Heaven and Hell, Lamb of God, Iced Earth-10/11/2007 Wembley Arena, London

H συναυλια ηταν στο Wembley Arena που ξανανοιξε πριν απο λιγους μηνες επειτα απο ανοικοδομηση του. ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ χωρος. Ολες τις ανεσεις μεσα και εξω και πολυ προσωπικο να σε βοηθαει σε οτι θες.(καλα οχι και να στην τιναξει…

καταλαβαινεις οτι παραλιγο να παθω καρδιακο ε;

πες κατι για τη συναυλια. ειδικα για Lamb Of God.

Λολ, δεν ξερω πως εγινε αυτο. Το εκανα καταλαθος. Πατα το μια διαγραφη ρε Ανγκμαρ πλιζ.:smiley:

#-o :x :x :x :x :x :x :evil:

8O :lol:

Eγινε Wall of Death στους Lamb αλήθεια?:-k

Καλα ολα αυτα αλλα αν δεν φερουν Iced Earth σε κλειστο χωρο για fullset τοτε δεν λεει…Παντως παρολο τον ηλιο που εφαγα,μου αρεσαν στο Ροκγουειβ…Φανταζομαι μαζι με H&H kai Lamb Of God θα εκαναν γαματη τριαδα…Αυτα ειναι…!!!

Δεν ξερω αν εγινε κανενα Wall of Death στους LOG γιατι ειμουν δευτερη σειρα και δεν ειχα κανεναν θανατηφορο τοιχο μπροστα μου αλλα σιγουρα ειχε θανατηφορους βρωμιαρηδες… :stuck_out_tongue:

Eπισης, οταν μπαιναμε μεσα και μας χτυπουσαν τα εισητηρια μας τα επερναν και τα 'βαζαν σε μια σακουλα και μας βαζαν ενα μωβ βραχιολακι και οταν τους ρωτησα αν μπορουμε να κρατησουμε τα εισητηρια μου ειπαν οτι θα μας τα μοιρασουν στο τελος οπως και εγινε!
Στο μοναδικο αρνητικο της διωργανωσης ειναι το οτι περιμεναμε κανα 10-15 λεπτο για να παρουμε τα μπουφαν μας απο το βεστιαριο.(μαυρα χαλια ε? :p)