Happy Birthday Hokam

Εγω κατι ακουσα πριν απο λιγη ωρα στον ξυπνιο μου,γι αυτο σου το λεω…:wink: .Ελπιζω να επαληθευτω.Χλωμο το κοβω βεβαια να ρθει ολο το πακετο της περιοδειας μαζι,αλλα μονοι τους πιθανοτατα θα μας επισκεφτουν.

Τhanks Rychehead!Nα σαι καλα!!!:smiley:

[-o< [-o<

Χρονια πολλα και σε σενα και στον ισκιο σου.

O ισκιος μου και γω σ ευχαριστουμε ρε καρνταση και ανταποδιδουμε!!!:smiley:

Χρόνια πολλά ρε μέγιστε τρομοκράτη / μουσικέ / brotha !
Όοοο,τι επιθυμείς και ένα καλό συμβόλαιο…u kno :smiley:

Χρόνια πολλά κ από μένα σε ένα εκλεκτό μέλος του φόρουμ μας - enjoy life !

Tou proteine i Dazmanian Devil Records kai arnithikane oi Alhtes

Μας το παίζουν υπεράνω ρε Daz. Underground και έτσι…:stuck_out_tongue:

Ευχαριστω πολυ τους αγαπητους mods(ανερυθριαστο γλυψιμο…:lol: ).Ειλικρινα thanks παιδια και brotha Cozy και συ καλη επιτυχια με τους Galliard και με οτι αλλο μουσικο προτζεκτ καταπιαστεις και μας ευχομαι μια ακομα σεζον Lost ανταξια των προσδοκιων μας!:wink: :smiley:

Montecristo μακαρι να χεις εμπνευση και να συνεχισεις να γραφεις με τον τροπο που το κανεις,αυθορμητα και ειλικρινα.:smiley:

Τhanks και παλι!:smiley:

Ημουν επηρεασμενος απο το Μοζαμβικανο hype ακομα.:p.Eκτος αυτου ρε η Moufa records μας εδωσε και τζαμπα σοκολατες και ενα τσαμπι μπανανες.#-o

Τους Galliard τους τσεκαρες ωρε προεδρε να ακουσεις και τον ετερο τρομοκρατη να τυμπανιζει?
Cozy ετοιμασου για προταση συμβολαιου απ την Dazmanian Devil Records!!

Glitoses tin African Roulette ? (i hope you know that)

Stelno email TORA ston Danny Carey na mazeyei ta mpogalakia tou . He’s being replaced 8O

Να υποθεσω παιζεται με 2 καθισμενους σε δεντρο και πριονιζουν το κλαδι που καθονται και απο κατω περιμενουν λιμασμενα λιονταρια?:-k

No… 5 African girls give you head (blowjob) and one of them is cannibal :lol:
TERROR 8O

:lol: :lol: :lol:

Aσχετο,αλλα τωρα μου θυμισες τους Fine Young Cannibals…She drives me crazy…:stuck_out_tongue:

Kai Weird Al Yankovic - She Drives Like Crazy :lol:

χρονια πολλα φιλτατε και οτι επιθυμεις. ειθε οι rush να σε παρουν ως roadie στην ευρωπαικη περιοδεια τους, και ως δοκιμαστη, για τις groupies απο 18-25 ετων που θα καταφθανουν.:stuck_out_tongue:

Δεν είχα μπει όλη μέρα στο φόρουμ και ανοίγω την TV στο Al- Dazeera και τι να δω? Όλες οι μεγάλες δισκογραφικές έχουν τρομάξει για τρομοκρατικά χτυπήματα και το FBI κυνηγάει κάθε μουσικό που γνωρίζει να παίζει και δε θέλει να παράγει μουσική για ξέκωλα. Αιτία?

Τα γενέθλια του Hokam!!! Φοβούνται τρομοκρατικά χτυπήματα από τους οπαδούς του, για τον εορτασμό των γενεθλίων του!

Εγώ δεν αποκαλύπτω τα σχέδια της επίθεσης μου, απλά σου εύχομαι δημόσια:

[SIZE=“6”]ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!![/SIZE]

:drunk: :drunk:

[CENTER][SIZE=“3”]Χρόνια πολλά φίλε Hokam! [/SIZE]

[-o< [-o< [-o< [-o<
[-o< [-o< [-o<
[-o< [-o<
[-o<[/CENTER]

Καλά να περνάς και ότι γουστάρεις να το πετύχεις