Happy tree friends!

Καρτούν με ήρωες διάφορα χαριτωμένα ζωάκια όπου σκοτώνονται με αρκετά splatter εφέ… :smiley:

http://www.youtube.com/results?search_query=happy+tree+friends&search_type=&aq=0&oq=happy+tree

Αν απαγορεύεται, όποιος θέλει μπορώ να του δώσω λινκ για κατέβασμα 103 επεισοδείων!!

εχουν βγει τοσα πολλά επεισόδια?? μπράβο…
εγω εχω δει καμια 30ρια στο youtube… θα τα τσεκαρω! :p:D

Θεικό! Μέχρι πριν κάτι μήνες τα χα δει όλα…Επίσης άλλη επική καμμενιά απ’ τους δημιουργούς του happy tree friends είναι το Baman and Piderman, όπου πρωταγωνιστούν κάτι καθυστερημένες (Παραπληγικές πραγματικά) εκδοχές του batman και spiderman…

Δειτε: http://www.youtube.com/watch?v=G18jhC3b53A

Γελάς μόνο και μόνο που τουσ βλέπεις!

Οσο εχω αηδιασει και σιχαθει με τα μικροεπεισοδια του Happy Tree Friends, δεν εχω αηδιασει με κανενα ‘‘σοβαρο’’ θριλερ / ταινια τρομου με σπλαττερ-γκορ καταστασεις.

Απιστευτα αρρωστημενο καρτουν…

προσωπικά το βρίσκω αδιάφορο… γούστα βέβαια…

Kαλά μη νομίζεις κι εγώ happy tree friends προτιμώ:p

Γι’αυτο γαμει!
Γιατι βλεπεις κατι πολυ μικρα χαρητομενα ζωακια που παιζουν κ χα χα χα χου χου χου κ μετα σφαζονται με τους χειροτερους τροπους!

Εμ,ας κανω τον κακο και γω:p,και να πω πως η σειρα μου φαινεται παντελως αδιαφορη,ανεμπνευστη και διχως κανενα νοημα…μπλακ χιουμορ με σπλατεριες εχει ξαναγινει με πολυ καλυτερα αποτελεσματα…το να βλεπω χαριτωμενα ζωακια,στα καλα του καθουμενου να σφαζονται,μου φαινεται τελειως χαζο,περα του οτι δεν ειναι καν αστειο…για την τωρινη γενια του MTV και των emo,ειναι οκ σειρα…

τα εμο πως διαβολο ταχωσες μεσα;

Αηδία!

Ναιιιι. Μ’αρεσουν πολυ. Ειναι χαριτωμενα ακομα και μες το αιμα.

:lol:
καλο ηταν…

Πόσο ανώμαλη είμαι που έκατσα να δω επεισόδιο κατα τη διάρκεια του μεσημεριανού; :stuck_out_tongue:

Οκ, χαβαλέ έχουν τα ζωάκια.
Αλλά αν καλοσκεφτεί κανείς ότι ενδέχεται να το βλέπουν και πιτσιρίκια που δεν έχουν και τόσο πολύ ανεπτυγμένη την ικανότητα της κρίσης…το πράγμα αλλάζει κάπως :-k

Iσχύει…

Επίσης, γενικά πόσο νοσηρή φαντασία χρειάζεται για τη γενικότερη σύλληψη του κόνσεπτ; :ρ