Heir Apparent - Αθήνα 12/01 & Θεσ/νικη 13/01

Terry Gorgle:

Hi Panagiwths, Yes, we are coming to Athens on January 15! We might add a show in Thessaloniki as well… still working on details. In any case, I hope to meet you in Greece! Thank you for your support. And, don’t worry, it is never a problem to contact me… I will always answer when I have time. Cheers.

χύστε μουνάκιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Ωρέ μαλάκεεεεεεεεεεεεεεες τι λέτε… Θα ακούσω Another Candle και θα πεθάνω!!!

Νταμπλ ποστ, αλλά

I’m very happy to announce that [B]the original lineup of Heir Apparent will reunite to perform “Graceful Inheritance”[/B] at the Metal Assault Festival in Wurzburg Germany on January 14, 2012!

άρα 100% έχουμε ΟΛΟ ΤΟ GRACEFUL INHERITANCE ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!! ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΤΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΤΕ!

Ολη η θρυλικη σκηνη του U.S. Power Metal περναει απο την Ελλαδα αυτη τη σεζον ! 8O

Helstar - Sanctuary - Crimson Glory - Virgin Steele - Heir Apparent

Τι αλλο μπορει να συμβει στους επομενους μηνες ??!!! 8O:papas::bow2:

[SPOILER]…reunion Savatage, i know… :roll:[/SPOILER]

Καλά αν γίνει και αυτό δεν θα με πειράξει καθόλου αν το τέλος του κόσμου είναι το '12 :stuck_out_tongue:

Ρε Moonchild, γιατί δεν προσέχεις τί κοουτάρεις; [I][U]Στη Γερμανία[/U][/I] λέει ότι θα παίξουν όλο το Graceful, για την Ελλάδα δεν αναφέρεται κάτι τέτοιο ρητά. Ντάξει πιθανότατα αυτό θα κάνουν κι εδώ ρε παιδί μου, αλλά λίγη υπομονή.

να μη ξαναπω ποιο κομματι του παζλ λειπει και γινω γραφικος

Βρε κομματια λειπουν, αλλωστε η πιο γαματη μουσικη δεν γινεται να περιοριζεται σε 5-6 μπαντες, αλλα βλεπουμε οτι σκαει η μια εκπληξη μετα την αλλη :!:

Το είδα ρε Γράκχε, αλλά λέει το παίζουν όλο Γερμανία 14 κι έχει πει Ελλάδα για 15! Λες να αλλάξει το πρόγραμμα για μία μέρα;

Σκέφτηκα να γράψω 99% πριν, αλλά γιατί; Αφού είναι 100%!

Ξανά: όχι, πιστεύω κι εγώ ότι θα το παίξουν όλο κι εδώ.
Αλλά απ’ αυτό που κουόταρες το μόνο που βγαίνει “100%” είναι ότι θα το παίξουν όλο στη Γερμανία.
Γι’ αυτό, υπομονή.

κι εγω μαλλον μεσα…
επιτελους ανακοινωθηκε κ μια συναυλια που με ψιλοενδιαφερει…

__ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ 8) :yahoo: 8)

__Ηξερα για Γερμανία, αλλά θα ήταν σε φεστιβάλ και δεν είχα πολλές ελπίδες για περασιά. ΤΕΛΕΙΑ.

__Για τη δε φωνάρα (που το 2001 δεν ήταν γιατί δεν είχε καταφέρει να τον εντοπίσει), δεν ανησυχώ. Για να τον φέρει ο Γκορλ σίγουρα θα είναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ οκ, μη σας πω μπορεί να φάμε και κανα ευχάριστο σκαμπίλι τύπου Arch…! Αλλωστε το 2001 αυτός που είχε διαλέξει ήταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ.

__Το μόνο που λίγο με προβληματίζει, είναι ότι είναι “μόνο” η ορίτζιναλ σύνθεση και δεν έχουν καθόλου πλήκτρα… Δηλαδή, ΚΑΘΟΛΟΥ από τον δεύτερο; Ούτε μία μικρή φωνούλα?! …οκ, στη Γερμανία είναι φεστιβάλ και έχουν 1+ώρα μόνο, αλλά εδώ?!! Θα έχουν περισσότερη! Συν ότι εκτός από το “We, The People”, τα περισσότερα μπορούν να βγουν και χωρίς πλήκτρα… Τώρα με το θέμα φωνή… είναι ένα θέμα! :?

__Και για να σας την σπάσω… :stuck_out_tongue: ONE SMALL VOICE ρε! :stuck_out_tongue:

__Εντάξει, ΔΙΣΚΑΡΟΣ απ’ τους πολύ λίγους το πρώτο, αλλά λίγο θες ότι είμαι πιο του προγκ παρά του πάουερ (μαντέψτε πιο διαλέγω σε σύγκριση “Angels Cry ή Holy Land;” -χεχε), λίγο ότι τον άκουσα πρώτο…; Λίγο ότι δεν έχω “πρόβλημα” με τις υπερβολικά ψηλές φωνές (ΦΩΝΑΡΑ και ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ ο Μπενίτο, ότι και να λέμε -παρόλο που στο We, The People μ’ αρέσει εξίσου ο Davison)… ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠ’ ΤΟΥΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΡΕ ΑΠΙΣΤΟΙ (:p:lol:), τον προτιμώ.

__Λιγότερο θαμμένες κιθάρες να είχε (και λίγο περισσότερο χρόνο στο στούντιο) και όλα θα ήταν τέλεια. Οχι πως τώρα δεν είναι. :stuck_out_tongue:

Μωρέ όσα και να γράψεις για το OSV εμείς οι GIικοί είμαστε περισσότεροι, νιανιανιά.

Όσο για την αγωνία σου (One Small Voice, πλήκτρα μπλαμπλαμπλά), γι’ αυτό λέω υπομονή ρε άνθρωποι, ποτέ δεν ξέρετε τί μπορεί να ανακοινωθεί.

το θέμα κύριοι είναι ότι θα ξελαρυγγιαστούμε με tear down the walls.
εγώ πλήρωνα εισιτήριο μόνο και μόνο για αυτό 8)

Από το fb του Καραζερη

HEIR APPARENT LIVE IN ATHENS,GREECE THIS JANUARY MORE DETAILS SOON!
SPECIAL “GRACEFUL INHERITANCE” SHOW! INCL ALL ORIGINAL MEMBERS!

Καλημέρα!

:metal::metal::metal::metal::metal::metal::metal:

Ε ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!! :yahoo::yahoo::yahoo:

Οι φωνες μου πιασανε τοπο τελικα!

Έχω το Gracefull Inheritance το οποίο είναι δισκάρα. Διαμάντι! Από το One Small Voice δεν έχω ακούσει ούτε νότα.

Να δείτε που μια μέρα θα δούμε και Warlord live στην Ελλάδα να παίζουν το …And the Cannons of Destruction Have Begun. χεχεχεχε!!! (τρελό όνειρο)

μην το λες και τοσο τρελο.!!!