Heavy Metal Nights@Wizard Hard Sound Bar

Χθες το μαγαζι ειχε εγκαινια κ περασαμε φοβερα.
Ακουστηκαν ολα τα ειδη του σκληρου ηχου,ειχε κοσμο και περασαμε πολυ ωραια!!!
Απο χθες και καθε μερα θα ακουμε σκληρη μουσικη και θα περναμε καλα γιατι το εχουμε αναγκη!!!

Στο Βολο,φυσικα!!!

Hell Yeaaaaaaaaah! Πολύ καλά ήταν ψες, πολύ καλός ο ήχος και η επιλογή των κομματιών. Ό,τι πρέπει για στέκι…:slight_smile:

Το επόμενο ΣΚ θα είμαι στην ευρύτερη περιοχή.
Θα περάσω να ρίξω τις …στροφές μου :smiley:

Στειλε κανα pm αν ειμαστε Βολο να τα πουμε!!!

Απιστευτα ηταν σημερα,περασαμε θεικα,ο Μοοn Madness περναει ακομα,μολις μου εστειλε μηνυμα οτι το μαγαζι παιζει ‘‘Crystal Mountain’’,αλλα εγω δουλευω αυριο και εφυγα.
Ακουστηκαν ολα τα ειδη(κλασσικο heavy metal,poser,thrash,alternative,punk) και ηταν απιστευτα.
Μπραβο ρε Στελαρα,τρελανε μας,κανε μας να περναμε καλα,γαμω την κριση μου και τον Πα[ανδρεου μου.
Εμεις κοντρα σε ολα οσα πανε να κανουν τη ζωη μας πιο δυσκολη θα αντιδραμε.
Παρεμπιπτοντως την Τεταρτη η πορεια συγκεντρωσε απιστευτο κσομο και στο Βολο,με τον πρωτοφανη αριθμο για τα δεδομενα της πολης ,να μιλαμε για περιπου 15.000 κοσμου.
Βεβαια εγιναν και πολλα επεισοδια με τα χημικα να παιρνουν καποια στιγμη την σκυταλη και να πρωταγωνιστουν!!!

Rocking Gr Volos Club Reunion ειχαμε σημερα με Moon Madness,MyNameISmud,Deckard,συντομη εμφανιση απο Diskovolos και πριν λιγο γυρισαμε.
Ροκιες,μεταλιες,μπυρες,μαλακιες και λουκανικακι πιπερονε στο τελος!!
Ολα καλα!!!

τον παίρνετε. . .

χαχαχα λουκανικακι πιπερονι γαμησε στεγνα ρε!
Πιπερονε,αυγοφετα ή σνιτσελακι?
Εδω σε θελω καβουρα…παρε ενα τριλληματακι!

Όλα καλά χθες, αν δεν μας τα έπρηζε πάλι ο jiopas με τον dio θα ήταν ακόμα καλύτερα…:stuck_out_tongue:
Επίσης, τα τριλλήματα έδιναν και έπαιρναν…

Jiopas σε MyNameIsMud: Αν ερχόντουσαν την ίδια μέρα και ώρα, με το ίδιο εισιτήριο, οι Kyuss, οι Soundgarden και οι Alice in Chains, πού θα πήγαινες;

MyNameIsMud σε Jiopas: To αριστερό ή το δεξί να σου κόψουν;

χααχαχααααχ…χαχ…

Περιμενω ακομη απαντηση ομως…

Καλα αυτο ειναι στανταρακι πλεον!Αλλα…αγαπαμε jiopa!:stuck_out_tongue:

Ωραια,με το πιστολι στον κροταφο λεω Soundgarden.
Διαλεξε τωρα ποιο αρχιδι θα θυσιασεις!

jiopas απόλυτος άρχοντας της βραδιάς, με τριλλήματα και Dio worship. Όμορφο μαγαζί με καλή μουσική και πολύ ΘΡΑΣ. Την επόμενη φορά θα τιμηθεί και πεπερόνε.

Άλλη μια όμορφη βραδιά χθες με Jiopas, MyNameIsMud και άλλα φιλαράκια. Αίσθηση έκαναν και οι όμορφες παρουσίες με πολύ γέλιο στις συζητήσεις που επακολούθησαν!! :smiley:

Λοιπον να τα πω εγω πως εγιναν.Το μαγαζι εσφηζε απο ποιοτικο πιπινο νιμου!!
Εμεις ξεπεσμενοι/δεσμευμενοι γερο-μπαμπαληδες που λεει και ο Μud, καναμε φιλοσοφικες συζητησεις του τυπου:’‘Ποιος να τα χαιρεται αυτο το πιπινακι τωρα?’’,’‘Αχ και να ημουν στη θεση του μαλακα που τη χαιρεται!!!,’‘Oταν ημασταν πιτσιρικαδες λεγαμε οτι τα πιπινια τα γε οι μεγαλοι,τωρα που μεγαλωσαμε βλεπουμε οτι τα γε οι πιτσιρικαδες.Μα καλα εμεις ποτε θα γαμησουμε???’'
Κι αλλα τετοια,ενω στα ηχεια απολαμβαναμε το προγραμμα του μαγαζιου!!!

:lol: :lol: :lol:

Aλλη μια rocking συνευρεση με Moon,DeKay και Deckard και πολλη μπυρα και μουσικαρες απο τα decks.Περασαμε πολυ καλα και χτυπηθηκαμε με την ψυχη μας.
Μεγαλη η απουσια του βλαχου που σηκωνεται καθε πρωι στις 06:00 να αρμεξει τις κατσικες 60 χλμ μακρυα απο το [B]Βολο[/B]!!!:D:D:D

:-k:-k:-k

60 χιλιόμετρα προς ποια κατεύθυνση?

Στη σωστη εισαι ,στη σωστη κατευθυνση!!!

:lol:

Που θα πάει…μια μέρα θα έρθω και εγώ
και θα φέρω και τις κατσίκες μου μαζί.!

*τυρί , κατσικάκι, και ολα τα υπόλοιπα δεν τα τρώτε εσείς, ε? :stuck_out_tongue:

Tα τρωμε ρε παρεξηγιαρη,αλλα αφου τα εχετε αρμεξει εσεις πρωτα!!!