Heey there

Εεεμ
γεια. :oops:
Το ονομα μου εμ, ειμαι καπου στα 16 και παω 2α.
Λατρευω τη μουσικη,τις ταινιες και τα βιβλια.
Δε μπορω να κατηγοριοποιησω τη μουσικη που ακουω,για αυτο απλα θα αναφερω αγαπημενα συγκροτηματα και καλλιτεχνες :
Beck,Last Shadow Puppets,The Beatles,Pearl Jam,The Killers,The Kooks,Arctic Monkeys,The Strokes,Tim Buckley,Jeff Buckley,Bon Iver,Mew,Mystery Jets,Kate Nash,Thom Yorke,Pink Floyd,Placebo,Kaiser Chiefs,Crowded House,a bit of Pete Doherty

Αυτααα για μενα. (:
Καλως σας βρηκα.!

Πες ποιος σ’ εγραψε κωλοπαιδο, οχι πες.
Καλα post ρε.

Welcome!

Καλή διαμονή, καλά ποστ κλπ!

Χο!

Σε ξερω σενανενανε :slight_smile:

Welcome :bye:

σας φχαριστω ολους (:

Πολύ ωραία ακούσματα!!!

κρατάω κυρίως τα:
Beck,Last Shadow Puppets,The Beatles,Pearl Jam,The Killers,The Kooks,Arctic Monkeys,The Strokes,Tim Buckley,Jeff Buckley,Bon Iver,Mew,Mystery Jets,Kate Nash,Thom Yorke,Pink Floyd,Placebo,Kaiser Chiefs,Crowded House,a bit of Pete Doherty

και σου λέω καλώς μας ήρθες!

Σ’ευχαριστω (:
Βλέπω ότι κράτησες Tim Buckley,Jeff Buckley kai Bon Iver μέσα σ’όλα και μου κανει εντυπωση που τους ξερεις και προφανως τους ακους! (:

α) γιατί" (:" και όχι “:)” ?:stuck_out_tongue:

β) Στο κομμάτι των κυκλοφοριών, υπάρχει ένα τόπικ που λέγεται “αλτέρνατιβ κυκλοφορίες”. Πήγαινε και άρχισε σιγά σιγά να το διαβάζεις από την αρχή. Θα βρεις πολλά συγκροτήματα που θα σε ενθουσιάσουν

γ) Υπάρχουν 2 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που δε τους αρέσει η φωνή του Buckley και οι καλόγουστοι!

δ) Καλώς ήρθες!

Καλώς ήλθες στο φόρουμ!

α)μ’αρεσει να τα κανω αναποδα =Ρ
β)σ’ευχαριστω πολυ θα το ψαξω! :smiley:
γ)χαχα εχεις δικιο οι Buckley εχουν και οι δυο τρομερεεεεεεεεεεεες φωνες!
δ) τενκ γιου.

φχαριστωωωω