιάς. Αυτά από μένα.

Χρήστης της χρονιάς 2007 όμως…

Και του 2009, καθώς και του χρόνου με υγεία.