Happy Birthday Angel in Black!

Να τα εκατοστήσεις Αντρίκο (δεν απέχεις και πολύ, αλλά 40 χρόνια θέλεις)!!!

Εύχομαι πολύ σύντομα να αποκτήσεις αυτά που θέλεις (μια καλή σύζυγο και πολλές ερωμένες) και να έρθουν επιτέλους οι Bon Jovi!!!

Εχεις γενεθλια Αντρικο?
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Σκορπιδι εισαι μωρο μου για αυτο σε συμπαθησα με τη μια??

Συμπάθησες κάποιον που βρίζει τους ΘΕΟΥΣ; Δεν το περίμενα από σένα…

χρονια πολλα!!!να τα εκατοστησεις!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Και παραφράζω: “Σκουπίδι είσαι μωρό μου γι’αυτό σε συμπάθησα με τη μία!!” :lol: :lol:

Χρόνια πολλά -ή καλύτερα- Χρόνια Περισσότερα (γιατί πολλά είναι ήδη) Αντρίκο! :D/
Άντε βρε, ότι επιθυμείς, με υγεία πάνω απ’όλα και να έρθει όποιος τελειωμένος ποζεράς γουστάρεις να δεις εσύ και οι ελάχιστοι (ευτυχώς) ομοΐδεάτες σου!! :lol: :lol: :lol:

ΥΓ: Κι έλεγα να μην σου την πω … ένεκα της ημέρας, αλλά δεν κρατήθηκα!! :lol: :lol:

Αντρεα χρονια σου πολλα, να τα εκατοστησεις και σου ευχομαι καθε ευτυχια.

  1. Τέλη τελικά είσαι απαράδεκτος δημοσιογράφος?. Χωρίς να κάνεις «έρευνα», δημοσιοποιείς ανακριβείς ειδήσεις. Ο Αντρέας έχει γενέθλια στις 10 του μήνα και όχι σήμερα! Λάδωσες για να τελειώσεις το εργαστήρι δημοσιογραφίας;

Χρόνια πολλά, καλά και ευτυχισμένα κι από μένα? μικρέ μου? :smiley:

Xa xaxaxax xa xaxaxa … τι να πω , σας ευχαριστω πολυ ολους … αλλα γενεθλια εχω την αλλη βδομαδα …παντως thnx για τις ευχες !!!

XAXAXAXXAXA Σκάσε ρε, εσένα ποιος σε ρώτησε πότε έχεις γενέθλια; Εγώ γούσταρα να τα έχεις σήμερα και έφτιαξα topic… ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σκατοποζέρι σε έφτιαξα πάλι… Ευχές για τα γενέθλια σου Χ 2 θα έχεις… Δηλαδή 35 Χ 2 = 70 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Κωλόγερε ουστ… Αντε πιες το χαμομήλι σου…

Το δώρο μου θα είναι οι 114 διασκευές του Final Countdown που έχω βρει, (υπάρχουν κι άλλες τόσες για του χρόνου) έτσι για να σκάσεις από τη ζήλια σου Bon Jovi της Καλλιθέας!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

τσ τσ τσ? μα μια σωστή ενημέρωση δεν μπορεί να γίνει; 8O

Χρονια πολλα και θα σου πω και την επομενη εβδομαδα…!!!

Συμπάθησες κάποιον που βρίζει τους ΘΕΟΥΣ; Δεν το περίμενα από σένα…[/quote]

Εχει ενα ελλατωμα το παιδι τι να κανουμε: Εσενα θα σου αρεσε να σε εκανε ο θεουλης ετσι και να μην σε συμπαθει κανενας; ε; :lol:

Αδερφέ δέν κατάλαβα πότε είχες η έχεις γενέθλια…

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Ότι επιθυμείς babe, Πολύχρονος!

Σημερα γιορταζουν οι Αγγελοι…

Χρονια πολλα Angel_In_Black!!!

Λοιπόν, για άλλη μια φορά:
Χρόνια πολλά, μικρέ μου? [[size=2]σήμερα δεν είναι; ή δώσατε ξανά άλλη ημερομηνία?[/size]]

Χρόνια Πολλά Ανδρέα… ό,τι επιθυμείς στην αγκαλιά σου να το βρεις … :wink:

Υγεία κ καλά μυαλά!!! Να σαι πανευτυχής σε όλη σου την ζωή !!

Αντρεα χρονια σου πολλα και καλα με υγεια και ευτυχια και καθε ευχη σου να πραγματοποιηθει.

Και παραφράζω: “Σκουπίδι είσαι μωρό μου γι’αυτό σε συμπάθησα με τη μία!!” :lol: :lol:

Χρόνια πολλά -ή καλύτερα- Χρόνια Περισσότερα (γιατί πολλά είναι ήδη) Αντρίκο! :D/
Άντε βρε, ότι επιθυμείς, με υγεία πάνω απ’όλα και να έρθει όποιος τελειωμένος ποζεράς γουστάρεις να δεις εσύ και οι ελάχιστοι (ευτυχώς) ομοΐδεάτες σου!! :lol: :lol: :lol:

ΥΓ: Κι έλεγα να μην σου την πω … ένεκα της ημέρας, αλλά δεν κρατήθηκα!! :lol: :lol:[/quote]

…σιγά μην σου γράψω καινούριο post!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

XRONIA POLLA RE MOUMIAAAAAAAAAAAAA :twisted: