Happy times

ποτε νιωσατε περισσοτερο ευτεχισμενοι απο ποτε?

Ε Ε Ε ποτέ.
Ούτως ή άλλως δεν νιώθω πολλά εγώ

Οταν έγινα πατέρας

nice!!
αγορι/κοριτσι?

όταν μετακόμισα και όταν πήρα κ άλλον αριθμό κινητού[αυτό είναι πιο πρόσφατο] :roll: :stuck_out_tongue:

ena twra teleutaia: otan vghkan oi sabbath sthn skhnh sto terravibe…

klapz 8O

Το ιδιο με τον-την hybrid συν την προηγουμενη βραδια 24-06.

oles tis fores pou piga ollandia…bouhouou…

οταν πηρα το λοουερ

Η πιο ευτυχισμένη μου στιγμη;;
Μάλλον όταν άρχισα μαθήματα κιθάρας… :smiley:

χμμ… οταν αρχισα να ακουω ροκ! :smiley:

twra pou perasa organwsh k dioikhsh epixeirhsewn… :stuck_out_tongue: :lol:
thnk gOd…

congrats!

Ευτυχισμένες στιγμές:
-Την πρώτη μέρα που βγήκα με την Όλγα, για έναν καφέ που διήρκεσε 12 ώρες…
-Όταν έμαθα ότι η Όλγα είναι έγκυος…
-Όταν άκουσα τις πρώτες του Seven doors hotel με το οποίο άνοιξαν τη συναυλία τους οι Europe στο Sweden rock festival, μετά από 12 χρόνια ξηρασίας και μουσικής ένδειας…
-Όταν διάβασα το πρώτο δημοσιογραφικό μου θέμα τυπωμένο στο Έθνος της Κυριακής το 1994…
-Όταν πρωτομπήκα στο νέο Καραϊσκάκη…
-Όταν έκανα sex με τρεις Γαλλίδες παρέα στην Καλαμάτα σε ηλικία 16 ετών (ΧΑΧΑΧΑΧΑ )

AxaXAxaXaXAxa to teleutaio g*maei!!!

oneiro ka8enozZzZzZzZz :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

-Όταν ακούω ένα κομμάτι που μου προκαλεί πολλαπλούς οργασμούς ψυχικά επειδή είναι υπερβολικά πορωτικό!
-Όταν ο μπαμπάς μου πήρε νέο αυτοκίνητο και μου είπε να πάρω ένα CD που μ’αρέσει και να πάμε βόλτα παίζοντας το στο αυτοκίνητο! Πήρα το Train Of Thought των Dream Theater και όταν ξεκίνησε το As I Am και προχωρούσε το αυτοκίνητο μέσα στη νύχτα πορώθηκα πάρα πολύ ειδικά στο σημείο “On the outside, living like the underdog” ή κάτι τέτοιο λέει… Γενικά άμα ακούω καλή μουσική στο αυτοκίνητο είναι πολύ ωραία στιγμή ειδικά τη νύχτα…
-Χτες το βράδυ όταν ανακάλυψα πως όλα πηγαίνουν καλά στη ζωή μου και τραγουδούσα δυνατά και γενικά ένιωθα τέλεια :slight_smile:

ΥΓ: Ντάξει δε θα πηγαίνουν όλα καλά για πολύ, θα ξανάρθει σπίτι η αδερφή μου θα κατεβάζει όλη μέρα στο άλλο PC και θα μου τρώει ταχύτητα στο δικό μου κατέβασμα θα αρχίσει και το σχολείο, 3η Γυμνασίου μπαίνω και θα’ναι δύσκολα και όπως πάντα κάτι θα συμβεί και θα νιώσω sad ξανά! No happiness lasts forever… :frowning: Καλά, ακούω και Paradise Lost τώρα και μιζέρεψα πάλι… :stuck_out_tongue:

Calling out in shame
Silence engrained
Crying out your name
Something wrong but beautiful, so beautiful

Atmospheric melodic porotiko Gregor solo :cry:

Η playlist έχει Cradle Of Filth τώρα, πάμε να πορωθούμεεεεεεεε! Saffron’s Curse :twisted: 8) Christ you bastard… :twisted: :stuck_out_tongue:

Making love to the beautiful dead… She has sinned and severed heaven… Νεκρόφιλος ο Dani…

otan akousa ton ozzy na fonazei “yeaaaahhh oeeee oeee oeee oeeee” apo backstage stin malakasa!! :twisted: :twisted: :twisted:

Οταν τελειωσαν οι εξετασεις βγηκαν οι βαθμοι (χωρις μονιμες επιπτωσεις) περασα στα γραπτα γερμανικα και ξεκιναγε ενα rock n chicks καλοκαιρι…

Το οποιο μολις τελειωσε…Α Λυκειου θα με ψοφησουν παλι και πρεπει να δωσω και προφορικα γερμανικα που κοπηκα :cry:

Μετραω ηδη αντιστροφα για το επομενο καλοκαιρι :wink:

Best off εδώ και τώρααα… Βοηθήστε όλοι

πο,ηταν το επομενο που πηγα να ξεθαψω…αργκ,στο τσακ:p

Στιγμες μεγαλειου και παλι…αλλα οχι best:p…ψαξου για πισωκολλητα σε κυλικειο:D,εκει πραγματικα δημιουργηθηκε ο θρυλος…