Happy Tree Friends

Εχετε παρει ματι αυτα τα τοσο γλυκα αρκουδακια… Που ξεκοιλιαζονται και γενικα παθαινουν οτι πιο ακυρο…?8O Ειναι πολυ καφριλα…

Ναι…μερικά είναι εντελώς αηδία…αλλά όντως είναι υπέρτατη καφρίλα.

Θυμάμαι σε ένα επεισόδιο που το μάτι του μπλε(όνομα δεν θυμάμαι) είχε πιαστεί σε ένα δέντρο και τον παράσυρε και αυτόν.Σκέτη αηδία[-X #-o :stuck_out_tongue:

Εννοειται οτι εχω δει Happy Tree Friends και τις τρεις σεζον μαλιστα.Τρελη καφριλα.

Όντως, είναι απαίσιο! Αλλά είναι τόσο γλυκούλιααα! #-o
Έχω το κίτρινο σε κουκλάκι! Και ανοίγει η κοιλιά του, φεύγει το ένα χέρι και μένει και καλά το κόκκαλο… :lol:
Επίσης το κινητό μου αυτό τον καιρό χτυπάει με το “Λα λα λαλαλααα… λαλαλαλαλαλαααα…” :lol: καταλάβατε ποιο!

[SIZE=“7”]ΚΑΦΡΙΛΑΑΑ[/SIZE]

Ειναι θεικα.

προσωπικα τα βρισκω πολυ παιδιαστικα και ας εχουν splatter, μου την σπανε βασικα. το μονο καλο ειναι το τραγουδακι που εχει πλακα.

Είναι άισχος… Όποιος θέλει να δει σωστή καφρίλα ας δει south park…
South park rules!!:respect:

Μαλλον εχουμε και οι δυο προδλημα τοτε…:lol:

Όχι βρε, γιατί; Αφού είναι απίστευτα γούτσου γούτσου! (μέχρι να αρχίσει η καφρίλα:p )
Απόδειξη:
http://drsoot.jeeran.com/Happy%20Tree%20Friends%202.jpg :lol:

I couldn’t agree more…:smiley:

Χαχα,οτι πιο ακυρο μπορεις να βρεις αυτες τις μερες.Τωρα θυμαμαι ενας πεθανε γιατι τον θερησε καποιος με το κουρετικο του χορτου:lol: :lol:

Συνφωνω με Σοφι.

θεικα!!!
ιδιαιτερα η μαιμου μοναχος με τους νιντζα!!αποθεωση!!!

Omg και 3 lol!!!

“This video has been removed due to terms of use violation.”

Τι περιμενετε…αν δεν μπορουν να καταλαβουν τα μηνυματα που περναει ο δημιουργος και νοιαζονται μονο για το “φαινεσθαι”:stuck_out_tongue:

Καφριλααα…μπροστα σε south park οντως δεν πιανουν μια. ΕΠΙΚΟ soundtrack παντως!

Happy tree friends rules! Απλά θεϊκά! Και το τραγουδάκι “λα λα λαλα λα λα λα” τα σπάει! :lol:

φοβερά είναι!!καφρίλα σκέτη!
αλλά καμία σχεση με southpark!!
α όλα κ όλα!:stuck_out_tongue:

μου έκαναν δώρο πρόσφατα αυθεντική μπλούζα happy tree friends με τον Lumpy επάνω. τα σπάει.

Πολύ ανούσια καφρίλα. Πολύ κακό για το τίποτα.