Happy karvou-birthday!

ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΚΑΡΒΟΥ???

ΑΜΑΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΛΕΤΕ???

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΡΒΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΔΥΝΑΤΟΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ

ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΡΕ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΡΩΤΟΣ :stuck_out_tongue:

Χρόνια πολλά κι από 'μένα! (Ωχ…άργησα… :-s )

Χρονια πολλα:D
Χαλανδραρα forevah!..(παλιες καλες εποχες εκει…)

Είναι γνωστό οτι είμαι καθυστερημένη , πάντα. Γι΄αυτό θα ζητήσω συγνώμη και θα ευχηθώ Χαρούμενα Γεννέθλια! ¨Οτι επιθυμείς φανταστικέ Καρβου να το αποκτήσεις, είθε όλη σου η ζωή να είναι γεμάτη ευτυχία , αγάπη , επιτυχιές και καθόλου πίκρες! :smiley: :wink:

Παιδιά, σας ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ!!! Βασικά, χάρηκα τόσο πολύ, που σκέφτομαι σοβαρά, να πάω τώρα να βάλω στο προφίλ μου ότι έχω γενέθλια και τον επόμενο μήνα!!!:stuck_out_tongue:

Σας στέλνω πολλά χαιρετίσματα από την Χώρα της Άνδρου που από τότε που ξεκίνησα διάβασμα, μου μοιάζει ακόμα πιο όμορφη και ελκυστική :(.

ΥΓ. Ας μου κάνει κάποιος δώρο ένα ποστ για να διαγράψω… Μου έλειψε!!! :stuck_out_tongue:

ΥΓ2. Ας το κάνει σε αυτό το τόπικ, γιατί βλέπω όταν γυρνάω να πατάω ένα μεγαλοπρεπές “Mark as read” σε όλο το φόρουμ…

ΥΓ3. 493 posts για τον Έλληνα? Πάμε καλά? Δηλαδή πόσα πράγματα είπατε και γράψατε? Ο μέσος νεοΈλληνας πρέπει να ξέρει λιγότερες λέξεις από όσες γράψατε εκεί μέσα!!!

Κι όμως… Καλύτερα που δε συμμετείχες κι εσύ στο όλο πανηγύρι εκεί μέσα, και γενικότερα, καλύτερα για όσους απείχαν…! Εμένα πάντως αξέχαστο θα μου μείνει…

[-X

σκατά… τώρα με αναγκάζεις να διαβάσω 493 ποστ με το που θα γυρίσω!!!χαχαχα

Αντε γαμησου ρε αρχιδι που θες και ποστ να διαγραψεις μουνοφατσα μη σου γαμησω τπτ.

:* Ντατσει? :oops:

Χρονια Πολλά και από μένα αν και καθυστερημένα!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΟΥ!!!1
ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ…
ΝΑ ΣΟΥ ΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΣ ΕΣΥ!!!

ΥΓ:σοπυ για την καθυστερηση γλυκε μου…

Τι κανεις καρβουνακι?
Καλα?
Τι? Εχεις Γενεθλια?8O
Ελα ρε…:lol:
Καλα, Χρονια σου Πολλα τοτε!!!:hippy:
Εγω εστειλα τελευταιος για να με θυμασαι, ΧΑ!:bleh:

Many Cheers!!!:drunk:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΡΒΟΥ

Χρόνια πολλά Μαρία από Ιεράπετρα!

και καρβού :stuck_out_tongue:

Ένα χρόνο μετά, να ευχηθώ τα χρόνια πολλά στον karvou! Να σαι καλά, γερός και με υγεία! Περισσότερο κοντά στις επιθυμίες σου να έρθεις φέτος. Α, και μια γενική ευχή…

να γίνει κανένα θαύμα ρε γαμώτο και να δούμε τους Floyd !!! 8O8O

Xρόνια Πολλά φίλε, σου έυχομαι οτι επιθυμείς ξεκινώντας από την πρόκριση της Τετάρτης! :lol::lol:

χρονια πολλα καρβου παντα με υγεια και ορεξη για μουσικη, μπαλα, γυναικες και γενικα καλοπεραση!!!

Χρόνια πολλά άρχοντα!! Πολύχρονος, καλή τύχη στη μεταπανεπηστιμιακή περίοδο και ότι επιθυμείς!

Xρόνια Πολλά κι ευτυχισμένα Karvou:)
ό,τι επιθυμείς να το έχεις.

(είσαι και Ολυμπιακός, δε μπορώ παρά να ευχηθώ τα καλύτερα!:))

χρονια σου πολλα καλα με υγεια!
να αγαπας κι να αγαπιεσε!

Χρόνια πολλά!!!:):slight_smile: