Hard-Rock μπαντα

Λοιπον, κανω το μεγαλο βημα μετα απο πολλα χρονια αποχης απο τετοια πραγματα αλλα με περισσοτερο παθος αυτη την φορα.

Λεω να φτιαξω μια μπαντα με επιρροες απο Guns n’ Roses, Aerosmith, Billy Idol, Bon Jovi, Zepellin, Motorhead, Alice Cooper, Scorpions, Slash, Whitesnake, Skid Row και αλλα τετοια παρομοια σχηματα/καλλιτεχνες. Εγω παιζω lead guitar και ψαχνω…

  1. Ντραμμερ να τα σπαει
  2. Τραγουδιστη που οταν τραγουδαει να σου σηκωνεται η τριχα καγκελο
  3. Ρυθμικο κιθαριστα που να παιζει αψογα τα διαφορων ειδων ριφακια (με κλειστα τα ματια ή και στον υπνο του)
  4. Μπασιστα- κινητο σεισμο να δινει το ρυθμο σε εμας τους υπολοιπους και να μας τρελαινει

Αυτα μαγκες… αν νομιζετε οτι εχετε τα αρχ…α να φτιαξουμε μια μπαντα να γα…ι και να δερνει τοτε στειλτε μηνυμα ή καλεστε με στο 6974646809. Αν δεν απαντησω θα σας παρω εγω καποια αλλη στιγμη.

Η ηλικια μου ειναι 31 οποτε πανω κατω ψαχνω ατομα κοντα σε αυτη. Μενω Κ. Πατησια οποτε σκεφτειτε το πριν με παρετε απο περιοχες μακρια μου. Τσεκαρετε το καναλι μου στο YouTube http://www.youtube.com/user/johntasoulas για καποια δειγματα απο εμενα.

Σοβαρολω για οσα λεω στην αγγελια, οποτε μην μου τρωτε το χρονο αδικα αν δεν πληρειτε τις προυποθεσεις. Επισης επειδη πολυ απο εμας εργαζομαστε και εχουμε και τα δικα μας, ψαχνω για ατομα που το λιγοστο χρονο τους να το διαθετουν με τον καλυτερο δυνατο τροπο για αυτο το project.

Περιμενω το ενδιαφερον σας…

file… se eida sta video sou… mporei na eimai pitsirikas kai na menw ligw makria, alla exw kanw alles kai alles 8ysies gia tn mousikh… an 8eleis call me… 6946706712