Heaven Shall Burn - VETO

και το πρώτο τραγούδι εδώ: http://www.landoftheuprightones.com/

πάμε μωρή μπαντάρα :’)

η λύση του ηλίθιου γρίφου εδώ:

Κομματος!
HSB υπερμπανταρα , θαθελα να τους ξαναδω με τπτ Caliban.

Στους Ρώσους αγαπητοί…Και ναι ως τώρα μου ακούγεται πολύ καλύτερο από το απογοητευτικό invictus…

Ωραίος δίσκος, καιρό είχα να ενθουσιαστώ με Heaven Shall Burn. Επίσης, οι τύποι το έχουν άσχημα με τις διασκευές! Το Valhalla σπέρνει! :slight_smile:

πρώτον, τι ΔΙΣΚΑΡΑ έβγαλαν τα παιδιά ρε.

δεύτερον, fallen .-

Εμενα εχει σκαλωσει ασχημα στο κεφαλι μου το Godiva ηδη…

Μάγκες αξίζει να ψάξω αυτήν την μπάντα; Αν ναι με ποίο άλμπουμ μου προτείνετε να αρχίσω;

Antigone

άκου αυτό βασικά γιατί μοιάζει να σκίζει αρκετά :smiley:

Αντιγονη θα προτινα και εγω πρωτα! Weapon they fear; best gateway τραγουδι.

ότι και να πιάσει καλό θα είναι. Δισκάρα λοιπόν το Veto. εχθές που το πήρα πρέφα δεν έχει σταματήσει. Live Live Live θέλουμε!!

Για λεγε !
Μεχρι και το Deaf To Our Prayers η μπαντα ειναι κορυφαια.
Θα ακουσω και μια το καινουριο να δω τι λεει και αυτο.

νταξει
valhalla οι αθεοφοβοι
και με τον hansi guest στα φωνητικα!!!

επισης προσφατα ανακαλυψα οτι
εχουν διασκευασει και το true belief!!!

Να ακούσεις Κοσμά οπωσδήποτε το καινούργιο και τα 2 προηγούμενα που δεν. Σαν πρώτη επαφή το έχω ακούσει με περισσότερη απόλαυση σε σχέση με τις πρώτες φορές των 2 τελευταίων. Δεν θα μας απογοητεύσουν ποτέ. Ναι κλασικός δίσκος HSB αλλά δεν νιώθεις ότι το βαρέθηκες ή ότι το έχεις ξανακούσει. Προσωπική άποψη πάντα.

ε καλά ντάξει τώρα, επανάληψη όσο δεν πάει ε. αλλά άμα βαράει καλά είναι άλλο θέμα

ναι αυτό θέλω να πω ότι προσωπικά δεν μου φάνηκε καθόλου αυτό όπως οι 2 τελευταίες δουλείες των Disturbed πχ

στο veto πραγματικά δε σκέφτηκα ούτε μία φορά “πω, πάλι τα ίδια και τα ίδια”.

είναι άνετα καλύτερο από iconoclast/invictus, τα godiva και fallen είναι απίστευτες κομματάρες (κάθε πρωί για τη δουλειά βάζω το godiva και κρατιέμαι να μην αρχίσω το μοσπιτ στο δρόμο εκεί που μπαίνουν τα φωνητικά), και το beyond redemption μου έφερε στο νου το “sparrow” από το hunter των mastodon, μεγαλειώδες τελείωμα δίσκου.

ακούστε το όλοι λέμε

+1
εχω το ιδιο “προβλημα” εδω και 3-4 μερες!!!

Δισκάρα.

Σήμερα βγήκε και το κλιπ του Hunters Will Be Hunted

έπος το βίντεο