Hatebreed - Terror @ Gagarin 205, 02.07.09

Kαλύτερα στο Gagarin! Hatebreed ρεεεεε!!!

Ευτυχως.:smiley:

Τους ειχα χασει και στο καταπληκτικο φεστιβαλ τοτε στη παραλια ( με Motorhead και Dimmu , που ειχαν ακυρωθει και οι Borgir και οι Hatebreed )

γκαγκαριν??

γαμω!!!

αυτο σημαινει οτι θα χουμε και απλετο χωρο για πιτ!!!

Κατι που ισως να ειναι γνωστο ειναι οτι εδω και λιγο καιρο εφυγε απο τη μπαντα ο κιθαριστας Sean Martin και αντικατασταθηκε απο τον πρωτο κιθαριστα της μπαντας Wayne Lozniak.

Επισης λογω της προωθησης του For the Lions δεν αποκλειεται ν’ακουστουν και διασκευες(Madball,Slayer,Sepultura κατα πασα πιθανοτητα).

Και το Escape παρακαλώ :wink:

Γιατι οχι?:slight_smile:

outlaw δεν θα πας στο λαιβ ε?

hohoho…ε ρε τι έχει να γίνει 8)

Πριν κανα 2 βδομαδες, ειμαι στη δουλεια, και ερχεται ενα παληκαρι απο τους Overpain, και μου λεει:
“Τα μαθες; Ερχεται ο μεντορας σου ο Vogel επιτελους!!!”

Αν και εχω αποσυρθει εδω και αρκετο καιρο απο την ολη φαση, ενταξει, Terror δεν χανω με καμια δυναμη (αν και καθημερινη βλεπω γαμωτο, πρεπει απο τωρα να ψαχνω αντικαταστατη για τη δουλεια μου).
Jasta τον ειχα δει 2003 στα καλυτερα του, αλλα Vogel μονο με Buried Alive τον ειχα πετυχει.


OVER… OVERCOME ΡΕΕΕΕΕΕ
Πωω, ωρα να ξαναβαλω τα cd στο αμαξι για ξεσκουριασμα :smiley:
Απλα:

ΣΤΟ ΓΚΑΓΚΑΡΙΝ ΓΑΜΩ!!!ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!

απλά το παιδί που άνοιξε το thread αν μπορεί να διορθώσει τον τίτλο για να μην μπερδεύονται όσοι δεν το ξέρουν

Μπαααααααααααα,δε παιζει…

Τρελα πουλας ρε?:lol::lol:

Το Γκαγκαριν λετε οτι ειναι καλυτερο επειδη ειναι πιο μεγαλο,ή επειδη εχει φουτζιτσου?

Απ’οτι διαβασα δεν εχεις παει στο Αν γι’αυτο και ρωτας.
Ολα τα μαγαζια ειναι καλυτερα απο το Αν. :stuck_out_tongue:
Ωραιος χωρος,μικρος,“ζεστος”,με την μπαντα να παιζει σε αποσταση αναπνοης αλλα
δεν παλευεται η ζεστη εκει μεσα.

Σε κανενα στην Αθηνα δεν εχω παει ρε,γι αυτο ρωταω.

Τους At The Gates τους ειδες απο τον δρομο ? 8O

Ψαξε κανα βιντεακι στο γιουτιουμπ να δεις τι εστι Αν.

Α ναι το ξεχασα αυτο :Ρ
Που ειχαμε παει τοτε?Γκαγκαριν ηταν?

Το ΑΝ κατέχει την παγκόσμια πρωτοτυπία να εκτείνεται δεξιά και αριστερά της σκηνής και όχι προς τα πίσω.

Έτσι, έτσι! :thumbup:

Θέλω να σας δω να δέρνεστε όσο εμείς τα γερνόντια θα κουνάμε απλά το σβέρκο μας!!!

Και στο Γκαγκάριν πιστεύω θα ψηθούμε πάντως!