Head Control System - Murder Nature

Αληθεια ποσοι/-ες πηραν πρεφα αυτο διαμαντι του anat-garde/progmetal? Ειναι ενα project tων Daniel Cardoso και Garm (Ulver, Arcturus κτλ)?

Γιατι progmetal δεν ειναι μονο οι Theater, οι Fates και εσχατως οι Pain Of Salvation…

χμ. το ονομα το ξερω, αλλα δεν εχει τυχει να ακουσω. γενικα παρακολουθω τη σκηνη, οπως και τα διαφορα side projects, αλλα δεν ετυχε να πεσει στα χερια μου αυτο…

Βασικα δεν ξερω αν εχει κυκλοφορήσει ελλάδα…εγω παντως το πηρα μεσω ebay…ενταξει καλο ειναι…κσποια καλα κομματια,δεν τρελαθηκα κιολας…ενσταση μου η πολυ πλαστικη παραγωγη…σιγουρα προτιμω garm στις δουλειες του απο arcturus και ulver…

σωστος…αν ηταν να περιμενουμε απο αυτα που ερχονται ελλαδα…ζητω που καικαμε…

Και γω απο Amazon το πηρα… δεν βρηκα πλαστικη την παραγωγη… Μου θυμισε καπως αυτην του τελευταιου των Ulver (Blood Inside).

pragmati fobero album…an kai ligoi to phran prefa!logw dianomhs thelw na pisteuw.

Πάρα πολύ καλός δίσκος. Ε τι να λέμε τώρα ο Garm είναι εγγύηση!

Πάντως μερικοί τυχεροί το πήραμε από metropolis πριν κατι μήνες σε πολύ χαμηλή τιμή :smiley:

Eγω το ειχα τσιμπησει πριν 2 χρονια στο ebay στην εξωφρενικη τιμη του … 1 $…:lol:

Καλος δισκος, λιγο πλαστικη παραγωγη βεβαια, αλλα καλος…εχω να το ακουσω πολυ καιρο παντως…

Για μια ακομη φορα, θελω να εκφρασω την ευγνωμοσυνη μου στις προσφορες των 6.90. Σωζουν ζωες!

Κατα τ’ αλλα, Watergate και ξερο πσομι!