Handful of hate(ita)live στην πατρα!

ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ BLACKSTERS HANDFUL OF HATE ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ,ΣΤΟ ROCK SEASON CLUB!
CO HEADLINERS :OBDUKTION ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ.
SUPPORT BANDS:MIASMA ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ.
ΑΕΟΝ ΑPHELION AΠO AΘΗΝΑ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΜΑΙΟΥ 2010-ROCK SEASON CLUB-ΠΑΤΡΑ
ΕΙΣΟΔΟΣ ΜΟΝΟ 8 ΕΥΡΩ!

εχω μεινει αφωνος!!παρολο που σε προηγουμενο thread τον εκραζα τον διοργανωτη τωρα δεν μπορω παρα να υποκλιθω… φερνει την μπανταρα απο την ιταλια(τους ειχα δει live στο αν) στην πατριδα(βλεπε πατρα) !!! ο τυπος ειναι ταλιμπαν…δεν υπολογιζει τιποτα… χιλια μπαβο!!!

υγ. αληθευει οτι οι obduction παιζουν με τον ντραμερ απο Belphegor? ο τυπος ειναι μηχανακι!!!

Ωραιος ! Θα στηριξουμε και ας μην ξερουμε την μπαντα παρα μονο σαν ονομα.
Ευγε Belfegor.

καλημερα σε ολους!!!
μπραβο στον belfegor επιτελους να δουμε και εμεις στην πατρα μια πραγματικα γαμηστερη underground μπαντα…
http://www.myspace.com/handfulofhate
ναι φιλε hellboy ο ντραμερ των belphegor παιζει με obduction … ειχα παρει μια γευση απο αυτους περυσι με asphyx και επαθα πλακα και εγω αλλα και η παρεα μου…τετοια αλλαγη δεν την περιμεναμε…κλασσικα οι miasmatikoi θα μας διασκεδασουν, τους αλλους δεν τους ξερω…
και μια προταση προς τον διοργανωτη ,αφου θα γινει αυτη η συναυλια δεν κανονιζει και μια μινι προπωληση γαι εμας τους πατρινους μην ανεβουμε και φαμε πορτα την ημερα του united darkness… απλα τροφη για σκεψη.

Να στε καλα παιδες.Αγαπαμε πατρα…ελπιζω να βοηθησει ο κοσμος να κανουμε κι αλλα live εκει.Οσο για την προποληση,παρολο που γενικα δεν κανουμε για διαφορους λογους,εσας θα σας “φτιαξουμε”" και με χαμηλοτερη τιμη(25).:slight_smile:

καλα μιλαμε ο ανθρωπος δεν υπαρχει!!! χιλια μπραβο!!μετα απο τετοια χειρονομια δεν πρεπει να υπαρξει πατρινος μεταλλας που δεν θα στηριξει αυτο το λαιβ!!

καλα μην τρελενεσαι κιολας :D… δεν τα μοιραζει και δωρεαν|!!! προπωληση κανει για την αλλη συναυλια του…

official poster…

Η αφισα αλλαξε…

Η ανανεωμενη αφισα λοιπον,με αλλαγη του ενος support και της τιμης εισοδου…
στην θεση των miasma,οι anal treatment experience.

MIASMA και THE ANAL TREATMENT EXPERIENCE ειναι ουσιαστικα η ιδια μπαντα…
η μειωση του εισητηριου ειναι μπομπα!!ειναι πλεον σε πολυ λογικα (για την πατρα ) πλαισια…

Γιατι ποιο live εχεις δει με 6 ευρω εισοδο ?
Ολα 10 ευρω και πανω εχουν.
Τουμπανη ειναι η τιμη.
Θα στηριξουμε.

ενταξει για underground συναυλια στην πατρα ειναι μεσα στα λογικα τοπικα πλαισια…
εδω οι συναυλιες εχουν πιο χαμηλη εισοδο απ’οτι στην αθηνα…

thundergod … HANDFUL και OBDUKTION μαζι εχουν καμια 30ρια κυκλοφοριες επισημες και ανεπισημες… δεν ειναι αμηλητεα ποσοτητα …δηλαδη ποιους ηθελες στην πατρα τους METALLICA ???

σουπερ.θα ειναι ενα πολυ ωραιο λαιβ.επιτελους και λιγο μπλακ στην πατρα…μπραβο στο rock season.θα ειμαστε εκει.

…καλα το rock season δεν νομιζω οτι εκανε και τιποτα…εγω πιστευω οτι το μπραβο αξιζει στα παιδια της διοργανωσης!!

ΤΟ METAL DEFIANCE KAI H EASY ENTERTAINMENT LIVE PRODUCTIONS ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ

TO ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΜΑΪΟΥ ΣΤΟ ROCK SEASON (ΣΚΑΛΕΣ ΓΕΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ)

ΤΟΥΣ :

HANDFUL OF HATE (BLACK METAL, ΙΤΑΛΙΑ)

OBDUKTION (DEATH METAL, ΑΘΗΝΑ)

MIASMA 3263 (BLASPHEMOUS SUPERSONIC METAL, ΠΑΤΡΑ)

AEON APHELION (DOOM-DEATH METAL, ΑΘΗΝΑ)

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:00
ΤΙΜΗ ΕΙΣΟΔΟΥ 6 ? ΜΕ ΜΠΥΡΑ

ΔΩΡΕΑΝ CD ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ
ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΩΝ KAI ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ UNITED DARKNESS FESTIVAL

ΥΓ. ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΩΝ THE ANAL TREATMENT XXX-PERIENCE OI MIASMA 3263

τελικα θα παιξουν τα μιασματα!! το ειδα στο αφισακι…

τελικα αισθανομαι ντροπη που ειμαι απο την πατρα…30-40 ατομα ηταν χθες βαρια μεσα…με 6 ευρω εισιτηριο με μπυρα ,δωρεαν cd , 2 κληρωσεις και 4 μπαντες που τα εδωσαν ολα νομιζω οτι δεν μας αξιζει τιποτα καλυτερα απο το μας αγνοουν συναυλιακα ΟΛΟΙ δεν το αξιζουμε να υπαρχουμε στον συναυλιακο χαρτη…τα σκαλακια ηταν γεματα απο “μεταλλαδες” τσαμπατσηδες και ουτε καν τα ακραια συγκροτηματα της πολης δεν ηταν εκει… μαλλον ειχαν παει active member!!
ΝΤΡΟΠΗ

φιλε μου περασα ενα παρα πολυ ωραιο βραδυ.πολυ ωραιο λαιβ…χωρις ανταποκριση ομως.κατι που το περιμενα.τι ειχες γιαννη μου τι ειχα παντα…οσο για τα ακραια συγκροτηματα θιγεις μεγαλο θεμα…μπορει να ετρωγαν και την κρεμουλα τους,η μπορει να μην πηραν το οκ απο τον μπαμπα .ενα αλλο γνωστο φαινομενο που ειδα να γινεται και εχτες ειναι το οτι μολις βλεπουμε τον φιλο μας φευγουμε…ελεος.γιδοβοσκοι του κερατα σου λεω ολοι εδω στην πατρα με μια πολυ λαθος νοοτροπια.τσπ. εγω μενω στο οτι περασα καταπληκτικα.