Happy Birthday Tinkerbell!

Ρε γαΐδούρια…ούτε ένας δεν βρέθηκε να ευχηθεί σ’αυτό το κοριτσάκι Χρόνια Πολλά, να τα εκατο-στήσει, να ευτυχίσει, να μεγαλουργήσει και να μεσουρανήσει??? :lol: :lol:

Αλλά…τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα, σιγά μην το διατυμπανίζει ότι σήμερα έχει γεννέθλια…να την πάρουν στο κράξιμο τα πιτσιρίκια του forum τώρα που πάτησε τα 24 8O !!!

Χρόνια Πολλά κι ευτυχισμένα ομορφούλα…! :lol: :lol: :wink:

Η αλήθεια είναι ότι μεγάλωσα λιγάκι, 24 βρε γαμώτο!..

Μα τι γλύκας που είσαι, δηλώνω δημόσια ότι είσαι ο πιο γλυκός άντρας του forum!

(Θα μου κοστίσει αυτό, αλλά δεν βαριέσαι!)

Σ’ευχαριστώ μωρό μου, χρωστάω κέρασμα!
:lol: :wink:

:oops: :oops: …μη καλέ…ντρέπομαι!! :oops: :oops:

Μπα, μου έγινες ντροπαλούλης βρε άτιμο? Άλλα ήξερα εγώ…

“Μπορείς να βρεις την χαρά παντού, ακόμη και σε 'κείνο που φαίνεται ασήμαντο και μικρό. Άνοιξε λίγο τις γρίλλιες της καρδιάς σου. Βάλε ακόμη και όσα και όσους θεωρείς λίγα ή λίγους. Κατά βάθος είσαι φτιαγμένη από γιασεμιά, γιατί παριστάνεις ότι έχεις αγκάθια;”
Χρόνια πολλά καρδιά μου και πάντα ευτυχισμένη…

Θεέ μου, θα με συγκινήσετε όλοι σήμερα???

Τι γλυκό… Κερνάω σφηνάκια αύριο, θα το κάψουμε!

Μόνο 24; ΧΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

Κάτι μου μυρίζει εδώ μέσα…

Τόση γλύκα δεν την αντέχω… Ας γίνει και κάποιος πιο πικρός…

Να τα εκατοστήσεις Νανσούκα… Άλλωστε τα χρόνια είναι μόνο στην καρδιά…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και που να δεις τι μου είπε η Χριστίνα αγάπη μου!

Τέλος πάντων, θα σε φτιάξω κι εσένα παλιοπαππού! Ζηλεύεις να νιάτα μου είμαι σίγουρη!@

ΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑ Ίδιο διεστραμμένο μυαλό έχουμε με την Χριστίνα…

Τα νιάτα σου δεν τα ζηλεύω αφού είμαστε σχεδόν συνομίληκοι, αλλά την ομορφιά σου την ζηλεύω…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Λιγούρια χρήστες του forum ορμάτε… Η Νάνσυ είναι γυναικάρα…

Καλά το πάς, συνέχισε…

Θα εξιλεωθείς μέχρι αύριο…

H οποία όμως είναι σοβαρό κορίτσι ποιυ επιλέγει εκείνη τους άνδρες και δεν δίνει το δικαίωμα να την επιλέξουν…

Πως με βλέπεις;

Μα τι είπες τώρα!

[size=2]Σε τι πληρώνεσαι?[/size]

Mια σαλάτα λαχανικών please καθότι κάνω σκληρή δίαιτα και έχω χάσει ήδη 6 κιλά. Πάω για άλλα τόσα και θα είμαι ΟΚ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Είσαι τυχερός γιατί έχω μεγάλη εξειδίκευση στις σαλάτες!

Άσε που τα σαλατικά ανανεώνουν τα κύτταρά σου και θ’αρχίσεις να φαίνεσαι νέος και ωραίος! Έχεις ελπίδες τελικά!

Για το πρώτο όντως έχω ελπίδες για το δεύτερο υπάρχει πρόβλημα… Πρέπει να μου συστήσεις επειγόντως ένα στουντιο ασχήμιας γιατί βαρέθηκα να είμαι τόσο όμορφος…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Βρε ψωνάρα, θες να σε αναλάβω εγώ να σε κάνω σαν τους Lordi?

χρονια πολλα!!!

Ευχαριστώ, ευχαριστώ!

Τι ωραία που είναι να μαζεύεις ευχές! Άντε, ελπίζω να δω τους πιο πολλούς από εσάς αύριο!

Μπορώ να γίνω άσχημος σαν τον κύριο στο avatar σου… Ουδεμία άλλη παραχώρηση

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ωραία παραχώρηση βρε! Αν είσουν σαν τον κύριο… (τελίτσες μόνο για να μην μιλήσω…)