Happy Birthday Hokam

Να χαιρομαστε τον Mr. Ανεκδοτο!!!:stuck_out_tongue:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕ, ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΘΜΕΙΣ!!!

Χρονια πολλα και καλα με οτι περισσοτερο επιθυμεις φιλε!!!:drunk: :smiley:

HERE?S TO THE ULTIMATE GUITAR HERO HOKAM !!! :drunk:
HAPPY BIRTHDAY TO YOU :yahoo: :dance: :metal:

PS: I HOPE YOU SURVIVED THE MOZAMBIQUIAN TOUR BUDDY

BELOW?ONE WISH AND ONE CURSE.


Ti tha ginei tha to pareis to koritsi? :frowning:


Aston ayton exei skasei apo tin zileia tou…[-X

MAY THE TERROR ALWAYS BE WITH YOU OSAMA BIN HOKAM :lol:

HAPPY BIRTHDAY keep on proging!!!

ΗΑΑΑΑPPYYYYYYY BIIIIRTHDAYYYYYYYYYY!!! :smiley: :smiley: :smiley: 8) 8) 8) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

χρονια πολλα καλα κ πολυ χιππισμο!

Xρόνια πολλάααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!
:smiley: :smiley:

Χρονια πολλα ρε Σαλονικιε και ο,τι επιθυμεις. Τους Hokam’s Razor πχ. να παιζουν μαζι με Theater!

Ευχομαι υγεια, γλεντια και πολλα ανεκδοτα! Αυτο με το Giga-τρων τα εσπασε!!

χρονια πολλα ρε μουσικαρα…:smiley: :smiley:

Πω πιο μεγαλος κατα ενα χρονο…μπλιαχ…Ζωζω Σαπουντζακη σου ρχομαι.:stuck_out_tongue:

Eυχαριστω πολυ για τις ευχες σας αγαπητοι μου συμφορουμιτες και συμφορουμιτισσες,τις οποιες και ανταποδιδω στη νιοστη δυναμη!!!:smiley: :smiley: :smiley: :oops:

Tρελο-Daz,το κοριτσι θα το παρω με παπα και με κουμπαρο,αρκει ειπαμε να κανεις ενα μικρο δωρακι και να με βαλεις στη guest list!Ολα τα αλλα θα ρθουν!:wink: :lol: Τα σπασες ασχημα με το ποστ σου ρε παλιο-ΑΛΗΤΗ!8) 8O

ChrisP,Nephelie,Χιππη θεε,Κeimis,Spambot87,OxiOlga,Freedomofrock,Starstruck thanks a lot!Cheers!:drunk:

Χρόνια πολλά ρε μεγάλε, είσαι παίχτης λέμε! :smiley:

Kai ego nomiza oti imoun poli serious :lol: Einai etoimo to moro leme …
Elpizo na min se peirakse o koblexikos guitarist [-X

Nα σαι καλα ρε τρελαμενε Maiden-α!:smiley:

Προεδραρα Daz,οι Θεοι ποτε δεν πειραζουν ακομα κι αν ειναι κομπλεξικοι και καταστρεφουν καμια φορα τις δημιουργιες τους πανω στα νευρα τους.Ο συγκεκριμμενος θεος με το καρεδακι,δεν ειναι κομπλεξικος,μας κανει κομπλεξικους!χεχε!

Χρόνια πολλά, με υγεία πάνω απ’όλα κι ότι άλλο προκύψει!

Χρονια πολλα και προπαντως καλα και ευτυχισμενα ρε! :smiley:
Ο,τι επιθυμεις να το παθεις!

Thanks τα μαλα που ελεγε και ο Κατακουζηνας!Και σεις παιδες ο,τι μου ευχεστε να το παθετε!:stuck_out_tongue:

Hokam να τα εκατοστήσεις και είθε το Θεατρο των ονείρων να σε καθοδηγεί σε όλη σου την ζωή…:slight_smile:

Ευχαριστω συντρομοκρατικη μουτσουνα και κατι μου λεει οτι θα ακουσεις το Davidian συντομα,οποτε καλο ειναι να αρχισεις να πακεταρεις τροφιμα για τη σκηνη που θα στησεις εξω απ το venue!:wink:

:-k :-k Πάντως κάτι είδα στον ύπνο μου…:lol: Λες?? (Η σκηνή είναι έτοιμη,καθώς και οι κονσέρβες…:lol: )

Χρονια πολλα!!!:slight_smile: