Heavy metal στο Καυτανζόγλειο

Πριν δυο μήνες περίπου ο Σάββας Κωφίδης έγινε dj παίζοντας την αγαπημένη του μουσική στο Libero 107.4 FM. Τότε είχε αναφέρει δυο συγκεκριμένα τραγούδια και την επιθυμία του να ακούγονται και στο Καυτανζόγλειο. Ένα από αυτά «έσπασε» σήμερα τα μεγάφωνα του σταδίου και δεν ήταν άλλο από το «The victory is mine» των Virgin Steel. :twisted:

Κορυφή ο Σάββας. Να τον πάρουμε τον ΠΑΟΚ

Σάββας και τα μυαλά στα κάγκελα. Μήπως να φτιάξουμε κανα fan club? :smiley:

Simfono me Crabsody-epeigei i metagrafi tou ston PAOK! Ontos epaixe to Victory… sto stadio? Ti theos pou einai o tipos! :!:

xa xa , THEOS o kofidis ,den paizete o typos. H moni tou parafonia einai h dathrhsh enos club 5x5 sti thesnikh opou to diaxeirizontai kati lamogia kai suggeneis. eixame paixei k protagonistisei se tournoua prin kana 3-4 xronia alla to ‘sthsimo’ xepernouse kai tin paraga toy barba-Thoma! :stuck_out_tongue: vlepete o 1os kerdize taxidi+lefta k.l.p, den boroun na pane 5 asxetoi :wink:

vevaia borei na mhn eixe idaia o savvas gia ola auta alla to 5x5 htan diko toy (mallon to exei akoma)

Το έχει. Παίζουμε εκεί συχνά

"Άλλοι προπονητές φορούν κοστούμι, με γραβάτα ή όχι και άλλοι εμφανίζονται στις συνεντεύξεις τύπου με τζιν και μπλούζα ενός συγκροτήματος. Ο Σάββας Κωφίδης, πιστός στη μουσική που ακούει, «έσκασε» μύτη στο Καυτανζόγλειο με T-shirt των Gathering, ένα από τα αγαπημένα του συγκροτήματα. "

Στον ''Αγγελιοφόρο ‘’ της Τετάρτης δημοσιεύεται δήλωση του dj του Καυταυζογλείου ότι στον επόμενο εντός έδρας αγώνα με Ολυμπιακό στο γκόλ του Ηρακλή θα βάλει Ιn Union We Stand των Overkill

Είναι '88 και παίζει ο Ηρακλής δεν θυμάμαι με ποιά ομάδα. Δε το ξέρω το τυπάκι (Κωφίδης) και σκάει με μπλούζα Savatage να κάνει δηλώσεις. Δεν ήξερα ούτε την μπάντα αλλά μου είχε κάνει φοβερή εντύπωση εκείνο το μπλουζάκι. Το θυμάμαι σαν τώρα κι ας ήμουν 8! Απίστευτος!

παντως για τον παοκ ξεχαστε το…ειναι βαμμενος Ηρακλης μεχρι το κοκκαλο
:lol:

Βασικά Jag Panzer είναι… :wink:

σωστα Χα Χα Χα!!! :lol: :lol: :lol:

Ο Σάββας είναι τρελλός heavy metallas και για αυτο έχει το μακρύ μαλλί…δεν είναι ποδοσφαιρικό το θέμα…και ναι, είναι “παλιόγρια” (“παλιόγιρα”=οπαδός Ηρακλή)…

είναι η μόνη ομάδα από εκει πάνω που “συμπαθώ” αν και το 88 στο Αλκαζάρ που είχα ανέβει με Ολυμπιακό μας είχαν τρελλάνει με τα κομμάτια τσιμέντου απο τις κερκίδες που μας πετούσαν…(σημείωση: παίζαμε “γηπεδούχοι” στο Αλκαζάρ γιατί ήμασταν τιμωρημένοι και μοιράστηκε (!!!) η απόσταση)…α,νικήσαμε κιόλας.

Nαι αλλά ο Σάββας από τις μεγάλες ομάδες είναι ΘΡΥΛΟΣ…

Λογικό, άλλωστε δεν υπάρχει άλλη μεγάλη ομάδα στην Ελλάδα

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σιγά μην σκίσει το καλσόν του ο Norrum!!!
Ο Σάββας έίναι μόνο Ηρακλής

O Σαββας ειναι Ηρακλης.
Αγοραστε σημερα την Κυριακατικη Ελευθεροτυπια…εχει συνεντευξη του. Μιλαει και για heavy metal και ποζαρει με μπλουζα Queensryche…

Το ξέρω. Πλάκα κάνω. Αυτό άλλωστε φάνηκε κι όταν ήρθε στον Ολυμπιακό…

Το ξέρω. Πλάκα κάνω. Αυτό άλλωστε φάνηκε κι όταν ήρθε στον Ολυμπιακό…

Και’ γω πλάκα κάνω. Άλλωστε είναι γνωστό ότι όσοι φορούν τη φανέλα του ''γαύρου ’ 'είναι από μικρά παιδιά Ολυμπιακοί…

Στη συνέχεια γίνονται όλοι

Στη συνέχεια γίνονται όλοι

Ολυμπιακοί δεν ξέρω αν γίνονται πάντως κ…παιδα γίνονται σίγουρα(π.χ Ανατολάκης, Μαυρογενίδης κτλ)