Heaven Shall Burn - Invictus

μολις ακουσα τον νεο δισκο.
αν και ειναι μια απο τις αγαπημενες μου μπαντες (ααααααααααχ δεν ηρθαν τελικα) oφειλω να πω οτι δεν ειναι οσο καλο περιμενα
ειναι και παλι αρκετα δυναμικο ,δινοντας περισσοτερο ηχο στην κιθαρα θα ελεγα απο αλλες φορες…
ωραιες προδιαγραφες και παντα στα πλαισια του ηχου των heaven shall burn οπως τους ξερουμε…
αξιζει να το ακουσει κανεις…:slight_smile:
επισης σε ενα κομματι εχει και γυναικεια φωνητικα κατι που δεν περιμεναμε και ισως ειναι μια ευχαριστη και περιεργη νοτα…

επιτελους ανεβαζω ενα θεμα για τους heaven…!
οσο και αν εψαξα στο φορουμ δεν βρηκα ουτε μια αναφορα για αυτους!
κριμα δεν ειναι να μην υπαρχει τιποτα για το μεγαλητερο και πιο σπουδαιο death core group των ημερων μας?
μπορει το invictus να μην πιανει τα standar του iconoclast και να μην πλησιαζει καν το antigone αλλα ειναι μια πολη αξιολογη κυκλοφορια…με πολη ζωντανια και νευρο!!!:slight_smile:

το iconoclast ειναι για εμενα οτι καλυτερο εχουν βαλει το οποιο μπορω να το ακουω ξανα και ξανα και ξανα χωρις να βαρεθω

για μενα το antigone ειναι οτι καλητερο εχοθν κυκλοφορησει…αλλα και το iconoclast ειναι κορυφαιο…ακομη θυμαμαι την πρωτη φορα που το ειχα ακουσει…ενοιωσα λες και γινοταν σεισμος μεσα στο κεφαλι και το καλητερο ηταν οτι δεν σταματαγε…δεν με αφηνε να παρω ανασα…:slight_smile:

ααααααα και κατι αλλο…ουτε εγω τους εχω δει λαιβ και θα το ηθελα πολυ και εμαθα οτι τον σεμπεβρη θα ερθουν στο fuzz αν δεν κανω λαθος!!!ανυπομονω!!!:wink:

Sinfwnw polu dinato To invictus…daxei HSB einai statheri aksia…
AllA To Iconclast einai to kalitero…!!!

barese no 14 sta chart auth thn bdomada sto elladistan , einai gamato cd mages aksizei parapanw apo 5 post kai ena kryo review pou egine prwtou kykloforhsei… xwris plaka aksizei to xrono sas:D

[-X

Edit και ελληνικα αλλιως σβηνω post.

Υ.Γ. Αυτο το μηνυμα θα αυτοκαταστραφει σε 2 λεπτα.