Heavy Metal Nights@Wizard Hard Sound Bar

:lol2::lol2::lol2:

τι μαλάκας θεέ μου :smiley:

*με ολη την αγάπη

Παντως για να επανελθω,χθες με Deckard ειπαμε να ερθουμε καμμια Λαρισα τωρα στις γιορτες να δουμε κι εσενα λιγο.
Αντε μωρη ΑΕΛαρα!!!

και καλά θα κάνετε…θα σας περιμένω με ανοιχτές μασχάλες…εεεε. αγκάλες

να αναφέρω μόνο ότι ο jiopas έκλεψε για μια ακόμα φορά τις εντυπώσεις, με την ερμηνεία του στο beyond the doors of the dark

Ξέχασες και τη φάση που έριξε (κυριολεκτικά) προσκύνημα στους Autopsy. :lol2::lol2:

Πιο αυθεντικός και αυθόρμητος από jiopa πεθαίνεις.

Τελικά απάντηση θα πάρουμε στο ερώτημα?
Rust in peace θα βγάλουν ποτέ?

Δεν θα βγαλουνε ποτε φιλε,ΠΟΤΕ!!!Eδω δεν το εβγαλαν στα καλα τους,θα το βγαλουν τωρα?
Φατε τη σταχτη των Θεων γατακια!!!

Εριστικός, το λιγότερο…Όπως και με ότι ο Dio λέει καλύτερα τα κομμάτια του Ozzy.#-o
Αλλά, ο καθένας έχει τα κολλήματά του, τι να κάνουμε; :D. Χρονιάρες μέρες, ρε, πάμε και σήμερα να γουστάρουμε…

DeKay,Mud,Deckard και Jiopas περασαν μια ευχαριστη βραδια και παλι σημερα με πολυ ενδιαφερουσες επιλογες στα decks!!!
(Παλι ρεσιταλ εδωσα ο πουστης σημερα!!!)

Υπέροχα ήταν σήμερα, μία πολύ καλή αποχαιρετιστήρια βραδιά πριν την επιστροφή μου στη λεβεντογέννα. Αναλύσαμε alternative θέματα με τον Mud αποθεώνοντας Τemple Of The Dog και σταυρώσαμε δάκτυλα να δεήσουν να μας επισκεφτούν για live οι Soundgarden, σχολιάσαμε την prog επικαιρότητα με τον Deckard και λιώσαμε όλοι μαζί υπό τους ήχους αγαπημένων κομματιών, σε αρκετά από τα οποία, όντως ο πούστης ο Jiopas έδωσε ρέστα σε head voice. Tρέμε Rob Halford! Σε κάποια φάση όλο το μαγαζί είχε γυρίσει να "θαυμάσει"¨την παρέα μας και τον “τραγουδισταρά” Jiopa…

Σουπερ περασαμε χθες με καλη παρεα,μπυρονια και μουσικαρες.Θυμηθηκαμε εποχες ΡαδιοΕνα με ρενεγουολ και κασατορ και γενικα επεσε γελιο.
Για τον ανθρωπο-ορχηστρα , τον μαστερ του air-guitar shredding,την θεικη μιξη Halford-Tate-Dio τα ειπε oλα ο DeKay,δεν περιγραφω αλλο!

τζιοπα κράτα λίγο από αυτή την ενέργεια και για το σάββατο … για το λαιβ ντε ! 8)

και εκεί που κατουρούσα, ακούω από την τουαλέτα έναν να υπερκαλύπτει τον Halford στην εισαγωγή του all guns blazing!! Μαντέψτε ποιος ήταν
Επίσης αναζητείται χρηματοδότης για την αποστολή στο διάστημα του painkiller. pm οι ενδιαφερόμενοι \m/

Ποιος?:smiley:

ο άρχοντας της τσιρίδας. Ο κορόνας ο ίδιος!!

στις 26 του μήνα (την πέμπτη , ντε !) παίζει ένας φίλος μου μουσική . εγώ 99 % θα είμαι εκεί , φροντίστε να βρω και κανέναν συμφορουμίτη εκεί ! απότι μ είπε το πρόγραμμα θα είναι τέφα , οπότε τζιόπα φάε ωμό αυγό κάνε τις ασκήσεις σου κ έλα να λιώσεις στην τσιρίδα . :stuck_out_tongue:

Eνταξει παρτε βιντεοκαμερες κι ελατε να με θαυμασετε!!!

:lol: :lol: :lol:

η απάντηση που ήθελα να ακούσω ! :slight_smile:

Χαμος παλι χθες με τα νουμερα τους φιλους μου(Moon,Mud,Deckard).Ξερετε τωρα,δεν εβαζαν γλωσσα μεσα,μου τα ζαλισαν με τα μουσικα/σεξουαλικα κολληματα τους,τραγουδουσαν και φωναζαν ολη την ωρα μεσα στο καταμεστο μαγαζι οπου δεν επεφτε καρφιτσα παλι χθες.
Και στο τελος τους πλακωσα και τους τρεις με χιονομπαλες απο φρεσκο χιονακι που μολις επεφτε τοτε.Καλα οι τυποι μιλαμε μετρανε μπαλες ακομα.
Highlight της βραδιας σουρεαλιστικο σκηνικο με υπαλληλους γειτονικου κωλομπαρου,αφρικανικης προελευσης(οι κυριες)),που βλεποντας μας να παιζουμε χιονοwar,ζηλεψαν κι επιδοθηκαν στο ιδιο!!!

:frowning: ζήλια - ψώρα