Happy karvou-birthday!

Χρόνια πολλά κυρ μοντεράτορα.
Είθε να κάνουν reunion οι Pink Floyd για ένα show στο σπίτι σου και να παίζει ο ΟΣΦΠ στην Ευρώπη μετά τα Χριστούγεννα.:stuck_out_tongue:

Hippy Birthday to you man!:hippy:
υγεια σεξ κ μουσικη!!

κ να αποκτισεις μια πιο τρομακτικη εμφανιση γιατι δεν μοιαζεις για mod…:lol: :stuck_out_tongue:

O μεγαλος τρομοκρατης και καταζητουμενος (με τρελα ανταλλαγματα) απο τις μυστικες μας υπηρεσιες (μαζι με την Μοσαντ) γνωστος με το κωδικο ονομα Azam Ali Karvou εχει γενεθλια 8O

Εκ μερους της τρομοκρατικης ομαδας Τερρορ ο Al Dazeera σου ευχεται χτυπηματα πολλα και ευστοχα με θυματα πολλους ανυποψιαστους ακροατες 8)

Αυτη τη στιγμη ειμαι σε στρατοπεδο εκπαιδευσης νεων τρομοκρατων οπου λατρευεσαι ως ειδωλο απο τους και επιδοξους Τερροριστας . Υπαρχει εικονα του σεξυ κρανιου σου σε καθε ταξη των μαθητων φυσικα οπου γινονται επικυψεις 5 φορες την ημερα…

PS: Χρονια πολλα επισης και απο πολλα ΕΜΟ κοριτσια που εχω γυρω μου που μολις ακουσαν οτι στελνω ευχες σηκωσαν ολες τα …ποτηρια τους για προποση :roll:

[SIZE=“7”]ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ GOD-MOD Karvou[/SIZE]

χρονια πολλα και καλα. υγεια, χαρα, ευτυχια και οτι αλλο επιθυμεις.:wink:

Χρόνια πολλά, υγεία, ευτυχία και επιτυχία σε όλους τους τομείς!
¶ντε καλά κλειδώματα για τη καινούρια σεζόν! :stuck_out_tongue:

HAAAAAAAAPPYYYYYYYYYY BIRTHDAAAAAAAYYYYYYYYY KYPIE KARVOU!!!8) 8) 8) 8)

χρονια πολλα καλε μας moderator με υγεια και ευτυχια πανω απ ολα . :slight_smile:

Χρονια πολλά Μήτσο!

Χρονια πολλα! :slight_smile:

O karvou από την Άνδρο όπου ακόμα μπανιαρίζεται στέλνει τις ευχαριστίες του στα εκατομμύρια των θερμών ευχών!
Σύντομα θα μπει κι ο ίδιος για να απαντήσει αυτοπροσώπως! 8)

Κερασμα θελουμε,οχι “ευχαριστω” και “ματς” και “μουτς”

Θα μας στελνει με κουριελ σοκολατακια! :stuck_out_tongue:

Τιναυτο?Πεταει?

Για γαιδαρο το περασες το κουριελ? [-X


Couriel, Alberto.

Μην το βλεπετε ετσι μεσοκοπο που ειναι γιατι τρεχει σαν _ουστης… #-o

Xρόνια πολλά ρε μεγάλε!!! :slight_smile:

HAPPY BIRTHDAY!!!

Χρόνια πολλά ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!