Happy birthday Lena!

Η Λένα μεγαλώνει. Να της ευχηθούμε χρόνια πολλά και καλά! Πάρε κι ένα δώρο, είμαι σίγουρος πως θα γουστάρεις.

ΑΛΛΑ επειδή δυστυχώς υπάρχει κόσμος που δεν εκτιμάει τα δώρα μου (απίστευτο κι όμως αληθινό), πάρε άλλο ένα, για να μαστε σίγουροι. Αν και πιστεύω πως το πρώτο είναι απο μόνο του συναρπαστικό και αρκεί, πφ…

Χρόνια πολλά Λενιώ!! :stuck_out_tongue:
Εύχομαι από φθινόπωρο να κάνεις αυτό που θέλεις! :rockon:

εγω επειδη ειμαι λαρτζ σου ευχομαι να κανεις αυτο που θες απο αυριο κιολας :stuck_out_tongue:

Χρονια Πολλα :smiley:

χρονια πολλα λενα…!!
να τα εκατοστησεις με υγεια και οτι επιθυμεις…!!!

Χρονια σου πολλά Λένα. Ό,τι επιθυμείς να σου έρθει μετά από κόπο, ώστε να είσαι περήφανη που το κατάφερες! Λίγη όμορφη μουσικούλα βοηθάει πάντα στην προσπάθεια

Happy birthday συμφορουμίτισσα :slight_smile:

Xρονια πολλα και καλα! (ειπαμε ειμαστε και της ποιοτητας παναθεμα μας! :p)
Ξερεις τωρα, με υγεια για εσενα και τους αγαπημενους σου, επιτυχιες και ευτυχια!

Χρονια πολλαααααααααααααα:D

Ωωωώ!

Χρόνια πολλά και καλά στο πιο αξιαγάπητο θηλυκό μέλος του rocking!!
Υγεία, ευτυχία και επιτυχίες.

Τα όνειρά σου, οι ευχές μου. :slight_smile:

Χρόνια πολλά Λένα!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!!

Xrονια πολλά Λένα,υγεία ευτυχία και μόνο επιτυχίες στην ζωή σου…:slight_smile:

Χρονια πολλά Λενάκι !!!
Παντα ευτυχία και ευχομαι να πραγματοποιηθουν ολες σου οι ευχες ( και συντομα :smiley: ).Οτι επιθυμεις!

Χρονια πολλα Λενάκι…Οντως το πιο γλυκο και πιο ομορφο παιδι του φορουμ…Ο,τι καλύτερο ευχομαι και καλή φοιτητική ζωή στο εξής…:wink:
let’s drink to this:drunk:

Χρονία πολλά να έχεις ότι επιθυμείς και όπως είπε το απάνου μια τέλεια φοιτητική ζωή:D

Χρονια πολλα ρε μολυβοπωλη!Αντε και καλη φοιτητρια.

Χρόνια πολλά Λενάκι. Οτι επιθυμείς να το χεις:)

Nα τα εκατοστησεις:) Χρόνια Πολλά και καλά με τον Slash αγκαλιά:p :slight_smile: Ο,τι επιθυμεις!

Χρόνια σου πολλά , ότι επιιθυμείς με υγεία πάνω απ΄όλα…:slight_smile:
Είθε το Chinese Democracy να βγει πριν το 2010…:lol: :lol:

Χρόνια πολλά :slight_smile:

Xrονια πολλα κι απο εμενα!!!:slight_smile: