Heir Apparent - One Small Voice (Reissue)

λοιπόν, κυκλοφορεί από προχτές. εστιάζουμε εδώ

Wholesale price-list:
1-5 copies = 18e each (No Wholesale)
6-15 copies = 10.80e each
16-30 copies = 10.30e each
31-50 copies = 10e each
51-100 copies = 9.7e each
101-? copies = 9.3e each

για μεταφορικά δε βλέπω πουθενά, αλλά νταξ, θα ρωτήσουμε.

είμαστε ήδη τρεις αθηναίοι (γω, pumpkin, ένας φίλος μου) και θέλουμε ακόμα τρεις για να περάσουμε το φράγμα της πρώτης πεντάδας.

μιλήστε. το χαμαλίκι θα το αναλάβω εγώ.

btw, θα περάσω να το δω σε κάνα δισκοπωλείο πρώτα, μην είναι καμμία μουφοέκδοση, αν και δε νομίζω.

με ενδιαφερει και μενα

αλλα σωστος πρωτα να το τσεκαρουμε

μια αλλη εκδοση που κυκλοφορει εδω και κατι χρονια τι ειναι?

ιδεά δεν έχω. σε βινύλιο το χω δει εγώ. κατά τ άλλα, σε cd, κάτι γιαπωνέζικες μόνο. κάνας έπιταφ ή ο τραμπ ίσως ξέρουν κάτι παραπάνω… εγώ έχω το triad της hellion, που είναι ντέμο εκτελέσεις και καλά από την εποχή του one small voice. έχει και το keeper of the reign με benito.

ναι το χε ενας φιλος μου το triad

θυμαμαι μια κοπια του one small voice με 10 ευρω περιπου
σε κατι νο ριμορς

και αν θυμαμαι καλα το ειχαν βγαλει και αυτα τα περιοδικα που δινανε cd δωρο?

btw

οι heir apparent δεν ειχε ανακοινωθει οτι ειχαν επιστρεψει και θα ετοιμαζαν αλμπουμ???

Eχω την γιαπωνεζικη. Μεγαλη μουφα.
Το εξωφυλλο εχει αλλου και αλλαγμενο το λογοτυπο καθως και ξεθωριασμενα χρωματα. Το βιβλιαρακι δεν εχει καμια φωτογραφια. Εχει μονο τους στιχους στα αγγλικα και στα ιαπωνικα σε ασπρες σελιδες.

Μαλλον θα αγορασω και την επανακυκλοφορια.
Κριμα να εχω τετοια δισκαρα τυπωμενη τοσο προχειρα.

Αν ειναι ενταξει η εκδοση, υπολογιστε και μενα παιδια.

6αδα και προχωράμε δλδ.

Παιδιά μη φοβάστε ,αυτη είναι επίσημη επανακυκλοφορία στάνταρ…

επίσημη είναι σίγουρα και αυτοί που την βγάζουν είναι σε δεύτερη φάση έμπορες, σε πρώτη οπαδοί. απλά πάντα κρατάμε μικρό καλάθι :stuck_out_tongue:

Ε με το δίκιο σας,έχει γεμίσει ο κόσμος bootlegs και μάλιστα σε ηψηλές τιμές που σε μπερδεύουν…:evil:

αυτή είναι η τρίτη αυθεντική έκδοση του δίσκου απόσο ξέρω. οι προηγούμενες δύο ήταν αυτή της metal blade και η γιαπωνέζικη με το διαφορετικό εξώφυλλο. και οι δύο όμως κοστίζουν αρκετά οπότε αν οι εκδόσεις που συναντώνται συνήθως στα μαγαζιά με 10, 15 ευρώ είναι bootleg.

Για αυτην παντως της Arkeyn Steel απ’οτι ειδα εχουν βγαλει ανακοινωση και στην επισημη σελιδα του συγκροτηματος οποτε το μονο σιγουρο ειναι οτι εχει βγει με την εγκριση της μπαντας…

αυτό λέμε. είναι 101% επίσημο

dude
pumpkin
φιλος dude
νάητ σκάη
signal μηδέν πέντε
bad_boy_boogie

λίστα, όπως κ στη μάχη των τιτάνων. εδώ μαζευόμαστε περισσότεροι όμως.

__7, ωραίος αριθμός. 8)

(παίζει να πεταχτώ αυτή τη βδομάδα Θεσ/νίκη, οπότε λύνουμε και το θέμα των μεταφορικών… έλα το Power buy!)

σωραίος.

να σημειώσουμε ότι ο νάητ σκάη είναι σαλονικιός, οπότε μην ξεχάσεις να του πασάρεις ένα πριν φύγεις :p. ή να πάτε μαζί ξέρω γω μη σου πέσει η μέση :!:

__Χαχαχαχαχα, οκ-οκ!! :lol:

__8) θενκς Dude για το θέμα! είσαι σαν τις καραμέλες: :smiley:

heir apparent συγκροτηματαρα και one small voice δισκαρα. αυτες οι γιαπωνεζικες εκδοσεις που παιζουνε, να ξερετε οτι κατα 99% ειναι εκ [SIZE=“4”]ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ[/SIZE]. δεν υπαρχει περιπτωση καποιος που εχει την original εκδοση να το πουλαει 10-15 ευρω. οποτε η επανεκδοση της arkeyn steel ειναι γαμω τις ευκαιριες να το αποκτησουμε οσοι δεν το εχουμε.:smiley:

λέγε τώρα, θα χωθείς κι εσύ στο τημ? :stuck_out_tongue:

Έχω το κανονικό Γιαπωνέζικο. Διαφέρει απο το ΦΤΗΝΟ παραπλήσιο Bootleg.
H επανακυκλοφορία είναι επίσημη με την εγκριση λογικά του Gorle, αφού αυτός, τρέχει τη μπάντα.