Heavy By The Sea 2014

MΩNΩ MΑΙTAΛ

Καλύτερη ατάκα των τελευταίων ετών.

εγω παντως θα παω και κασαμπιαν και χεβι’‘μπαι’’ δε σι.(λογικα θα εχω προσκληση)ετσι για καφε-μπυρα.ε τι πλακα κανουμε,ολη η αφροκρεμα των βορειων προαστιων θα ειναι.ολα τα κολλεγια λεμε.λαος και πολιτεια.εκει ειναι τα ευρο.αμα περιμεναν να φερουν dark angel και megadeth και να κονομισουν,απο τους μεταλλαδες,καλα κρασια.

Πω ρε φίλε, γαμάτος. Κι εγώ θέλω πρόσκληση αλλά δεν έχω τα κονέ. Ρισπέκτ ρε φίλος.

Εγω μια φορα ειχα μπει τζαμπα σε παιχνιδι αιγαλεω-παναχαικη!

και εγώ στο τελευταίο Live απο ολέθριο ρήγμα στη λαρισα. ωραία ήταν!

Αυτο πηγαινε για “χεβι” μπαι δε σι και κατεληξε σε επικ φεηλ,στανταρ.

Σαν φαν των Deftones που μένει στο κέντρο της Αθήνας,θα ζητήσω από το μάνατζμεντ της μπάντας να μου μισθώσουν ακίνητο στα βόρεια προάστια,καθώς δεν πληρώ τα προαπαιτούμενα για την συχνή ακρόαση των μουσικών πονημάτων τους.

μπορεί να εννοούσε “bi”

Το πιστευεις πραγματικα αυτο?

Αποκλείεται να είναι φέηλ, λογικά ήθελε κρουαζιέρα σαν το “70000 tons of metal”

οχι οχι μετα δεν θα εισαι κοντα στην Καρυτση να βγαινεις για ποτακι…

Σε λιγο θα μας πουνε να παμε και αγιας ειρηνης σε αυτα τα ροκ εν μπολς με τους κεφτεδες.

εγω δε ξαναπαταω σε αυτα τα μερη.παω μια κυριακη με την παρεα,καθομαι σε ενα καφε.και ζηταω φραπε.και λεει η γκαρσονα…α δεν εχουμε φραπε…:o

καλα τι εισαι? κολημενος μεταλασ και θελεις φραπε, σα δεν ντρεπεσαι λεω εγω. Μονο Φρεντο και Deftones απο εδω και περα. ξεκολλα φιλος. 2014 εχουμε. εδω αλλοι ξυριζουν τις μασχαλες να μην μυριζει ιδρωτιλα η συναυλια και εσυ φραπε?

πειτε τα μωρε.σε λιγο θα πανε στις συναυλιες, θα παγαινουν στο μπαρ και λενε “μαστορη πιασε ενα μοχιτο”

O φραπες ειναι basse classe, τι πας και παραγγελνεις και εσυ?

Ασχετα απο την πλακα αν και δεν εχω παει στην Αγιας Ειρηνης, εμαθα για αυτο το μαγαζι και θα το τιμησω γιατι εχω λατρεια στους κεφτεδες…

Ναι, ναι και γαμώ λέμε, γι’ αυτό το ΑΝ στους AURA NOIR δεν είχε ούτε 300 άτομα και στον Mantas καμιά 80άρα.

Μαλακίες μωρέ, φέρτε μέγκαντεθ να πούμε τι καλύτερο από το να ακούσουμε το ΧΟΛΥ ΓΟΥΟΡΣ σε μία ακόμη άθλια εκτέλεσή του :!:

Μη πεις ότι δε θα είχε γέλιο :D!

ελπιζω μονο να φτιαχνουν φραπε στο εκει στο μπαρ του χωρου.αλλιως θα παρω κανα σπαστο μαζι,να κανουμε κατασταση.