Heaven Shall Burn

ενα πραγμα εχω να πω για το συγκροτημα…
ενας απο τους στοχους της ζωης μου ειναι να τους δω live:D

Kαλά δεν είχαν έρθει Ελλάδα?

Θέλω να πω δεν είναι και τόσο ανεπιτευκτος ο στόχος

Εχουν ερθει αρκετες φορες οποτε σιγουρα θα τους δεις στο μελλον.:wink:

μέχρι το whatever it may take ήταν τεράστια μπάντα. Μετά κατρακύλα χωρίς σταματημό. Τους είχα δει την τελευταία φορά που είχαν έρθει και είχα απογοητευτεί πλήρως. Την πρώτη θρυλική εμφανιση τους στην Ελλάδα την είχα χάσει λόγω γαμωστρατού.

ειχαν ερθει αλλα δεν τους ειχα δει,οποτε θελω απεγνωσμενα να τους δω…(wish to come again or i will go to see them):stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol::lol:

:lol: #-o :lol: #-o :lol:

Επος !

εδω και πολυ καιρο εχω φαει απειρο κολλημα με αυτο

το κομματι ειναι πολυ δυνατο και στα live πεφτει πολυ ξυλο!

το iconoclast που βριζετε ολοι σαν αλμπουμακι μ φανηκε αρκετα ενδιαφερον σε αρκετα σημεια και τους θεωρω μια απο τις πιο δυνατες μπαντες live σημερα…

δεν ξερω γτ τοση αρνητικοτητα για την μετα antigone εποχη τους!!!

Μεγάλη μπάντα. Από τις πρώτες κιόλας hardcore μπάντες που άκουσα και κόλλησα. Πρώτη επαφή είχε γίνει με το Deaf To Our Prayers, όπου τα λόγια είναι λίγα το θεωρώ ότι καλύτερο έχω ακούσει από αυτούς( το φετινό δεν το άκουσα ακόμα). Μετά ακούω το Antigone και παθαίνω πλάκα. Πιο βαρύ για τα γούστα μου αλλά γαμεί και δέρνει, το λάτρεψα μετά από λίγο.

Κρίμας που τους χάσαμε φέτος μαμώ τα ηφαίστεια. Ελπίζω να τους φέρουν σύντομα. Θα είναι τρομερή εμπειρία και πολύ πολύ δυνατό live.

Θα ηθελα να ηξερα τι κραξιμο θα ειχε πεσει απο πολλους, αν καποιες αλλες μπαντες (που μαλιστα ειναι του επικου και των μαχων) εμφανιζονταν ετσι στη σκηνη…

Ποιον δισκο να ακουσω απο αυτους?

Α,και bump.

Antigone καρφωτος πιστευω. Mε ενα The Weapon They Fear, Voice of the Voiceless και Architects of the Apocalypse να σε διαλυσουν !

Αν δε σε διαλύσουν τα παραπάνω άκουσε και το The Only Truth:p

1 Like

Ρε σεις αυτο το Asunder ειναι καλο.Πολυ καλο.
Ειναι ουγκ ρε παιδι μου.

6 Likes

Λίγο σπαστικό το σπικαζ αλλά το κομμάτι σπέρνει

1 Like

:octopus::octopus::octopus:

1 Like