Hattie Green cd single release party@Bat City

To Σαββατο 19/1 στο rock club Bat City(Λ.Αλεξανδρας 11) στις 22.30 αρχιζει το cd single release party του νεου ανερχομενου group Hattie Green.Εκτος απο το cd single θα ακουστει και το κομματι τους με τον Paul Dianno’Let me be your dog’,διασκυη του γνωστου κομματιου των Nazareth…αλλα και πολλες καλες μουσικες απο ολο το φασμα του rock-hard rock-κτλ


http://www.hattie-green.com/
http://www.rocking.gr/content-74.php

Band Members:
MICHAEL ROXXY (voc)
NICK JANOES (gr)
HANS SCHLAFKE (gr)
NIKOS SCHERMAN (bs)
KOSTIS AGRAFIOTIS (drs)

Προφανώς και θα είμαι εκεί!!! :respect:

YΓ. Cozy? Τεκίλες πάλι? :stuck_out_tongue:

oloi dinamiko paron

Ολοι με ελληνικα!

:wink: :wink: :wink:
…να και οι αποκαλυψεις…αντε να τους δουμε και ‘live’!!!

Eννοείται, ολοι εκεί!:smiley:

όλοι για τον Cozy,όποιος δεν έρθει τρώει πόντο

Μου έχουν πει ότι αυτός ο Agrafiotis είναι φανταστικός drummer :-s :stuck_out_tongue:

Σας περιμένουμε όλους με ωραίες μουσικές, τεκίλες και ό,τι άλλο έχει το μαγαζί :smiley:

Ρε γμτ, τη Δευτέρα δίνω μάθημα… Ποιός το κανόνισε Σάββατο…

Ενιγουει, κόζη, θέλω περιοδεία ε!

Super ήταν! Φυγαμε πρωι παλι! :stuck_out_tongue:
Πολυ ωραια τα τραγουδιασας παιδια! Αυτο έλεγα και στον Rocky, οτι πρεπει να παιξετε κανα live να σας μαθει ο κόσμος καλυτερα, θα αρεσετε πολύ :wink:
Πήρα πένα απτον Niko Janoeeeeeeees!!! :yahoo:
O μόνος που δεν συμπαθω απο την μπαντα ειναι αυτος ο ντραμερ τους… :smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

Χαχα, ούτε εγώ τον πάω :stuck_out_tongue:
(θα γίνει και η συναυλία :smiley: )

Νομιζω οτι ο ντραμερ ηταν περιτρυγισμενος απο γκρουπις!!!
…Που να γινει και η συναυλια!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ο drummer είναι γούτσου

Να και τα ντοκουμεντα…προσεξα οτι ο ντραμερ δεν φαινεται στα πλανα…οποτε κατι πονηρο επαιζε…τα ελεγα εγω οτι οι αλλοι μιλουσαν για το γκρουπ και αυτος ηταν με τις κοπελες:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Τι στο διάολο; Με έβγαλαν στο μοντάζ :lol:

χμ…αστα αυτα και πες που ησουν οταν το υπολοιπο γκρουπ εργαζοταν σκληρα για την προωθηση του…μαλλον απολαμβανες το νεκταρ του να εισαι ροκ σταρ με τιποτα κοπελιτσες :lol: :lol: :lol: :lol: