Heavy - Power - Epic Κυκλοφοριες

Εμένα μάρεσε πολύ. 35 λεπτά φουλ compact leads, ρεφραίν και τραγουδάρες αν και ομολογώ πως άργησε λίγο να πάρει μπροστά. Αποζημιώνει όσο προχωράει. Δύο ακροάσεις βέβαια, οπότε θα δείξει.

Σταματάω εδώ μην σε βασανίσω άλλο :stuck_out_tongue:

1 Like

Το αγαπημένο μου από το νέο τους ΕΡ

2 Likes

Γιατί άραγε???

1 Like

Για ευνόητους λόγους :wink:
Μεγάλη καταστροφή στις διακοπές. Δε βρίσκω ginger ale.

1 Like

Θα σου φέρω τσιπουράκι γιαννιώτκο στο ντουμ να γιάνεις

2 Likes

Με έχουν πίασει τα γέλια, κανονικά θα πήγαινε σε thread με αστεία video ή κομμάτια σαβούρα.
Είμαι περίεργος σε ποίον θα αρέσει

4 Likes

Χαχαχαχχαχα

2 Likes

Η ρίμα του James and Lars, Axl and Slash όλα τα λεφτά.
Απαράδεκτο πάντως το τραγούδι και η όποια σημασία του.

Και να σκεφτείτε ότι κάποτε ο τύπος έβγαλε καλό άλμπουμ με τους Raging Storm! Επίσης απορώ (αν και δεν θα έπρεπε) που αυτό το πράγμα έχει υπογραφή Κατσιωνη.

1 Like

πάντως εκεί που παίζει ριφφακια απ τις μουσικές που και καλά κράζει και στο τέλος κάνει ένα medley από κλασικούρες μιλάμε για πολύ νόημα που έλεγε κι ο Χαρρυ Κλυνν

3 Likes

Ο τραγουδιστής είναι?

ναι ο τραγουδιστης ηταν στους Raging Storm

Εκτός από περήφανος έλλην και χρυσαυγίτης είναι και νοσταλγός του αληθινού ατσαλιού

Έρχεται τον Σεπτέμβριο

3 Likes

Ήρθε πριν 10 μέρες από την καλοκαιρινή Πολωνία
Serpent Storm | Armagh (bandcamp.com)

3 Likes

Luka Doncic κανείς?
Edit: Τώρα που το άκουσα ολόκληρο, παίζει να είναι από τα καλύτερα ΕΡ της χρονιάς έως τώρα.

2 Likes

Σχεδόν ομπσκιούρ, θα το μελετήσω αργότερα.
Νόμιζα ότι ο τύπος τραγουδούσε στα πολωνικά και τελικά είναι στα αγγλικά :laughing:

1 Like

SpellBook pt 2

Και τούτο, άγνωστη μπάντα για μένανε

2 Likes

Γουστάρω μπάντες που έχουν έστω και ένα πιο προσωπικό ύφος ρε φίλε. Προφανώς θα βρεις επιρροές αλλά τουλάχιστον ακούγοντάς το δε θα πεις με τη μία ω μλκ οι τάδε

3 Likes

Ακριβώς αυτό. Οπότε να έχετε τον νου σας για τους Σλοβένους. Οι Πολωνοί πολύ ενδιαφέροντες, αξίζουν ψάξιμο.

2 Likes