Heavy By The Sea 2014

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!
Ελπίζω μην τους καπελώσουν μόνο με κάνα τρου μέταλ,αν και χλωμό να τολμήσουν

μια φορά σε ένα γ#^$#νο thread να μην υπάρχει γκρίνια… Ήμαρτον. Δε πάτε αναγκαστικά στο live, get over it already.
Ακόμα να ανακοινωθούν οι Maiden? Μεσαίωνααααας!
Στα τρένα ρε.

Γιατι να μην υπαρχει γκρινια, δεν το καταλαβαινω. Ο καθενας λεει την γνωμη του. Μεχρι στιγμης εγω δεν θα τιμησω γιατι δεν ψηνομαι για κανεναν τους. Σε σχεση με τα περσινα ονοματα, φετος ειναι 0 μεχρι στιγμης. Οσο για τους Maiden…ελεος πια, μας τα εχετε πρηξει…( με το συμπαθειο ).

ρε deftones μόνο!

οι μαϊντανοί τι μαζεύονται;

thanasis00 μη μπερδεύεις την κάλτσα με τα σώβρακα

Με Deftones πρώτο όνομα ούτε το Gagarin δεν θα γεμίσουν.

Ε καλα,μην βιαζομαστε,ακομα νωρις ειναι. Εγω δεν νομιζω να ειναι αυτοι 1ο ονομα. Οπως ειπα και σε αλλο ποστ…Megadeth,Soulfly,Machine Head και 2-3 μικροτερα ονοματα. Τα 2-3 μικροτερα ονοματα ανακοινωθηκαν,ωρα για τα μεγαλα τωρα.

Σωστός σε όλα όσα γράφεις. Και να σου πω, ούτε εγώ θα τιμήσω για τον ίδιο λόγο. Η μόνη περίπτωση να πάω είναι να παίξουν headliners οι Megadeth. Και αν έρθουν πακέτο με Soulfly θα μιλάμε για φανταστικό φεστιβάλ.

:lol: Στο μυαλό μου είσαι?

Μα γιατί? Εγώ πιστεύω οτι θα πέσουν τα τσιμέντα! “Heavy” by the Sea…Αχ και μακάρι να μην βάλουν κάνα τρου μετσαλ από πάνω γιατί θα χαλάσει η μαγιά και η όλη ατμόσφαιρα.

Δευτερη χρονια προβλεπεται τουμπανο το HBTS.

Ασε, τρελη ξενερα…περιμενα πως και πως να φερουν thunder rider αλλα @@ :frowning:

Μακαρι να ερθουν,αλλα οπως καταλαβαινεις αυτα τα εχω γραψει εγω,γιατι αυτα θελω. Για Soufly δεν το συζηταω, οπου ειναι ο Max τα λογια ειναι περιττα…

πλεον τα φεστιβαλ απευθυνοντε σε αλο κοινο και ρευμα.πιο ποστ ροκ πιο στονερ.παει το metal αρχιζει να σβηνει σιγα σιγα.απο δω και περα το μεταλ στην ελλαδα θα ειναι μικροσυναυλιες μεχρι 1000 ατομα.

Εγώ ξέρω πάντως οτι οι μάγκες της Detox έχουν καταφέρει κάτι καλό. Έχουν φέρει μπάντες που ήθελα να ακούσω και ποτέ δεν είχα την ευκαιρία (Down, ND, Deftones)

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μου αρέσει που ο καθένας αρχίζει και κρίνει ένα φεστιβάλ που εχει ανακοινώσει μονο 3 (τρία) ονόματα. Ο άλλος λέει οι Deftones δεν γεμίζουν ούτε το Gagarin. Αναρωτιέμαι, όλοι εσείς έχετε ιδέα τι κοινό έχουν οι Deftones στην Ελλάδα (εγώ προσωπικά δεν έχω) ή απλά επειδή δεν σας αρέσουν ή δεν σας ικανοποιούν σαν όνομα θεωρείτε πως δεν θα έχει κόσμο;

εντιτ: ολόσωστος ο αποπάνω

Γελάει ο κόσμος…

ας περιμενουμε να δούμε το πληρες line up κ μετα βλέπουμε κ κρίνουμε…

Σκετη συναυλια deftones ανετα γεμιζε εναν μικρο συναυλιακο χωρο και αρκετοι θα το προτιμουσαν γιατι ειναι ιδαιτερο συγκροτημα που το ακουνε και ατομα που δεν ειναι μεταλαδες
τωρα αρκετοι δε θα πανε να κοπανιουνται με τον μεταλλα που θα περιμενει να δει τους φετινους slayer πχ
παντως ηταν ευχαριστη εκπληξη και μονο οτι ερχονται
τετοια εκπληξη απο την didi εχουμε να δουμε καμια δεκαετια :stuck_out_tongue:

planet of zeus παιζουν και το Μαιο στο gagarin.τωρα που βρηκαμε παππα που λενε…το μονο καλο σε αυτα τα στονερ λαιν απ,ειναι οτι μαζευουν τις καλυτερες γκομενες.οι ελπιδες για megadeth εξανεμιζονται μαλλον.

Θα εχει δυο σκηνές ! Στη μια οι μουσατοι και στην άλλη οι clean cut !!

Metalheart

DEFTONES. Επιτέλους…
Αυτή η ανακοίνωση μου έφτιαξε τη μέρα αμέσως μετά τη χθεσινή ξενέρα με το θρύλο.
Και για ζέσταμα ?Stalker. Τούμπανο.
Συγχαρητήρια στη Detox που, όπως αναφέρθηκε και πιο πάνω, παίζει μόνη της μπάλα τα τελευταία χρόνια (βγάζω εκτός τα μικρότερης εμβέλειας live που κάνουν εταιρίες όπως η CTS και η Venerate) και αξιωνόμαστε να δούμε και κάτι άλλο πέρα από Placebo και Manu Chao.