Hard rock forever

TA TELEUTAIA XRONIA THEOROUSA POS EINAI LIGOI AUTOI POU AKOUN AOR,HARD ROCK KAI POSER.OMOS GELASTHKA.HDH EDO STH THESSALONIKH TO KINHMA MEGALONEI.ENAS FILOS POWERAS MOU EIPE:TI THA GINEI ME SAS,EXETE APLOTHEI SAN XOLERA STHN POLH…XA XA.BASIKA TO PAIZEI POWERAS,OLO OH!YEAH KAI BABY BABY LEEI STIS FILES TOU.KRYFOPOSERAS…XA XA.
PREPEI KATI NA GINEI NA ENOTHOUN OLOI OI ROCKERS.RE PAIDIA GNORISA ATOMA ME T-SHIRTS TON KISS POU EMENA ENA TETAGONO APO MENA KAI DEN TOUS HKSERA.
THELO THN GNOMH SAS.TI MPOROUME NA KANOUME…POS NA ORGANOTHOUME.

eisai panw apo 10 xronwn?

Στο πληκτρολογιο διπλα στο γραμμα Α υπαρχει ενα κουμπακι. Πατα το, δεν δαγκωνει… 8)

UnHoLyMaRtYr
ESY EISAI KATO TON 10 XRONON?DEN KATALABA THN EROTHSH SOU…

Γιατί να κάνουμε μία ιδιαίτερη οργάνωση? :?
Πάντως ξεκίνα με ένα site, κάνε ένα club μετά και μάζεψε όσοους ξέρεις στη Θεσ/κη και σιγά σιγά θα μπουν και άλλοι…

Για τις φοβερές πληροφορίες μου :smiley: θέλω μία χάρη :arrow: πάτα alt+shift ταυτόχρονα και μετά πάτα και Caps Lock γιατί μου είναι λίγο δύσκολο να σε διαβάζω έτσι :wink:

logiko…

Min tou tin “lete” tou anthropou, oi “orimoi” diladi ti akoune? DIMMU BORGIR??
Sovareutite!!
Pallikari mou, an thleis tipota, edo eimaste…

:twisted: :twisted: :twisted:
treat_gr άστους να λένε. Εμείς θα γουστάρουμε με τη μουσικάρα μας κι αυτούς άστους να κόβουν τις φλέβες τους και να πεθαίνουν!

DON’T TOUCH THE SNAKE!

den tou thn eipa gia auto pou akouei, tou thn eipa giati mou akousthke geloio to oti 8elei na idrysei organwsh pou 8a epanaferei to poseriliki…

pame aderfia na bgoume stous dromous oloi na kseshkw8oume gia thn anastash tou progressive!

OUTE EGO ENNOOUSA GIA KAPOIA ORGANOSH ME SKOPO TO POSER.APLA GOUSTARO NA KSERO PAIDIA POU AKOUNE THN MOUSIKH POU AGAPO KI EGO.

kala, alla STAMATA NA GRAFEIS ME KEFALAIA fgs

Οπως καταλαβαινεις UnHoLyMaRtYr εχεις πεσει σε HARD ROCK σπειρα… Αρχηγος μας ο Λαλιωτης… XAXAXAXXAXAXAXAXA

axaxaxaxa, mafia’s back

Δενει απολυτα και με τον αρχηγο μας νομιζω… ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Norsk Arsk Blak Metal!!!Join the kvlt!!!\m/\m/

Ρε παιδιά νόμιζα ότι δεν έχει πολύ ροκ Η ΕλλάδΑ.Γερά και Rory Gallagher for ever!

Έεεεεεεεεεεεεετσι μπράβο…Για τους Europe τι έχεις να πεις? :wink:

Έεεεεεεεεεεεεετσι μπράβο…Για τους Europe τι έχεις να πεις? :wink:[/quote]

Για τους Europe έχω να πω ότι είναι για τον πέο … ή μάλλον καλύτερα ότι είναι οι Manowar για το Metal αυτή την εποχή … Γελοίοι

Έεεεεεεεεεεεεετσι μπράβο…Για τους Europe τι έχεις να πεις? :wink:[/quote]

Για τους Europe έχω να πω ότι είναι για τον πέο … ή μάλλον καλύτερα ότι είναι οι Manowar για το Metal αυτή την εποχή … Γελοίοι[/quote]

Γελοίοι οι Manowar, γελοίος κι εσύ. Μήπως πρέπει ν’ αρχίσεις να γίνεσαι οπαδός τους Jon Bon Jovi της Καλλιθέας…;

Το διορθωνω γιατι δεν το αναφερα καλα και κατανοητα. Ενοουσα οτι οτι ειναι οι Manowar για το metal ειναι και οι Εurope για το Hard Rock και οι δυο γελιοι … Τωρα που ειμαστε γειτονες κατσε καλα γιατι θα εχεις νυχτερινη επισκεψη .