Heavy - Power - Epic Κυκλοφοριες

Ε ας το ξαναθυμισω λοιπον, οτι ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ δισκος.
Ναι, ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ.

και το πρώτο τους καλό είναι.

ξέρουμε τπτ για το promo των strikelight ; (promo 2010) πότε βγήκε ; κανένα λινκ παίζει ; :slight_smile:

στο warm up show του φετινού Up the Hammers το πρωτοείδα.

Δε συνεχίζει απλά, χτυπάει τοπ-5 χρονιάς για πλάκα προς το παρόν.

\Μ/

Ρε δεν είναι δυνατόν. Άκουγα σήμερα το Enforcer κι έλεγα ότι πρέπει απόψε να γράψω κάτι γι’ αυτό. Βλέπω καινούριο ποστ εδώ από ΚρισΠ και λέω “για το Enforcer θα είναι”. :expressionless:

Πάντως το power metal κάπως έτσι πρέπει να παίζεται.

Ε ναι. Θέλουμε πάλι λαιβ:!:

Φιξντ

Εντελώς μεταξύ μας, ε ναι, έτσι είναι, απλά είπα να το παίξω μη κολλημένος/ανοιχτόμυαλος μεταλλάς κι έτσι. :smiley:


Wuthering Heights-Salt

ω γιεα. Ντάξει, προφανώς θα ενδιαφέρει μόνο τον night*sky αλλά γουατέβερ. Στρουμφογιουροπαουερ ftw(γράκχε!). Έχω πολύ καιρό να γουστάρω τόσο τέτοιο δίσκο.

Επίσης, σε άλλα νέα, πόσο καλτ το videoclip του White Wizzard; :lol:

Έβγαλαν καινούριο?

yeap.

Αχά! Μόνο το Shadow Cabinet έχω ακούσει και έχωνε πολύ όμορφα θυμάμαι!

Μου το χε θυμισει ο dude το καινουριο τις προαλλες,δε το εχω τσεκαρει ακομα.Tα 2 προηγουμενα τους γαμανε παντως!

E ακούστε και αυτό λοιπόν να χορέψουμε όλοι μαζί

Mπα, το ακουσα απο περιεργεια μιας και ανεφερες οτι θα με ενδιαφερει, αλλα δεν με επεισε ιδιαιτερα.
Αυτο δεν ειναι power metal.

Για το βιντεοκλιπ των White Wizzard, ενας φιλος μου το εχει χαρακτηρισει ως videoclip - ‘‘Εχω 5 δολλαρια και ενα εξοχικο για γυρισμα’’. :lol:#-o
Tα σπαει παντως ! Και το τραγουδι και το σεναριο ! :smiley:

ξεθάβω γιατί αξίζει…

τι να πώ για αυτό… έχω κολλήσει άσχημα τον τελευταίο καιρό με το δισκάκι… μελωδικό power λοιπόν που γυρίζει σε κλασικά μονοπάτια με πορωτικά ριφς - μελωδίες στα πλήκτρα και δυνατά ρεφραίν, καινοτομίες δε θα βρείτε σ’αυτούς αλλά είναι ένας δυνατός και προσεγμένος δίσκος με όμορφα κομμάτια, ίσως τι διαφορά να κάνει ο τραγουδιστής με τη βαθύ και εκφραστικό του στύλ… http://www.myspace.com/agonizer

χαχα … το πιο τέλειο βιντεο κλιπ που έχω δει :lol::lol:

Καινουριο Labyrinth ακουσε κανεις?Ειναι ιδεα μου ή οχι πως κυκλοφορησαν καλο album επιτελους?Cliche βεβαια καθως βγαλανε Return to…part 2 τωρα που γυρισε ο Olaf Thorsen!

Ακουστε το!

Το είδα και έμεινα κάγκελο, νομιζα πως είναι καμία επανακυκλοφορία. Το πρωτο ειναι από τα καλυτερα αν όχι το καλυτερο power metal άλμπουμ απο Ιταλία μέρια (όπου έχουν βγει πολλές πατατες πάντως). For old times sake θα του δωσω μερικές αυτιές αν και δεν μπορώ να φανταστώ πόση εντύπωση μπορουν να μου κάνουν οι Labyrinth σήμερα.