Η heavy metal βλάπτει σοβαρά την υγεία

Εγώ πάντως διάβαζα πως συνήθως όσοι ακούν heavy metal,rocK είναι πιο ήρεμοι άνθρωποι από όσους ακούνε trendies και τέτοια.Είμαστε παρεξηγημένοι…

Ενταξει χαζομαρες ειναι αυτα…Οσοι ακουνε χεβι μεταλ ειναι ηρεμοι…Θα ηθελα να ξερω τι σοι ερευνες ειναι αυτες…Τωρα αυτο με τις αρτηριες μην το κοροιδευτε.Δεν σημαινει οτι επειδη κατι σε ευχαριστει ειναι και καλο για τον οργανσιμο σου…

Οσο για τα παιδακια που παιρνουν ενα οπλο και θεριζουν σιγουρα δεν ευθυνεται η μουσικη αλλα καταρχας η κοινωνια και τα ψυχολογικα προβληματα τους.ΠΟΥ ΟΜΩΣ ομως μπορουν πυροδοτηθουν με διαφορους τροπους οπως η μουσικη οι ταινιες βιντεοπαιχνιδια κλπ…Διαφωνειτε?Τωρα βεβαια να πηγαινουμε στα δικαστηρια τον halford για τις στιχαρες του:p ειναι τουλαχιστον γελειο.

ασχετο αλλα τις προαλλες ειδα στην εφημεριδα οτι αν ακους red hot chili peppers,queen,madonna κ κανεις κ γυμναστικη δεν εχεις πολλες πιθανοτητες να παθεις εγκεφαλικο:)

σπεύδω! 8O

Eλα ρι…και λεπα να ακούς αν κάνεις συστηματικά γυμναστική δν έχεις πολλές πιθανότητες να πάθεις εγκεφαλικό…:razz:

εγω εχω ακουσει για το head banging αλλα δεν με πολυ νοιαζει γιατι δεν κανω…8)

+1 χα!οντως αυτο πρεπει να βλαπτει,ειδικα αν το κανεις σε καθημερινη βαση…αντιαισθητικο το θεωρω:?